Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Oferta lepsza niż tą co miałeś,ale z drugiej strony nie chce mi się wierzyć że Vectra nie zaproponowała ci lepszych warunków umowy po złożeniu wypowiedzenia,chyba że chciałeś się rozstać z nimi.

Zgłosiłem na priv Fb zainteresowanie ofertą utrzymaniową, napisali, że ktoś się skontaktuje - teraz niespecjalnie mi zależy - dodatkowo wolę zgrabne netiaplayery niż grzejącą się szafę 380, netiaspota niż archaiczne modemy / 3 wymiany przez 2 lata / i światłowód za drzwiami na korytarzu. Moim atutem są 3 instalacje kablowe w budynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgałęźnik, e-fki ew wtyki, kabel tu nie trzeba skomplikowanej wiedzy, wszystko znajdziesz w internecie jak zrobić i z 80 zł zostaje w kieszeni.

 

A jak masz zakończoną instalacje rozgałęźnikiem to kabel i wtyki i wsio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pochwale się swoimi negocjacjami w sprawie nowej umowy. Zacząłem od telefonu na hotline(zeszły tydzień). Oferta była taka,że zostawiamy wszystko tak samo co mam do tej pory, dokładają internet z 60mb jakie mam na 100mb, plus C+Prestiż w wyższej cenie tj.44,90 lub C+ Select za 39,90. Łączna kwota była by 67.80ZŁ + C+ w zależnośi od pakietu 107.70zł lub 112.70zł. W zasadzie oferta by uszła ale dałem sobie na wstrzymanie po słowach miłej pani gdy zapytałem o ofertę działu utrzymania klienta i tu z[beep]o,że nie ma potrzeby przełączania bo i tak mają oferty takie same. Cóż nr do tego działu mam w komórce wpisany ale nie dałem rady się dodzwonić w zeszłym tygodniu. Poczekałem parę dni i okazało się,że wczoraj dodzwoniłem się do tego działu do bardzo miłego pana(imię i nazwisko mam zapisane i rozmowę całą nagraną zresztą zgodził się na nią po uprzednim poinformowany o nagrywaniu przeze mnie, sam najpierw uprzedził,że nagrywamy rozmowę). Konsultant zagaił co bym chciał,bo moja dotychczasowa umowa jest z bardzo wysokimi rabatami. Mówię mu tą samą cenę co do tej pory za wszystko co posiadam czyli 92.70zł całość w podpisie. On na to,że sorry ale ceny C+ nie może mi dać takiej jak do tej pory płaciłem 24.90zł za platynę przez 4 lata. Zaproponuję panu mówi coś lepszego niż do tej pory miałem. Wymianę dekodera bez żadnych aktywacji i itp w multiroomie z sd na hd ADB jedyną rzecz, którą straciłem to prędkość internetu z 60MB na 50MB. Umowa na C+ Prestiż 12-cy. Reasumując PLATYNA dekoder główny ADB z nagrywarką drugi dekoder HD ADB bez nagrywarki internet 50mb do tej pory 60mb SNO to wszystko 24 m-ce + C+Prestiż 12m-cy za łączną kwotę 89.20zł. Moim zdaniem lepiej nie trzeba. Aha jutro przychodzi monter na wymianę SD na HD w drugim pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj propozycję: dekoder hd (bez nagrywania)+platyna+50mb(wifi)+sport na ostro+ 50min rozmowy= 106,8

Dodam, że mam kanały C+ za 26zł ale jeśli zdecyduję się je zostawić to do tych 106,8 dojdzie 45zł jeszcze.. Co myślicie o tej ofercie? Zależało mi na ofercie bez telefonu (zwyczajnie już go nie używam) ale pani powiedziała, że oferta w takiej cenie z platyną i 50mb jest dostępna w zestawie z telefonem... Propozycje przedstawiono mi w punkcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podpisałem umowę w marcu i płacę co miesiąc 129,90zł, w tm mam:

-pakiet złoty z nagrywarką

-internet 100mb/s

-telefon 250 min.

