Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

 

Jaki pakiet tel? 100 300 nielimitowany?

Nie wiem jak z negocjacjami teraz, ale u mnie za sam złoty chcą 49,90 a matka ma Srebrny+telefon nielimitowany+net 50Mb za 70zł. U ciebie jest opcja bez neta ale wchodzi pakiet SnO (standard 15zł) i wyższa tv więc kwota może być podobna lub wyższa. 

Jakby chciał zostać przy tym co jest to dekoder SD na HD powinni mu wymienić za darmo, tak słyszałem. 

 

ps ma ktoś moduł CI+ z vectry i może się wypowiedzieć na temat nagrywania programów na TV(smart) albo czy działą funkcja timeshift jeżeli TV taką posiada. 

Czy żeby nagrywać jedyną opcją jest brac ich dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości nagrywania na modułach CI+. Brak również timeshift.


Chciałbym potwierdzić czy na infolinii dobrze mnie poinformowali.

 

Zadzwoniłem z pytaniem o wymianę modułu CI na dekoder pvr.

Odpowiedz:

- opłata jednorazowa: 149 zł

- opłata miesięczna: 14,90 zł

daje to prawie 25 zł/m-c.  

Czy aż tyle sobie życzą w Vectrze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości nagrywania na modułach CI+. Brak również timeshift.

 

Chciałbym potwierdzić czy na infolinii dobrze mnie poinformowali.

 

Zadzwoniłem z pytaniem o wymianę modułu CI na dekoder pvr.

Odpowiedz:

- opłata jednorazowa: 149 zł

- opłata miesięczna: 14,90 zł

daje to prawie 25 zł/m-c.

Czy aż tyle sobie życzą w Vectrze?

Niestety w trakcie umowy wymiana sprzętu jest zawsze za 149zl. Zwiększy się także rachunek bo za moduł CI+ w abonamencie liczą 20zl a za pvr 35zl. Niestety korporacja...

 

@adrian: nie czaruj, jesteś u małego dostawcy i on leje na zabezpieczenie kontentu a i nadawcy maja to gdzieś. Co innego duży operator, jest na celowniku i jest zmuszony szyfrować dane na pvr i tak samo nie może udostępnić nagrań w otwartej formie na pendrive. Tak samo jest w nc, CP itp.

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę to zazwyczaj nagrania na dysk zewnętrzny podłączony do tv są w jakiś sposób zaszyfrowane - nie ma łatwego dostępu do nich z poziomu komputera po podłączeniu takiego dysku (o ile w ogóle jakoś się można dostać w mniej legalny sposób do nich) więc jakby nie patrzeć są zabezpieczone przed rozpowszechnianiem. Poza tym inni operatorzy oferują np. dekodery z funkcją nagrywania na własny dysk zewnętrzny. Problem o jaki mi chodziło jest taki, że w Vectrze jak widać nie ma alternatywy - jak ktoś chce nagrywać to na jedynie słusznym sprzęcie operatora za który trzeba dopłacać. Wiadomo STB z dyskiem jest dużo droższy od STB bez dysku a ta różnica musi się zwrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kamart nie liczyłbym na promocję świąteczną. Jedyny sposób na tańszy pvr to zrobić sobie upgrade do pakietu wyżej za 14,90 z dekoderem PVR i nowym cyrografem na 24 m-ce.

Z tą antena zbiorczą to nie wszędzie jest tak jak mówi @jaceknokia w niektórych miastach jest zakładany filtr 6-10 i jest nadawane tylko 5 programów z analogu bez cyfrowej. Wszystko zależy od spółdzielni i umowy z Vectra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jak się ma te 5 programów w analogu jeśli powinno być minimum 7: TVP1, TVP2, TVP3, Polsat, TVN, TV Puls i TV4. Widać w niektórych miastach brak jest świadomości co się należy wg zasady "must carry/must offer".

Edytowane przez adrian1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki pakiet tel? 100 300 nielimitowany?Nie wiem jak z negocjacjami teraz, ale u mnie za sam złoty chcą 49,90 a matka ma Srebrny+telefon nielimitowany+net 50Mb za 70zł. U ciebie jest opcja bez neta ale wchodzi pakiet SnO (standard 15zł) i wyższa tv więc kwota może być podobna lub wyższa. Jakby chciał zostać przy tym co jest to dekoder SD na HD powinni mu wymienić za darmo, tak słyszałem.  ps ma ktoś moduł CI+ z vectry i może się wypowiedzieć na temat nagrywania programów na TV(smart) albo czy działą funkcja timeshift jeżeli TV taką posiada. Czy żeby nagrywać jedyną opcją jest brac ich dekoder?

Posiada pakiet 250 min za 30 zł bodajże .

Ten dekoder też był wymieniany kilka razy i wymiana na HD powinna być bez łaski .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jutro zanieść wypowiedzenie zaznaczając w nim na który dzień przypada zakończenie umowy. W Vectra jest miesięczny okres wypowiedzenia.

 

Albo 2 miesięczny? Już się pogubiłem hehe. Niech mnie ktoś poprawi.

Edytowane przez jaceknokia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiac temu dostalem od Vectry propozycje zwiekszenia Pakietu Platynowego na Pakiet Super Film & Sport za doplata 30 zl (na dwa dekodery). Temat upadl bo juz do mnie nie oddzwonili a w sumie bylem sklonny zaplacic.

Przemyslalem wszystko i jednak nie jestem zabardzo zainteresowany kanalami Filmbox a z kanalow Sportowych interesowaly by mnie 2-3 z czego jeden mam juz w wersji SD. Co do HBO to wiadomo ze zawsze cos do ogladniecia by sie znalazlo ale jednak odpuszczam SF&S.

Stwierdzilem za to ze chcialbym Pakiet Canal+ Prestige. Kanaly filmowe nie gorsze od HBO a kanaly Sportowe z transmisjami na zywo to jest cos co by mnie interesowalo.

Dla przypomnienia na ten moment posiadam

 

Telewizja - Pakiet Platynowy i MR (dekoder HD ADB 3830CD i HD Motorola HMC3021)
Internet - 100 Mb/s
Tel stacjonarny - 100 min na stacjonarne
Place 101,50 zl. Za 8 miesiecy konczy mi sie 2 letnia umowa (czyli za 7 miesiecy moge juz skladac wypowiedzenie).
 

I teraz pytanie jak to rozegrac. Czy powinienem zaczekac do konca umowy i wtedy negocjowac Canal+ czy dostane teraz jakas ciekawa oferte ? Jak uwazacie ?

Edytowane przez Emaileczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...