Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

U siebie w BB rozwiesiłem takie info w każdej klatce na osiedlu:

 

 

Nie każdy abonent wie a info się przyda :P

 

Mógłbyś napisać z jakiego osiedla z BB jesteś? , żeby wiedzieć czy mogę liczyć na podobną ofertę

 

 

I drugie pytanie: jakiej ceny można się spodziewać w Vectrze za: platyna HD + canal+ select ewentuanie SNO oczywiście w ramach zmiany regulaminu (bez internetu, telefonu itd) ? Wcześniej był tam tylko złoty hd z nagrywarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak po wcześniejszej rozmowie z DUK Vectra - wybrałem upc (czekam na montaż). Cudów nie oczekiwałem, wymagań wygórowanych nie mam ale przy olewającym stosunku do klienta - umawiają się na telefon i nie dzwonią od paru dni to stwierdziłem, że nie będę z nimi rozmawiał... Z pozdrowieniami dla działu (nie)utrzymania klienta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonałem dzisiaj telefon do DUK Vectry,pani niemiała dla mnie żadnej oferty utrzymaniowej bo według niej ma już max oferte,mogła przynajmniej zapropomować żebym został przy tym co mam,totalna olewka klienta poprostu żenada czas się rozstać z Vectrą po 10 latach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonałem dzisiaj telefon do DUK Vectry,pani niemiała dla mnie żadnej oferty utrzymaniowej bo według niej ma już max oferte,mogła przynajmniej zapropomować żebym został przy tym co mam,totalna olewka klienta poprostu żenada czas się rozstać z Vectrą po 10 latach

 

Czyli wypowiedzenie nic nie dało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj tak robią, gdy nie ma konkurencji. W Żarach są jedyną kablówką i dla stałych klientów proponują ceny jak dla tych z ulicy, a nawet nieco drożej, bo stawką bazową był Złoty HD w cenie starego analogowego (56,99) i Multiroom HD za 7,50. Tak było dwa lata temu i z tego, co wiem, to nic się nie zmieniło w dojeniu ludzi i w lokalnym BOK są wciskane oferty jak dla ludzi 'z ulicy'. To samo w DUK, ewentualnie jakiś rabacik 10 zł, ale tutaj nikt nie słyszał o takich korzystnych ofertach jakie w tym wątku niedawno padały. Nawet wypowiedzenie nic nie dawało (w rodzinie dwa wypowiedzenia były), ani BOK ani DUK nie próbowało zatrzymać klienta, ewentualnie wciskając wspomniane 'oferty jak dla klienta z ulicy'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie) złóżcie wypowiedzenie i cierpliwie zaczekajcie na kontakt aż SAMI DO WAS ZADZWONIĄ , obecnie na DUK który jest ogólnie dostępny jest prowadzona zwykła sprzedaż tylko nazwę zmienili bo wiedzą doskonale że klient nauczył się negocjować i wymieniać ofertami jakie uzyskał (oni też czytają takie fora)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypowiedzenia nie wycofałem,dzwonić też nie mam zamiaru.@sidnej po rozmowie z tą panią odniosłem wrażenie jakbym się dodzwonił na linie sprzedażową, tak to jest jak się samemu dzwoni to w końcu ja miałem do nich sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny zaprzeczę- wiele osób na tym forum ma dobre oferty mimo braku konkurencji w postaci UPC.

 

Nie wiele osób a kilka, pozostali zwiedzeni Waszymi opowieściami doznają wielkiego rozczarowania po kontakcie z BOKiem czy DUKiem.

Co oczywiście nie oznacza, że kwestionuję Wasze otrzymane oferty cenowe. Do wszystkiego trzeba mieć szczęście, nawet do osoby z działu sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem wypowiedzenie, dzwonili z DUK ale nie dałem rady odebrać - oddzwonić nie idzie. Jak dzwonie i łączą z DUK to mówią, że musi do mnie oddzwonić ta sama osoba i że zrobi to do 2 dni. Termin dawno minął i nie dzwoni - co o tym myśleć? Nikt inny nie może przedstawić oferty utrzymaniowej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dzwoniąc na DUK ustaliłem:

Platynę + moduł CI + net 50 MB + tel 50 min za 85 zł zamiast cennikowego 100 zł, rabat 15 zł na 24 mieś.

Obecnie mam praktycznie to samo tylko 300 min tel za 95 zł.

Nie chcieli się zgodzić na korzystniejszą ofertę bez tel. oraz SNO w obniżonej cenie.

Zawsze to parę groszy w kieszeni.

 

Jak ktoś myśli o dalszym pozostaniu w Vectrze to warto spróbować zadzwonić do DUK.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od około 3 miesięcy Vectra ma gotową instalację na moim osiedlu. Brakuje ponoć tylko przyłącza energetycznego... nie wiem czy Vectra jest tak nieogarnięta czy ktoś u podwykonawcy...

UPC zaczęło prace później a sygnał jest dostępny od około dwóch miesięcy. Tyle, że UPC ma zasilanie w światłowodzie. Tak zapobiegawczo buduje się sieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec dzisiaj renegocjował warunki umowy. Miał Stalowy za 5,90zł. Dzisiaj wziął Złoty na 24m za 39,90zł miesięcznie (rabat 10zł).

 

Szału nie ma... Pojedyncze usługi jednak się cenią.... Lepiej brać paczki

Nie do końca tak jest u mnie w Vectrze internet 30mb/s jako pojedyńcza usługa kosztuje 34.90 i myślę,że to dobra oferta. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...