W związku z możliwością rozwiązania umowy bez konsekwencji jest szansa, że mogę coś ugrać cenowo lub lepszy pakiet telewizji? Z internetu i telefonu jestem zadowolony ale pakiet tv złoty to niestety straszna bieda, nie ma co oglądać:(

Jak myślicie jest sens wysyłać wypowiedzenie czy raczej dać sobie spokój?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pochwale się swoimi negocjacjami w sprawie nowej umowy. Zacząłem od telefonu na hotline(zeszły tydzień). Oferta była taka,że zostawiamy wszystko tak samo co mam do tej pory, dokładają internet z 60mb jakie mam na 100mb, plus C+Prestiż w wyższej cenie tj.44,90 lub C+ Select za 39,90. Łączna kwota była by 67.80ZŁ + C+ w zależnośi od pakietu 107.70zł lub 112.70zł. W zasadzie oferta by uszła ale dałem sobie na wstrzymanie po słowach miłej pani gdy zapytałem o ofertę działu utrzymania klienta i tu z[beep]o,że nie ma potrzeby przełączania bo i tak mają oferty takie same. Cóż nr do tego działu mam w komórce wpisany ale nie dałem rady się dodzwonić w zeszłym tygodniu. Poczekałem parę dni i okazało się,że wczoraj dodzwoniłem się do tego działu do bardzo miłego pana(imię i nazwisko mam zapisane i rozmowę całą nagraną zresztą zgodził się na nią po uprzednim poinformowany o nagrywaniu przeze mnie, sam najpierw uprzedził,że nagrywamy rozmowę). Konsultant zagaił co bym chciał,bo moja dotychczasowa umowa jest z bardzo wysokimi rabatami. Mówię mu tą samą cenę co do tej pory za wszystko co posiadam czyli 92.70zł całość w podpisie. On na to,że sorry ale ceny C+ nie może mi dać takiej jak do tej pory płaciłem 24.90zł za platynę przez 4 lata. Zaproponuję panu mówi coś lepszego niż do tej pory miałem. Wymianę dekodera bez żadnych aktywacji i itp w multiroomie z sd na hd ADB jedyną rzecz, którą straciłem to prędkość internetu z 60MB na 50MB. Umowa na C+ Prestiż 12-cy. Reasumując PLATYNA dekoder główny ADB z nagrywarką drugi dekoder HD ADB bez nagrywarki internet 50mb do tej pory 60mb SNO to wszystko 24 m-ce + C+Prestiż 12m-cy za łączną kwotę 89.20zł. Moim zdaniem lepiej nie trzeba. Aha jutro przychodzi monter na wymianę SD na HD w drugim pokoju.

 

Oferta naprawdę bardzo dobra jak na Vectrę. Napisałem do Ciebie prywatną wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje zgłoszenie o ofertę utrzymaniową Vectra odpowiedziała:

 

VECTRA 8 lipca 20:51

Witamy,

Uprzejmie informujemy, że przekazaliśmy Pana zgłoszenie do odpowiedniego Działu. Pracownik skontaktuje się telefonicznie w celu złożenia dostępnej oferty.

Pozdrawiamy,

Zespół Vectra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj propozycję: dekoder hd (bez nagrywania)+platyna+50mb(wifi)+sport na ostro+ 50min rozmowy= 106,8

Dodam, że mam kanały C+ za 26zł ale jeśli zdecyduję się je zostawić to do tych 106,8 dojdzie 45zł jeszcze.. Co myślicie o tej ofercie? Zależało mi na ofercie bez telefonu (zwyczajnie już go nie używam) ale pani powiedziała, że oferta w takiej cenie z platyną i 50mb jest dostępna w zestawie z telefonem... Propozycje przedstawiono mi w punkcie ;)

 

W sobotę wybieram się do ponownie do punktu już z celem przedłużenia umowy. Powiedźcie mi, o co 'idzie poprosić' panią w punkcie, co ona będzie w stanie spełnić? Zależy mi, tak jak wspominałem, wyłącznie na internecie i telewizji. Czy za przykładowo 80zł da radę pani połączyć 50m/s z tv złotą lub platyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę wybieram się do ponownie do punktu już z celem przedłużenia umowy. Powiedźcie mi, o co 'idzie poprosić' panią w punkcie, co ona będzie w stanie spełnić? Zależy mi, tak jak wspominałem, wyłącznie na internecie i telewizji. Czy za przykładowo 80zł da radę pani połączyć 50m/s z tv złotą lub platyną?

 

Dzisiaj na swojej stronie Vectra oferuje Srebrny+50mbit/s za 65 zł, za 80 zł powinni dać bez problemu PlatynęHD + 50 mbit/s, szczególnie na ofertę utrzymaniową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę wybieram się do ponownie do punktu już z celem przedłużenia umowy. Powiedźcie mi, o co 'idzie poprosić' panią w punkcie, co ona będzie w stanie spełnić? Zależy mi, tak jak wspominałem, wyłącznie na internecie i telewizji. Czy za przykładowo 80zł da radę pani połączyć 50m/s z tv złotą lub platyną?

 

Dzisiaj na swojej stronie Vectra oferuje Srebrny+50mbit/s za 65 zł, za 80 zł powinni dać bez problemu PlatynęHD + 50 mbit/s, szczególnie na ofertę utrzymaniową.

