Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Konsultant powiedział mi że mam najwyższe rabaty jakie oni oferują w DUK. Czyli można rozsądnie coś konkretnego wynegocjować.

 

Nie negocjacje tylko przedłużanie bardzo korzystnej oferty, którą kiedyś jakimś sposobem udało ci się uzyskać , dzisiaj takiej oferty nikt nie dostanie.

 

A skąd taka pewność? to w takim razie jaki jest maks do uzyskania na dzień dzisiejszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda to tak:

 

Canal+ Prestiż - 44,90zł

Pakiet Platynowy- UWAGA!!! - -0,11zł Tak minus 0.11zł

Pakiet platynowy drugie STB - 0ZŁ

Pakiet SNO - 6,90zł

Opłata za dostęp do drugiego STB HD - 7,50zł

Opłata za dostęp do pierwszego STB HD PVR - 35zł

Pakiet 50mb - 0zł

 

Co daje łączną kwotę 94,19zł i od tego mam naliczony Rabat w kwocie 5zł.

 

Całkowity koszt podpisanego aneksu na 24 m-ce daje kwotę 89,19zł

 

Dla porównania zostawiłem jeszcze starą umowę w podpisie.

 

A tu scany dwóch najważniejszych dokumentów dla potwierdzenia.

 

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=56204125

 

 

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=562BBF34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet DTV Platynowy - 5,00

Pakiet Sport Na Ostro - 1,00

Pakiet Canal+ Platinum - 44,90

Dostęp do DTV HD z PVR 35,00

Internet 100 Mb - 24.99

 

WARTOŚĆ FAKTURY DO ZAPŁATY: 110,89

Umowa na 12 czy 24 miesiące?

 

Na bardzo konkurencyjnym obszarze jakim jest warszawski Ursynów (UPC, Vectra, Netia z gigakablowką, MM, Orange), nie wiem czy gdzieś jest większa konkurencja, ostatnio są wrzucane następujące ulotki:

 

3208651000_1436459172_thumb.jpg

 

Czyli pakiet Super HD + sport na ostro + paczka C+ + paczka HBO. Cena niezła. Pewnie trzeba doliczyć ewentualny dekoder PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedne negocjacje z głowy,

WARSZAWA

 

Było

Pakiet złoty, Dekoder HD (bez pvr)

Net 40 mb

sport na ostro

to było za 65 zł

 

a będzie

Pakiet złoty i karta Ci(wymiana za 1 zł i od razu monter przyjdzie i sprawdzi czy karta CI pasuje w razie problemów zostaje dekoder)

net 50 mb

sport na ostro

56,80 i umowa na 12 miesięcy

 

 

druga umowa do dalszej negocjacji bo nic sensownego nie zaproponowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

 

Korzystam z usług VECTRY w Świętochłowicach w województwie śląskim.

 

Posiadam następujący zestaw usług:

 

Internet 60MB + WiFI + TV Platynowy + nagrywarka PVR - za co płacę 85 zł miesięcznie.

 

W związku z wprowadzanymi przez Vectrę zmianami w regulaminach i możliwością złożenia wypowiedzenia do 01.08.2015r. bez prawa Vectry do dochodzenia jakichkolwiek kar czy stawek umownych w związku z rezygnacją przed końcem obowiązywania umowy, złożyłem takowe wypowiedzenie.

 

Oczekiwać będę teraz na telefon ze strony pracowników Vectry.

 

I tu moje pytanie. Co mogę w miarę możliwości wynegocjować? Chciałbym utrzymać obecne usługi, nie interesuje mnie telefon czy internet mobilny oraz zwiększenie prędkości posiadanego łącza internetowego ani żadne dodatkowe kanały TV i dekodery, czyli w tym momencie rozumie, że w grę wchodzi jedynie negocjacja ceny.

 

Do jakiej kwoty mógłbym zejść? Obecna kwota 85zł jest już wynikiem dwóch podobnych sytuacji w Vectrze i negocjacji w przeszłości :)

 

W moim mieście Vectra jest monopolistą, UPC nie ma w ogóle. W bloku jest jedynie dostawca lokalny, którego paczki są też w miarę ciekawe, ale nie chciałbym ponownie wiercić nic (dopiero zakończyłem remont :)

 

Bardzo dziękuję za podpowiedzi i poświęcony czas.

 

Pozdrawiam.

 

Ja tak samo wysłałem wypowiedzenie, ale postanowiłem zadzwonić na DUK. Ale nie wiem czy coś utargujesz, jeśli chodzi o cenę. Oni wolą coś w promocyjnych cenach dołożyć. Napisz wg faktury ile płacisz za co. To będzie najlepsze, by Ci ew. podpowiedzieć co i jak :)

 

 

Witam.

 

Z faktury wychodzi to tak:

 

Pakiet DTV Platynowy - 30zł

Dostęp do DTV HD z PVR - 35zł

Internet Wifi 60Mb - 20zł

 

Razem 85zł.

 

Co mogę wynegocjować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sieradz/ konkurencji wydaje się być brak jeśli idzie o kablówkę

 

posiadam:

c+ platinum 25zł

złoty 25zł

dtv hd 20zł

dziesięć Mb 34,99zł

wifi 4,99zł

rozmowy 100 24,99zł

 

razem: 135.46

 

Nowy abonament bez C+, pani w punkcie poinformowała, że teraz to będzie już kosztowało to 45zł. Zaproponowała:

platynowy

nowy dekoder hd bez pvr

50min

50mb/s

 

razem: 99,9zł

 

Chciałbym zrezygnować jeszcze z telefonu ale stwierdziła, że jeśli zrezygnujemy to z platyną i 50mb/s się w 100zł nie zamkniemy...

