Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Jako że to mój pierwszy post na forum to witam serdecznie,

po złożeniu wypowiedzenia umowy otrzymałem od Vectry taką propozycję z DUK:

Platyna + dekoder hd (bez pvr) + Sport Na Ostro + dodatkowy moduł CI + 50mb net = 104,00zł

 

dodatkowo wcześniej rozmawiałem z UPC (mam Vectrę i UPC w mieszkaniu oraz Netię "za rogiem"). Warunki z UPC:

TV MAX HD + dekoder HD + dodatkowy moduł CI + 60mb net = 99,00 zł

 

Obecnie mam z Vectry pakiet złoty z sd+16mb neta = 65zł

 

Pytanie, czy ugram coś więcej z Vectrą czy sobie darować? Oraz co Waszym zdaniem lepiej wziąć z przedstawionych powyżej ofert?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon składałem wypowiedzenie z tytułu zmiany regulaminu w Punkcie Obsługi Klienta gdzie dostałem potwierdzenie - że termin świadczenia usług upływa 31.07.2015. Pani w BOK powiedziała, że wszystkie pisma odnośnie rezygnacji z powodu zmiany regulaminu dotyczą rozwiązania umowy z dniem 31.07.2015.

Ps. Jeżeli "plotki" o likwidacji minimini+ oraz teletoon+ są prawdziwe - to praktycznie zostaje mi UPC - córa nie da mi żyć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie jest podobna. Biorąc Max HD w UPC dostanie oprócz programów, które ma Vectra jeszcze dostęp do Polsat Film HD, Sundance Channel HD, Tvn Fabuła HD, Polsat Romans, Motors tv, Discovery Historia, Adventure HD, Lifetime HD, History HD, Polsat Food Network HD, E!, Love, Muzo tv, paczka MTV i Euronews. To jest gigantyczna przewaga na rzecz UPC!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że wolałbym zostać przy Vectrze bo przez parę lat praktycznie zero problemów (nie liczę paru drobnych przerw spowodowanych głównie kradzieżami lub siłami natury - zalaniem). Poczekam na jutrzejszą rozmowę z DUK. Na dzień dzisiejszy przynajmniej mam alternatywę w postaci UPC a jak wiadomo chodzi tylko o pieniądze...

 

edit:

@KENZO na te kanały nie zwróciłem uwagi! :jupi: Bardzo fajna ta stronka z porównaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wasiliejev

Ja na Twoim miejscu wstrzymałbym się z decyzją przynajmniej tydzień i podczas następnych rozmów z DUK powiedział o możliwości podpisania umowy z konkurencją. U moich rodziców też jest UPC i Vectra i tam lepszą ofertę przedstawiła ta druga. Nie ma reguły. Życzę powodzenia w negocjacjach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...