Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

@szyzag123 jeżeli piszesz o tym regulaminie:

 

http://www.vectra.pl/repository/vectraFile/15/06/1506/20160601_20160831_RegulaminKrajowy_WL2016V2__Premium_12.pdf

 

to zadzwoniłem jeszcze raz do nich i nikt nie był w stanie mi odpowiedzieć co to za regulamin (rozmawiałem z 2 osobami). Czy dotyczy mistrzostw czy nie? Mają stałą formułkę że eleven, sno itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka. Od 01.04 mam włączoną paczkę Eleven, aneks do umowy przyszedł wczoraj (data nadania 02.06.2016 r., czyli 2 miesiące po faktycznym uruchomieniu). Z pisma jasno wynika, że mam prawo w ciągu 14 dni od daty otrzymania pisma zrezygnować z usługi bez ponoszenia żadnych kosztów. Gdybym wysłał dziś pismo z rezygnacją, to miałbym 2.5 miesiące darmowej paczki Eleven... To tak a propos bałaganu, który tam panuje. Ciekawe ile takich usług i ilu takich abonentów korzysta z ich gapiostwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Dzisiaj około 15 założona została u mnie TV Vectry. Monter mówił, że kanały powinny się pojawić po około 30 minutach. Lecz do tej pory nie mam pakietów, w których są Canal+, Eleven, HBO, Cinemax. To normalne? Niedługo mi się pojawią, czy to jakiś błąd i jutro muszę do nich iść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Dzisiaj około 15 założona została u mnie TV Vectry. Monter mówił, że kanały powinny się pojawić po około 30 minutach. Lecz do tej pory nie mam pakietów, w których są Canal+, Eleven, HBO, Cinemax. To normalne? Niedługo mi się pojawią, czy to jakiś błąd i jutro muszę do nich iść?

Nie wiem dlaczego podpisałeś technikowi umowę, zlecenie i wypuściłeś montera zanim kanały się aktywowały. Jeśli coś nie gra ma obowiązek dzwonić na pomoc Comarch i załatwić sprawe. To twoja wina, więc dzwoń i proś się na swój koszt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro facet, który zajmuje się montażem mówi, że kanały będą po okołu 30 minutach i to rzecz normalna, to dlaczego mam go trzymać? Nie zajmuje się na co dzień montowanie telewizji Vectry, aby wiedzieć, że może być coś nie tak i lepiej poczekać z monterem te pół godziny. Jutro będę w okolicy salonu Vectry, więc zajdę i to zgłoszę. Myślę, że mi po prostu aktywują/odblokują te pakiety i będzie po problemie. Bez żadnych kosztów oczywiście.

Edytowane przez Rafcio777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywacja od chwili tapnięcia w tablet trwa zazwyczaj 5- 10 min. Jeśli kanały nie wskakują to technik musi prosić o pomoc, bo widocznie coś nie zatrybiło jak trzeba. Oczywiście Ty jako klient nie musisz tego wiedzieć, masz do tego prawo. Technikowi nie chciało się z tobą siedzieć i czekać bo śpieszyło mu się do kolejnego klienta. Papiery podpisane więc o resztę martw się sam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w salonie Vectry i okazało się, że nie musiałem przyjeżdżać. Pakietów nie było, bo zlecenie wczoraj nie zostało jeszcze zakończone. Powiedziano mi, że to normalne, że pakiety zazwyczaj udostępniają następnego dnia. Dzisiaj technicy dokończyli co trzeba i kanały, tak jak obiecała Pani w salonie, około południa się pojawiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mnie pamieć nie myli to przy podpisywaniu aneksu gdzie np. następuje aktywacja dodatkowych pakietów, aktywacji musi dokonać pracownik biura w miejscowym BOK'u. Zlecenie wystawia w systemie pracownik infolini z Gdyni ale aktywacji fizycznej (zaznaczenie odpowiednich plusików przy danym pakiecie) dokonuje pracownik danego BOK'u i dlatego trwa to czasami i kilka dni. Było o tym chyba nawet na forum z rok temu. Widocznie nic się nie zmieniło. Chore ale prawdziwe. Miałem podobną sytuację kiedy powiększałem multiroom o Cinemax. Był to chyba piątek. I z rozbrajającą szczerością kobieta z infolini poinformowała, że zlecenie na uruchomienie Cinemax wystawiła ale tzw. "ręcznej" aktywacji musi dokonać miejscowy pracownik BOK'u. I faktycznie kanały zaświeciły dopiero w poniedziałek. To dotyczy pakietów premium. Nie wiem czy tak jest we wszystkich lokalizacjach na 100% tak jest w Skierniewicach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie już włączone kanały Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3?
Ja do tej pory miałem na tych kanałach reklamę Vectry z możliwością ich wykupienia, a dzisiaj jest czarny obraz i napis, że "brak dostępu". Pytam, bo dodatkowe kanały Polsatu rozpoczęły już nadawanie.

 

EDIT:

Już działają.

Edytowane przez Rafcio777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam starszą plazmę Panasonica TX-P42X10Y oraz dekoder PVR (do tego Platyna, SNO i net 60/3 Mbps za coś ok. 90zł). W lipcu kończy mi się umowa, więc pewnie za niedługo będę składał rezygnację i czekał na negocjacje. Jest szansa na urwanie z ceny kosztów PVR przy przejściu na moduł CI? Gdyby udało mi się zejść z ceny pakietu o jakieś 20zł to byłoby ok ;). Kolejne pytanie, to czy na moim telewizorze będzie działać CI? Mogę pożyczyć taki moduł od znajomego (w obrębie miasta) i przetestować? Jeśli tak, to chyba z jego kartą przypisaną do modułu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli telewizor ma tuner dvb-c i jest zgodny z ci+ to będzie działał. Możesz pożyczyć moduł z karta i sprawdzić. Jeśli nie masz opcji dvb-c musisz Panasa przywrócić do ustawień fabrycznych i po restarcie zaznaczyć tuner dvb-c, jeśli jest... Za pvr liczą 35 zł więc jeśli tyle płacisz to jest szansa urwać te 20 zł, za stb czy Ci+ normalnie policzą ci 20 zł. Złóż wypowiedzenie i walcz o obniżenie opłaty za pvr ile się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew. Wg instrukcji jest DVB-C, czyli teoretycznie powinno działać. Postaram się pożyczyć komplet od kumple i przetestować ;). W telewizorze nie mam niestety USB (jedynie wejście na karty SD, ale to raczej do podglądu zdjęć), więc zakładam że nawet z jakiegoś okrojonego pauzowania/nagrywania nie będę mógł skorzystać?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...