Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Widzisz, u mnie jest problem, że kabeł leciał po elewacji na dach do anteny i ktoś go notorycznie uszkadza, bo "mu hałasuje na wietrze". Jedyna opcja to kucie przewodów wentylacyjnych i puszczanie tego przez wentylację (co nie jest do końca zgodne z prawem), więc zastanawiam się czy nie odpuścić tematu NC+ i iść w Vectrę. Od razu uprzedzę, w bloku nie ma specjalnych peszli na przewody do anten z dachu. Ewentualnie mogą iść w Orange Światłowód (z tego co czytałem na forum jakość HD jest w porządku), tyle, że oferta będzie bardziej uboga niż w Vectrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam Twojej sytuacji, ale naprawdę dobrze się zastanów, żebyś nie żałował. Vectra w wielu aspektach jest porażką- jakość HD, częste awarie, wolny PVR(chyba że dostaniesz najnowszy model nagrywarki), brak wielu kanałów, wysoka cena opcji dodatkowych(HBO, Canal+, Eleven), brak możliwości włączenia kanału na dwa miesiące(w tym jeden darmowy) jak w nc+. Minusy przeważają nad plusami :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję wziąć z Vectry pakiet platyne + 100Mb wifi + multiroom i się zastanawiam czy jest szansa na zmieszczenie się w 100zł? Na razie najniższa propozycja to 105zł. i pierwsze dwa miesiace po 1zł. Multiroom był po 7,50 teraz juz 15 sobie liczą :/

Druga sprawa, oba TV mają wejście na kartę CI+ i myślę czy lepiej brać 2 karty CI czy dekodery? Jest jakaś różnica w jakości? VOD i nagrywania bym raczej nie używał a o dwa urządzenia i kilka kabli mniej. 

Ma ktoś porównanie działania i jakości między dekoderem a kartą CI+?

Cenowo jest to samo z tego co mówią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Jaki jest najnowszy model nagrywarki? Może będę próbował ją uzyskać? 

Za bardzo nie mam alternatywy, no chyba, że Orange Światłowód lub UPC.

Jeśli masz do wyboru UPC w podobnej cenie jak Vectra, to nawet się nie zastanawiaj. Słyszałem dużo dobrego o jakości kanałów w tej sieci. Ale znowu tam masz najdroższy pakiet Canal+. Naprawdę zastanów się jak rozwiązać problemy z kablem do satelity i zostań w nc+. Najdroższe masz już za sobą- antenę i konwerter. Ja bym poszedł w tę stronę. Poza tym jako stały abonent nc+ masz duże rabaty, typu Extra z 6C+ za 69,99 i pvr. Takiej ceny nie dostaniesz w Vectrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Vectra zrobi porządek na liście kanałów? Chodzi mi o podublowane kanały HD, zmianę nazwy kanału Nautical Ch. na TVN Fabuła. Nie chce mi się do nich pisać, bo wykręcą się jakimś bzdetem.

Edytowane przez Barti
Poprawiono dość niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam Internet w Vectrze i zastanawiam się czy nie wziąć całej paczki po nowym roku. Ile mniej więcej kosztował by mnie np. pakiet Złoty lub Platynowy z paczką Canal+, internetem i multiroomem? Oferta jest już taka sama na obu dekoderach, jak rozumiem? Przed laty, gdy miałem TV w Vectrze, nie było to możliwe.

Edytowane przez Barti
Poprawiono pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam, czy spotkał się ktoś z czymś takim ? Nie wiem co w tej sytuacji zrobić :)
Generalnie na początku września zostały mi podłączone usługi vectry (TV+Internet), otrzymałem urządzenia, internet działa, telewizja też. 
Nie zapłaciłem jeszcze żadnego rachunku, bo nie otrzymałem jeszcze ani jednej faktury więc jak mam zapłacić skoro w tytule przelewu należy podać numer faktury ... 
Po zalogowaniu do panelu klienta widzę takie informacje: 
vec.jpg

Na infolinii miła Pani powiedziała że w Panelu Klienta nic nie ma bo usługi są nie aktywowane i w ogóle dziwne że mi działa ten internet i telewizja ... 

Teraz pytanie do was co zrobić w takiej sytuacji ? Cieszyć się że jest jak jest ? Czy lepiej zainterweniować bo potem jak się obudzą to prześlą zaległe faktury z odsetkami albo jeszcze gorzej odłączą usługi i dorzucą karę za zerwanie umowy przez niepłacenie rachunków ?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega przez 3 czy 4 miesiące nie dostawał faktur za TV. W końcu dostał i musiał na raz płacić za właśnie ten okres.

 

PS. Przesiadłem się z NC+ na Vectrę i na razie pierwsze wrażenia są całkiem w porządku.

PS2. Czy w Vectrze jest możliwość zobaczenia listy wszystkich programów (chodzi o numery tych programów) tak jak w NC+? Czy jest jakaś opcja na pilocie?

Edytowane przez krystianko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie do was co zrobić w takiej sytuacji ? Cieszyć się że jest jak jest ?

 

Czekać i cieszyć się że tak jest. Vectra to korporacja i jak wszystkie tego typu instytucje działa powoli :-)

Niestety jak się w końcu pokapują że nie wysłali ci faktur dostaniesz jedną zbiorczą z wydłużonym terminem płatności lub wszystkie po kolei :-).

Nie mogą cię obciążyć odsetkami ani wyłączyć usługi bo to ich bałagan a nie twój.

Ja miałem podobna sprawę ale w odwrotnym kierunku. Wypowiedziałem część usługi (dodatkowy pakiet kanałów). Faktury zostały pomniejszone ale usługa pozostała włączona jeszcze przez rok od czasu jej wypowiedzenia. Przez rok miałem taki gratis :-).

Edytowane przez Robert03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mój dziadek posiada obecnie pakiet Złoty z dekoderem SD za 39,90 na czas nieokreślony . Posiada również w Vectrze telefon stacjonarny . Czy jest możliwość wyrwania za przyzwoite pieniądze pakietu Złotego z SnO, oczywiście z zobowiązaniem czasowym?

Nie miałem styczności z operatorami kablowymi, toteż wolę spytać tutaj zanim złożę wypowiedzenie umowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...