 

Bo tak jak napisałem, wczoraj walczyła byle mi tylko zatrzymać telefon i dała 50mb/s + 50min + platyna za 99,9. Wolałbym jednak jakiś również pakiet 'promocyjny' ale bez tego telefonu całego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pochwale się swoimi negocjacjami w sprawie nowej umowy. Zacząłem od telefonu na hotline(zeszły tydzień). Oferta była taka,że zostawiamy wszystko tak samo co mam do tej pory, dokładają internet z 60mb jakie mam na 100mb, plus C+Prestiż w wyższej cenie tj.44,90 lub C+ Select za 39,90. Łączna kwota była by 67.80ZŁ + C+ w zależnośi od pakietu 107.70zł lub 112.70zł. W zasadzie oferta by uszła ale dałem sobie na wstrzymanie po słowach miłej pani gdy zapytałem o ofertę działu utrzymania klienta i tu z[beep]o,że nie ma potrzeby przełączania bo i tak mają oferty takie same. Cóż nr do tego działu mam w komórce wpisany ale nie dałem rady się dodzwonić w zeszłym tygodniu. Poczekałem parę dni i okazało się,że wczoraj dodzwoniłem się do tego działu do bardzo miłego pana(imię i nazwisko mam zapisane i rozmowę całą nagraną zresztą zgodził się na nią po uprzednim poinformowany o nagrywaniu przeze mnie, sam najpierw uprzedził,że nagrywamy rozmowę). Konsultant zagaił co bym chciał,bo moja dotychczasowa umowa jest z bardzo wysokimi rabatami. Mówię mu tą samą cenę co do tej pory za wszystko co posiadam czyli 92.70zł całość w podpisie. On na to,że sorry ale ceny C+ nie może mi dać takiej jak do tej pory płaciłem 24.90zł za platynę przez 4 lata. Zaproponuję panu mówi coś lepszego niż do tej pory miałem. Wymianę dekodera bez żadnych aktywacji i itp w multiroomie z sd na hd ADB jedyną rzecz, którą straciłem to prędkość internetu z 60MB na 50MB. Umowa na C+ Prestiż 12-cy. Reasumując PLATYNA dekoder główny ADB z nagrywarką drugi dekoder HD ADB bez nagrywarki internet 50mb do tej pory 60mb SNO to wszystko 24 m-ce + C+Prestiż 12m-cy za łączną kwotę 89.20zł. Moim zdaniem lepiej nie trzeba. Aha jutro przychodzi monter na wymianę SD na HD w drugim pokoju.

 

Widocznie mieszkasz w mieście gdzie masz UPC , Multimedie itd.

Nie słyszałem i nie widziałem u nikogo w moim mieście takiej oferty od Vectry.

 

Platyna (bez nagrywarki) + internet 50 za 100 zł to wg nich super oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jurekg

 

Mieszkam w Białymstoku nie ma UPC ani Multimedii. Poprostu trzeba trafić na odpowiedniego konsultanta( druga umowa z tym samym człowiekiem zawierana poprzez DUK) i rozsądnie przedstawiać swoje argumenty. Nie tylko ''JA CHCĘ''. Prosić przynajmniej o takie same rabaty jak do tej pory(to się na pewno dostanie).

 

Pozdrawiam i życzę wszystkim pomyślnych negocjacji.

 

DUK 58 6705251

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

Posiadam telewizję o Vectry i za pakiet platynowy i C+ z dekoderem PVR z nagrywarką i płacę 113,77 ( tak wiem strasznie dużo...) mam pytanie czy nie orientujecie się czy można wynegocjować coś lepszego ew jakiś dodatkowy pakiet np. sport na ostro ?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I sprawa kosmicznych ofert się wyjaśniła :

 

"... takie same rabaty jak do tej pory(to się na pewno dostanie)..."

 

Czyli ten kto do tej pory nie miał takiej oferty nigdy jej nie dostanie. Taka prawda.

Twój przypadek tylko to potwierdza, masz przedłużaną ofertę którą kiedyś udało ci się w jakiś sposób uzyskać.

 

Argumenty nie mają nic do rzeczy. Nie rób więc apetytu innym bo tylko takimi wpisami ich pognębiasz.

 

Platyna z nagrywarką + Internet 60 + Canal + + Sport , i za to ok. 90 zł ???

Nierealne do uzyskania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultant powiedział mi że mam najwyższe rabaty jakie oni oferują w DUK. Czyli można rozsądnie coś konkretnego wynegocjować.

 

Nie negocjacje tylko przedłużanie bardzo korzystnej oferty, którą kiedyś jakimś sposobem udało ci się uzyskać , dzisiaj takiej oferty nikt nie dostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...