Wziąć taki pakiet w sobotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą pierwszą negocjację umowy. Czy to był sukces ? ciezko wyczuć, bo jednak negocjowałem umowę teściowej, która nie dopuszczała do siebie myśli o rezygnacji z telefonu.

 

Dotychczas było to za 126 zł:

TV Złoty HD

Mobilny 1 GB

Internet 16 MB

Telefon 100

 

Dziś odbyła się pierwsza w historii tego abonenta negocjacja umowy. Tak więc sami widzicie że przez lata można było wywalczyć sobie lepszą pozycję i lepsze rabaty, ale umowa była nie ruszana. Spokojnie jednak. Teraz umowa na 24 miesiace i za 2 lata bede rezygnowal z telefonu i bede walczyc o high level

 

Na razie na dziś poszło:

 

TV platyna HD

Internet 50 mb

Sport na ostro

Telefon 100

 

Wartość: 110,80

 

 

Ten Telefon był bardzo niewygodny do negocjacji bo nie chcialem wchodzic na wyzszy poziom cenowy, a dodatkowo fakt obowiazku bycia w pakiecie (zdaniem teściowej) telefonu stawiał rozmowę w martwmy punkcie w sumie. Tak wiec pozbylem sie mobilnego, za 2 lata ucieknie telefon i wtedy z poziomu 100-110 pln bedzie mozna walczyc o kolejne rabaty. Traktuje dzisiejsza rozmowe jako wieloletni plan przejecia kontroli nad idealnym pakietem Vectry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy abonament bez C+, pani w punkcie poinformowała, że teraz to będzie już kosztowało to 45zł. Zaproponowała:

platynowy

nowy dekoder hd bez pvr

50min

50mb/s

 

razem: 99,9zł

 

Chciałbym zrezygnować jeszcze z telefonu ale stwierdziła, że jeśli zrezygnujemy to z platyną i 50mb/s się w 100zł nie zamkniemy...

Wziąć taki pakiet w sobotę?

 

 

Na razie na dziś poszło:

 

TV platyna HD

Internet 50 mb

Sport na ostro

Telefon 100

 

Wartość: 110,80

 

 

I takie właśnie oferty jak powyżej można uzyskać w promocji od Vectry.

(w promocji bo normalnie : platyna bez nagrywarki + internet 50 to koszt ok. 115 zł)

 

Nie miejcie więc żadnych pretensji do siebie, że nie potrafiliście załatwić super oferty.

 

Można dzwonić i 50 razy , ale pakietu Canal+ + internet 50 + platyna HD PVR za 90 zl czy 100 zł nie dostanie się.

 

Nie mówię o sytuacji, że ktoś przedłuża uzyskaną wcześniej w jakiś tam sposób kosmiczną ofertę (Teraz wychodzi, że ktoś tam dzwonił kilkadziesiąt razy i dlatego ją dostał, a niedługo pewno się dowiemy że miał znajomego akwizytora z Vectry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kilkadziesiąt a 3 słownie trzy razy dzwoniłem i nie mam żadnego znajomego w Vectrze. Patrząc do tej pory co miałem względem tego co mam obecnie, musiałem uzyskać jeszcze większe zniżki niż miałem do tej pory. Sam C+ podrożał mi o 20zł. Prosty wniosek musiałem ugrać na czymś innym rabaty aby cena łączna była niższa od tej co do tej pory płaciłem.

 

92,70zł > 89,19zł tak więc jeśli Twoim zdaniem Jurekg uzyskał ktoś lepszą kosmiczną ofertę to dzięki swoim teraźniejszym negocjacjom.

 

Skoro jak mówisz przedłużyłem tylko to co miałem to miałbym cenę 112.70 dlaczego? Ano dlatego 92,70zł cena z c+ za który płaciłem 24,90zł.

 

92.70-24,90zł=67,80zł do tej ceny dolicz obecny c+prestiż 44,90 daje nam kwotę 112.70 a obecna umowa,którą musiałem dobrze negocjować opiewa na kwotę 89,19 z c+ prestiż.

 

Czyli dodatkowo musiałem uzyskać jeszcze 23,58zł rabatu niż miałem na poprzedniej umowie. Prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jw

 

Czyli potwierdzasz to co napisałem, została ci przedłużona wcześniejsza kosmiczna oferta w zbliżonej cenie.

Miałeś już w pakiecie Canal , a czy to Canal taki czy owaki nie gra dla nich roli.

 

Nie zaczynałeś od poziomu np. : "mam pakiet złoty HD i internet w sumie za 100 zł a chciałbym platynowy HD PRV + internet + canal+ + sport i za wszystko chcę zapłacić 90 zł"

 

I o tym cały czas piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodzwoniłem się do DUK. Obecnie place 105 zł za platynowy + sport na ostro i 60mb internet.

 

Jako konkurencję mam multimedie.

 

Dostałem propozycje aby zmniejszyć internet do 50mb i zostać przy platynie i sporcie na 96 zł.

Nie da się u mnie zwiększyć internetu bo max to 80mb. Jedyna różnica między 60 a 50 to upload 5mb przy 50, obecnie mam 2mb.

Jeżeli chciał bym canal+ i te 50mb to mógł bym płacić 136 zł.

 

Więcej nie może mi zaproponować.

Wiec ogólnie nie tak kolorowo.

Póki co nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...