Jump to content

Fotodetektor

Users
 • Content Count

  616
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About Fotodetektor

 • Rank
  Aktywny

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  JO81HI
 • Hobby
  DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
  HD, FHD, 4K, 8K, 16K
  Poland

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak to ma być. czytaj info przy tunerze.
 2. To zapytam tak: Podłączyłem PVR i LITE bezprzewodowo do routera. Teraz czy w tunerze PVR zobaczę status połączenia się obu tunerów w sieci? czy one się widzą i są skomunikowane. Z pozycji routera widzę czy są na liście urządzeń podpiętych do routera.
 3. Dzięki za info. U nas w punkcie nawet nie wiedza o tym i w systemie nie maja tego konwertera wprowadzonego Pytanie czy będzie dodane do softu opcja sprawdzenia komunikacji miedzy tunelami dla multiroom ? PVR vs. Lite ?
 4. Tak nie mogę bo elektryk wyprowadził jeden przewód na zewnątrz na poddasze z zewnątrz. Z pokoi idą trzy przewody na poddasze. Tunery muszę spiąć po Unicable i żeby były zgodne z danymi pod tunery: http://icyfrowypolsat.pl/przydzial-czestotliwosci-unicable-evobox1-evobox2/ Ten Opticum ma pierwsze cztery zgodne jednak kolejne cztery są inne niż wskazuje strona CP. Dla PVR Evobox to Ok a co z Lite ? Nie jestem pewny do końca czy mogę tam wybrać z palca częstotliwość.
 5. @support458 masz jakiś sprawdzony konwerter i model pod multiroom EvoPVR i EvoLite ??
 6. Jak będą klikać tylko wskazane klawisze to sobie poradzą. Ułożysz listę pod nich i chyba nie powinno być problemu. Fajny model ostatnio kupiłem pod klienta DUO 4K. wejścia na 2 moduły i kartę. Głowica FBC i DVB-SX2.
 7. Ok. To czy multiroom na dwa moduły jest możliwy na tunerach spoza oferty ?! Załatwi to jedna umowa czy musza być dwie z osobna.
 8. Panowie jak wygląda sprawa w opcji multiroom aby i czy zadziała w takiej konfiguracji. Tuner VU+ DUO 4K i moduł Cyfrowy Polsat i do tego drugi tuner z oferty np. HD5500. Czy jest szansa na taką konfiguracje. Główny tuner nie od operatora na module i dodatkowy już z oferty.
 9. Na sat.edu masz wszelakie patche do tunerów z serii CR
 10. Tak jest: Evobox Lite w układzie Multiroom 2 szt. Wrócę do tematu. Instalacja zrobiona na 2 TV. Póki co, działa jeden TV, a drugi ma być dokupiony po powrocie klientki z urlopu. Dzięki za odpowiedź.
 11. Panowie, jak wygląda sprawa z dwoma tunerami Evobox Lite? Mam zestaw dwóch tunerów i nie są podłączone do sieci i nie są połączone między sobą. Każdy z nich pobiera uprawnienia z osobna, czy muszę być połączone między sobą? Net by się przydał, ale tym za chwilę się zajmę. Dzięki za info.
 12. Dzięki. I do tego 4K Ultrabox+. Info z instrukcji: UWAGA! Na liście kanałów znajdują się wybrane kanały dostępne z satelitów HOT BIRD oraz ASTRA. Do odbioru kanałów z satelity ASTRA wymagana jest specjalna instalacja z dwoma konwerterami lub zastosowanie konwertera typu Monoblock. Konieczne jest również odpowiednie skonfigurowanie opcji DiSEqC (wejście A – HOT BIRD, wejście B – ASTRA).
×
×
 • Create New...