Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj przez jakiś czas był regulamin dotyczący promocji na upgrate internetu. Można było zrobić upgrate max dwa w górę i jeżeli dobrze pamiętam to kosztowało to 15 zł.
Mnie interesują kanały premium (chciałem sobie domówić). Dziś weszła nowa promocja (JZ2016 Premium 12) - czy o nią chodzi czy ma być jakaś nowa? 

 

Czy Vectra robiła ciekawe promocje na kanały premium - np. za pół ceny?


Dokopałem się w pobranych plikach do wspomnianego przeze mnie regulaminu:

- zmiana pakietu telewizji ze srebrnego na złoty: 14,90

- zmiana pakietu złotego na platynowy: 14,90

- zmiana pakietu internetowego o max 2 poziomy prędkości: 10 zł.

Okres zobowiązania: 24 m-ce.

Promocja pierwotnie miała obowiązywać od 01.09 do 15.09. Widocznie ją przesunęli. 

Edytowane przez Kamart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przez jakiś czas był regulamin dotyczący promocji na upgrate internetu. Można było zrobić upgrate max dwa w górę i jeżeli dobrze pamiętam to kosztowało to 15 zł.

Mnie interesują kanały premium (chciałem sobie domówić). Dziś weszła nowa promocja (JZ2016 Premium 12) - czy o nią chodzi czy ma być jakaś nowa? 

 

Czy Vectra robiła ciekawe promocje na kanały premium - np. za pół ceny?

Dokopałem się w pobranych plikach do wspomnianego przeze mnie regulaminu:

- zmiana pakietu telewizji ze srebrnego na złoty: 14,90

- zmiana pakietu złotego na platynowy: 14,90

- zmiana pakietu internetowego o max 2 poziomy prędkości: 10 zł.

Okres zobowiązania: 24 m-ce.

Promocja pierwotnie miała obowiązywać od 01.09 do 15.09. Widocznie ją przesunęli. 

 Wiec jak mam

Internet 100 Mb/s to maks jest Internet 150 Mb/s wiec nie opłaca mi się, bo teraz płace 49 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 9 września - wchodzi na platformę nc+ nowy kanał Eleven Extra. W związku z tym moje pytanka. Czy ktoś wie coś, o chęci dołączenia tego kanału do oferty Vectry? Jeśli tak to będzie to darmowe dołączenie do pakietu dwóch istniejących kanałów od eleven czy też Vectra podejdzie do tematu bezczelnie i zażąda dodatkowych opłat? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do znawców tematu. Kończy mi się umowa 2-letania na pakiet złoty aktualnie płacę 54 zł i teraz mam pytanie. Kiedy należy wysłać wypowiedzenie gdzie ewentualnie odsyła się dekoder i jaka jest szansa na uzyskanie modułu CI+  (z dodatkowym modułem dla multiroom) przy ewentualnym zawarciu nowej umowy. Najbliższe biuro obsługi klienta mam ponad 40 km od mojej miejscowości i nie wiem co mogę uzyskać w tym samym lub niższym pułapie cenowym. Będę wdzięczny za wszystkie cenne wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

axam: jeśli twoja umowa dobiega końca, w salonie bez problemów dostaniesz z promocji retention abo na złoty za 44,90 na 18 mcy. Jeśli chcesz płacić jeszcze mniej, złóż wypowiedzenie. Przy podpisaniu nowej umowy masz prawo bezpłatnie wymienić sprzęt, więc możesz wziąć CI+. Oczywiście drugi CI+ to koszt +15zl do abonamentu i tu nie liczyłbym na żadne zniżki.

 

mattin: do multiroomu możesz wziąć tylko jeden dekoder. Aktualnie pvr do MR to +15zl do abonamentu i 49zl jednorazowo aktywacja.

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kfm877 - no właśnie że dostałem propozycję 2 nagrywarek ( 2 dekodery z dyskami w środku) , wiem że za sam fakt multiroomu 15zł/mc bym miał, tylko dowiedzieć się chce o aktywację - wiem że jest 49 jak się bierze 1 prv ale jak jest przy 2 szt ? ( gdy na każdym z nim można nagrywać sobie )

Edytowane przez mattin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy dTV stalowy + erotyczny można dokupić ?

I czy przy stalowym jaki dekoder można wybrać bez dysku ?

 

Edit: czy do stalowego można moduł CI+ dostać

I czy Vectra oferuje kanały fta jak np UPC

 

Czytałem ze jest promocja za 5,90 na stalowy prawda to ?

Edytowane przez michall1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erotyczny dostępny jest w dtv stalowy jedynie w cenie cennikowej (nie promocyjnej) = 30,18zl.

Do stalowego przysługuje zarówno ADB 1721c jak i moduł CI+. Tak, w Vectrze jest bodajże 27 kanałów cyfrowych bez szyfrowania. Można odebrać obojętnie na czym z dvb-c.

Są promocje lokalne azart i utrzymaniowe w tej cenie, ale to już kwestia odwiedzin w SF czy BOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za pomoc a jakie kanały fta lecą w Vectrze?

 

I czy można je wyszukać w tunerze DVb-C jesli tak to jakie parametry należy podać ?

 

I czy jesli z czasem bede chciał przejść na wyższy pakiet to zdalnie kanały uruchomią czy musi technik przyjeżdzać ?

 

P.S, czy prawda jest ze na miesiąc można uruchomić za free pełna ofertę wszystkich kanałow aby zapoznać sie z oferta programowa. ?

Edytowane przez michall1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez pierwszy miesiąc z automatu powinieneś mieć aktywny pakiet Platynowy + sport na ostro. Potem pozostają programy z pakietu, który wybrałeś.

 

Wykaz kanałów ze stalowego masz tutaj

W porównaniu ze stalowym w formie FTA brak PULS2HD, STOPKLATKA TV HD, TVN7 HD, TVN HD, FOKUS TV HD, PULS HD, VECTRA EVENTS, VECTRA WYPOCZYNEK i ZDROWIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za pomoc i prosze jeszcze o info czy w trakcie trwania umowy mogę przejść z dekodera na moduł ? I czy wiąże sie to z aktywacja lub przedłużeniem umowy ?

 

EDIT: czy można jakimś cudem otrzymać dekoder Vectra-5800C ?

Edytowane przez michall1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...