Jump to content

Fotodetektor

Users
 • Content Count

  616
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About Fotodetektor

 • Rank
  Aktywny

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  JO81HI
 • Hobby
  DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
  HD, FHD, 4K, 8K, 16K
  Poland

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Fotodetektor

  CryptoBox 652HD Combo – uwagi, sugestie itp.

  Ostatni to 652HD_V1.14.20403_09-05-2018.rar
 2. Fotodetektor

  CryptoBox 652HD Combo – uwagi, sugestie itp.

  To wgraj sw patch ;)
 3. Fotodetektor

  Konwerter wideband do Ultrabox 4K – problem

  Tak to ma być. czytaj info przy tunerze.
 4. Fotodetektor

  Multiroom Cyfrowego Polsatu

  To zapytam tak: Podłączyłem PVR i LITE bezprzewodowo do routera. Teraz czy w tunerze PVR zobaczę status połączenia się obu tunerów w sieci? czy one się widzą i są skomunikowane. Z pozycji routera widzę czy są na liście urządzeń podpiętych do routera.
 5. Fotodetektor

  Multiroom Cyfrowego Polsatu

  Dzięki za info. U nas w punkcie nawet nie wiedza o tym i w systemie nie maja tego konwertera wprowadzonego Pytanie czy będzie dodane do softu opcja sprawdzenia komunikacji miedzy tunelami dla multiroom ? PVR vs. Lite ?
 6. Fotodetektor

  Multiroom Cyfrowego Polsatu

  Tak nie mogę bo elektryk wyprowadził jeden przewód na zewnątrz na poddasze z zewnątrz. Z pokoi idą trzy przewody na poddasze. Tunery muszę spiąć po Unicable i żeby były zgodne z danymi pod tunery: http://icyfrowypolsat.pl/przydzial-czestotliwosci-unicable-evobox1-evobox2/ Ten Opticum ma pierwsze cztery zgodne jednak kolejne cztery są inne niż wskazuje strona CP. Dla PVR Evobox to Ok a co z Lite ? Nie jestem pewny do końca czy mogę tam wybrać z palca częstotliwość.
 7. Fotodetektor

  Multiroom Cyfrowego Polsatu

  @support458 masz jakiś sprawdzony konwerter i model pod multiroom EvoPVR i EvoLite ??
 8. Fotodetektor

  Moduł CAM CI+ platformy nc+ – pytania, problemy, komentarze

  Jak będą klikać tylko wskazane klawisze to sobie poradzą. Ułożysz listę pod nich i chyba nie powinno być problemu. Fajny model ostatnio kupiłem pod klienta DUO 4K. wejścia na 2 moduły i kartę. Głowica FBC i DVB-SX2.
 9. Fotodetektor

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Clone+ już dawno umarł. Szkoda zachodu.
 10. Fotodetektor

  Multiroom : Moduł VU+ i HD5500

  Ok. To czy multiroom na dwa moduły jest możliwy na tunerach spoza oferty ?! Załatwi to jedna umowa czy musza być dwie z osobna.
 11. Fotodetektor

  Multiroom : Moduł VU+ i HD5500

  Panowie jak wygląda sprawa w opcji multiroom aby i czy zadziała w takiej konfiguracji. Tuner VU+ DUO 4K i moduł Cyfrowy Polsat i do tego drugi tuner z oferty np. HD5500. Czy jest szansa na taką konfiguracje. Główny tuner nie od operatora na module i dodatkowy już z oferty.
 12. Fotodetektor

  AB CRYPTOBOX 650HD PVR

  Na sat.edu masz wszelakie patche do tunerów z serii CR
 13. Fotodetektor

  Multiroom Cyfrowego Polsatu

  Tak jest: Evobox Lite w układzie Multiroom 2 szt. Wrócę do tematu. Instalacja zrobiona na 2 TV. Póki co, działa jeden TV, a drugi ma być dokupiony po powrocie klientki z urlopu. Dzięki za odpowiedź.
 14. Fotodetektor

  Multiroom Cyfrowego Polsatu

  Panowie, jak wygląda sprawa z dwoma tunerami Evobox Lite? Mam zestaw dwóch tunerów i nie są podłączone do sieci i nie są połączone między sobą. Każdy z nich pobiera uprawnienia z osobna, czy muszę być połączone między sobą? Net by się przydał, ale tym za chwilę się zajmę. Dzięki za info.
 15. Dzięki. I do tego 4K Ultrabox+. Info z instrukcji: UWAGA! Na liście kanałów znajdują się wybrane kanały dostępne z satelitów HOT BIRD oraz ASTRA. Do odbioru kanałów z satelity ASTRA wymagana jest specjalna instalacja z dwoma konwerterami lub zastosowanie konwertera typu Monoblock. Konieczne jest również odpowiednie skonfigurowanie opcji DiSEqC (wejście A – HOT BIRD, wejście B – ASTRA).
×