Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

@szyzaq123 - rzekłbym że bardzo słabo. próbowałem narazie bez wypowiedzenia, ale jedyne co to mam propozycje zostawić to co mam(czyli platyna pvr, sno, 60mb wifi) i podwyższyć neta z 60 do 100mb, więc nie wiem co robić. Ewentualnie ta oferta z canal+ prestiż za 135zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli chyba trzeba wypowiedzieć.

@tyija i co dostałeś po wypowiedzeniu?

 

Lepiej złożyć wypowiedzenie w oddziale czy wysłać? Ewentualnie jak później z cofnięciem tego gdybym się rozmyślił? Teraz są jeszcze ostatnie dni promocji w nc+ i dość fajnie wychodzą pakiety z Canalem +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacjok .Wypowiedzenie oddane w BOK,które zawsze można wycofać.Umowa jest na żonę jeszcze nie dzwoniła.Po wykonaniu telefonu do DUK i nieotrzymaniu satysfakcjonującej propozycji wypowiedzenie wycofujesz i zastajesz ze starą umową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem wczoraj umowę.

PVR, drugi dekoder HD, Sport na Ostro, Internet WiFi 50 mb, pakiet Platynowy

Wszystko za 84zł.

Dziękuję koledze Madekp za pomoc

PS

Canal + nie chciał dać w cenie poniżej 90zł ,bo wcześniej nie było go pakiecie.

 

 

Bardzo mi miło,że mogłem pomóc. :jupi::jupi::jupi:

 

Gratuluje udanych negocjacji. :brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w trakcie wczorajszej wizyty w BOK, po złożeniu wypowiedzenia udało mi się ugrać platyne+sno+100mbps+umowa na 12mc+dekoder hd bez nagrywarki za 71,9zł/mc. (warszawa - 4 duze sieci w bloku). Myślicie że da się jeszcze coś więcej wywalczyć?

Pytanie także o moduł Cl+- obecnie mam dekoder ADB (chyba poprzedni model, bo wygląda trochę inaczej niż ten na stronie vectry), czy moduł będzie lepszy/gorszy/taki sam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam takie samo pytanie : skąd Wy bierzecie takie rewelacje?

Skąd ja biorę? Z życia. Nie wiem skąd Wy bierzecie swoje.

 

Nadmieniam, że nie interesuje mnie łażenie kilkadziesiąt razy po BOKach czy wydzwanianie po infoliniach w nieskończoność.

 

Za swój pakiet :

platyna USB prv + internet 50 + telefon + Sport na ostro + pakiet "przyrodniczy" = 116 zł

 

Zależało mi na wymianie starego dekodera SD na HD i w tym czasie były tylko takie propozycje (promocja !!!) (telefon+SnO+pakiet przyr. - wciśnięte w pakiecie) .

Ponieważ telefonu nie wliczam, bo wciskają do pakietów na siłę , więc za : platyne + int 50 + SnO + PP płacę 116 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam takie samo pytanie : skąd Wy bierzecie takie rewelacje?

Skąd ja biorę? Z życia. Nie wiem skąd Wy bierzecie swoje.

 

Nadmieniam, że nie interesuje mnie łażenie kilkadziesiąt razy po BOKach czy wydzwanianie po infoliniach w nieskończoność.

 

Za swój pakiet :

platyna USB prv + internet 50 + telefon + Sport na ostro + pakiet "przyrodniczy" = 116 zł

 

Zależało mi na wymianie starego dekodera SD na HD i w tym czasie były tylko takie propozycje (promocja !!!) (telefon+SnO+pakiet przyr. - wciśnięte w pakiecie) .

Ponieważ telefonu nie wliczam, bo wciskają do pakietów na siłę , więc za : platyne + int 50 + SnO + PP płacę 116 zl

 

Po uzgodnieniu z DUK mam:

 

Platyna HD moduł CI+

Multiroom dekoder HD

Sport na ostro

Internet 50

Telefon 50

 

PŁACĘ - 104,30 ZL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z Vectry (z DUK):

Internet 50mb/s + Platyna + SNO + Erotyka + Canal+ Prestige = 122,70 PLN (umowa 12 mc)

 

Ofetra z UPC:

Internet 60mb/s + Select HD + Canal+ Prestige = 119 PLN (umowa 24mc, pierwszy miesiąc 40 PLN)

 

Która z nich będzie wg was korzystniejsza (jakość, długość, cena, pakiety)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Raffde

Mógłbyś rozpisać poszczególne ceny za platynę, net itd.?

 

Pakiet Platynowy - 19,90

Pakiet Platynowy drugie STB - 0,00

Pakiet Sport na Ostro - 6,90

Opłata za dostęp do DTV drugie STB - 7,50

Opłata za dostęp do DTV HD PRV - 35,00

Pakiet 50Mb - 15,01

Usługa WIFI - 0,00

 

 

aa2cdc374a7a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby podpisał aneks na 120 zł, wtedy mógłbyś się śmiać. A tak nie ma z czego.

 

Z tego co widzę to nie podał ceny wyjściowej , a więc gdybanie i podawanie cen ze strony vectry to .... .

Nadal uważam , że 69,90 zł za to to żadna rewelacja.

 

P.S

Oczywiście mówimy tu o aneksie (przedłużeniu umowy) .Nawet jak to była pierwsza umowa to za ten pakiet 99,99 zł to śmiech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Raffde

Mógłbyś rozpisać poszczególne ceny za platynę, net itd.?

 

Pakiet Platynowy - 19,90

Pakiet Platynowy drugie STB - 0,00

Pakiet Sport na Ostro - 6,90

Opłata za dostęp do DTV drugie STB - 7,50

Opłata za dostęp do DTV HD PRV - 35,00

Pakiet 50Mb - 15,01

Usługa WIFI - 0,00

Dzięki- strasznie tanio masz internet, czyli o taką obniżkę mogę powalczyć :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi już się odechciało rozmawiać z tymi z DUKu. Zadzwonił jakiś małolat, zaproponował mi 100mb zamiast 60. Ja mu mowie, że max na moim łączu to 80. To powiedział, że mam iść do najbliższego punktu, bo on nie ma innej oferty i nie może nic więcej proponować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...