Skocz do zawartości

Fotodetektor

Użytkownicy
 • Zawartość

  613
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralna

O Fotodetektor

 • Tytuł
  Aktywny

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  JO81HI
 • Zainteresowania
  DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
  HD, FHD, 4K, 8K, 16K
  Poland

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Fotodetektor

  Multiroom Cyfrowego Polsatu

  To zapytam tak: Podłączyłem PVR i LITE bezprzewodowo do routera. Teraz czy w tunerze PVR zobaczę status połączenia się obu tunerów w sieci? czy one się widzą i są skomunikowane. Z pozycji routera widzę czy są na liście urządzeń podpiętych do routera.
 2. Fotodetektor

  Multiroom Cyfrowego Polsatu

  Dzięki za info. U nas w punkcie nawet nie wiedza o tym i w systemie nie maja tego konwertera wprowadzonego Pytanie czy będzie dodane do softu opcja sprawdzenia komunikacji miedzy tunelami dla multiroom ? PVR vs. Lite ?
 3. Mam multiroom PVR Evobox i Evobo Lite. Jaki konwerter wybrać by Evo PVR zabrał mi cztery częstotliwości do nagrywania a do Lite kolejne wolne. Mam tylko jeden przewód wyprowadzony na zewnątrz do anteny. Czy mogę tam wybrać z palca częstotliwość dla Evo Lite. Czy na głównym tunerze wybieram opcję EVOBOX2 ? a co na lite? Czy mogę wybrać częstotliwość z ręcznie? Jak patrzę na Opticuma SCR2 to pierwsze 4 częstotliwości są zgodne jednak kolejne już nie. do transmisji sygnału 8 częstotliwości: Odbiornik 1 - 1210 MHz Odbiornik 2 - 1420 MHz Odbiornik 3 - 1680 MHz Odbiornik 4 - 2040 MHz Odbiornik 5 - 970 MHz Odbiornik 6 - 1030 MHz Odbiornik 7 - 1090 MHz Odbiornik 8 - 1150 MHz Według tej specyfikacji to muszę kupić zaprogramowany konwerter IDLU-24UL40-UNMOO-OPP DCSS wg rozpiski ze strony ? http://icyfrowypolsat.pl/przydzial-czestotliwosci-unicable-evobox1-evobox2/
 4. Fotodetektor

  Multiroom Cyfrowego Polsatu

  Tak nie mogę bo elektryk wyprowadził jeden przewód na zewnątrz na poddasze z zewnątrz. Z pokoi idą trzy przewody na poddasze. Tunery muszę spiąć po Unicable i żeby były zgodne z danymi pod tunery: http://icyfrowypolsat.pl/przydzial-czestotliwosci-unicable-evobox1-evobox2/ Ten Opticum ma pierwsze cztery zgodne jednak kolejne cztery są inne niż wskazuje strona CP. Dla PVR Evobox to Ok a co z Lite ? Nie jestem pewny do końca czy mogę tam wybrać z palca częstotliwość.
 5. Fotodetektor

  Multiroom Cyfrowego Polsatu

  @support458 masz jakiś sprawdzony konwerter i model pod multiroom EvoPVR i EvoLite ??
 6. Fotodetektor

  Moduł CAM CI+ platformy nc+ – pytania, problemy, komentarze

  Jak będą klikać tylko wskazane klawisze to sobie poradzą. Ułożysz listę pod nich i chyba nie powinno być problemu. Fajny model ostatnio kupiłem pod klienta DUO 4K. wejścia na 2 moduły i kartę. Głowica FBC i DVB-SX2.
 7. Fotodetektor

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Clone+ już dawno umarł. Szkoda zachodu.
 8. Fotodetektor

  Multiroom : Moduł VU+ i HD5500

  Ok. To czy multiroom na dwa moduły jest możliwy na tunerach spoza oferty ?! Załatwi to jedna umowa czy musza być dwie z osobna.
 9. Panowie jak wygląda sprawa w opcji multiroom aby i czy zadziała w takiej konfiguracji. Tuner VU+ DUO 4K i moduł Cyfrowy Polsat i do tego drugi tuner z oferty np. HD5500. Czy jest szansa na taką konfiguracje. Główny tuner nie od operatora na module i dodatkowy już z oferty.
 10. Fotodetektor

  AB CRYPTOBOX 650HD PVR

  Na sat.edu masz wszelakie patche do tunerów z serii CR
 11. Fotodetektor

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Pojawił sie FEDC i pojawiło się na to lekarstwo Doktor FEDC przepisał receptę na ta dolegliwość i ..........
 12. Fotodetektor

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Dla "laika" wystarcza tuner od operatora, ale dla mnie nie chodzi o naciąganie operatora a o oglądanie na własnym sprzęcie z większymi możliwościami i otwartym systemem. Tu chodzi o hobby i pasję w temacie satelitarnym
 13. Fotodetektor

  Multiroom Cyfrowego Polsatu

  Tak jest: Evobox Lite w układzie Multiroom 2 szt. Wrócę do tematu. Instalacja zrobiona na 2 TV. Póki co, działa jeden TV, a drugi ma być dokupiony po powrocie klientki z urlopu. Dzięki za odpowiedź.
 14. Fotodetektor

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Może taki to kraj a nie każdy ma kasę jakbyś zauważył. Pomijam skąpstwo i dzielenie. A jak ktoś dzieli sobie kartę na drugi tuner np. do sypialni i nie czerpie z tego korzyści finansowych? Jeśli jest możliwość to ludzie z tego korzystają. Nie chcą płacić za dodatkowy tuner haraczu. Przy okazji z szajsowatego tunera co się zawiesza itd.
 15. Fotodetektor

  Multiroom Cyfrowego Polsatu

  Panowie, jak wygląda sprawa z dwoma tunerami Evobox Lite? Mam zestaw dwóch tunerów i nie są podłączone do sieci i nie są połączone między sobą. Każdy z nich pobiera uprawnienia z osobna, czy muszę być połączone między sobą? Net by się przydał, ale tym za chwilę się zajmę. Dzięki za info.
×