Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

W miastach gdzie istnieje konkurencja (kablowa) można uzyskać korzystną propozycję.

 

Tam gdzie takiej nie ma : platyna + internet za 99 zł to "promocyjna i super oferta", dla stałych klientów dorzucą być może sport i telefon za 15÷20 zł.

 

O pakietach za 90 zł z Canal+ możecie zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa kończyła się w 31.08 i płaciłem za Platyna + PVR + SD + 24 Mbit + tel300 +SNO = 156 PLN ( SNO byl za 1 PLN )

Umowa na moja żonę więc przy negocjacjach jestem na straconej pozycji bo żonie się nie chce i jak twierdzi nie będzie się użerać.

Wybrałem się końcem czerwca z nią do BOK bo oferty przez tel były śmieszne a konsultanci nieprzygotowani i uparcie proponowali mi więcej niż te magiczne 156

Mieszkam w mieście gdzie nie istnieje konkurencja kablowa - można by tylko satelitę założyć.

Pani w BOK rownież przedstawiła mi ofertę w granicach 148 PLN za to co mam.

W końcu wziąłem Platyna + 50MB + Tel50 za 99 z odbiornikiem ADB ( zrezygnowałem z PVR ) promocja z konfiguratora ( w rozbiciu na kwoty to wyglada to mniej więcej tak Internet 25 Tel 20 ) do tego zostawiłem SD za 5 ( wymian na ADB 69 PLN plus 7,50 a i tak mam CRT ) SNO nie chciała mi Pani dać za 1 PLN i stanęło na 6,90 ( normalnie uparcie liczyli mi po 14,90 i nie chcieli słyszeć o 1 PLN ) - dodatkowo USB PVR za 2 PLN i HBO za 26,90 ( sama TV bez VOD i GO )

Suma sumarum wyszło mi niecałe 141

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zupełnie inne doświadczenia jeżeli chodzi o kontakt z obsługą na profilu FB. Opiszę doświadczenia ubiegłoroczne. Wysłałem prośbę o kontakt DUK w celu przedstawienia oferty utrzymaniowej. W międzyczasie wyslałem również wypowiedzenie listownie. Odezwały się 2 osoby. Obydwie twierdziły że pracują w DUK Jedna osoba, która twierdziła, że kontaktuje się ze mną na moja prośbę poprzez profil Vectry na FB a druga, ponieważ otrzymali moje listowne wypowiedzenie. Panienka (nazwijmy ją z FB) proponowała o 30 zł! więcej niż to co proponował facet, który kontaktował się, ponieważ otrzymali moje listowne wypowiedzenie. Oczywiście fejsbukowa panienka zarzekała się, że na pewno nie uda mi się podpisać takiej umowy, bo takich promocji już nie ma. Umowę podpisałem w wersji tańszej. Podpytywałem gościa dlaczego panienka była tak rozłoszczona, kiedy wmawiała mi że na pewno takiej umowy nie podpiszę. Gościu był rozbawiony całą sytuacją a ponieważ był w dobrym humorze, jako dodatkowy bonus, jak to nazwał, żeby zdenerwować koleżankę, tak to ujął, udało mi się wymienić leciwy już dekoder (PVR) na najnowszy PVR (najmniejszy/szybki) z aktywacją za złotówkę. Technik przyjechał i wymienił dekoder bez zbędnej gadki. W rozmowie z pracownikami Vectry zwracałem uwagę, że u mnie w bloku sa wprawdzie 2 inne kablówki, wprawdzie nie ogólnopolskie ale lokalne, ale swoim zasięgiem obejmuja równiez okoliczne miejscowości. Cieszą się coraz większą polularnością i bezawaryjnością. Przede wszystkim dobra opinię ma TIMPLUS. Nie do końca zatem rozumiem czemu było takie zamieszanie, ze strony pracowników Vectry i wmawianie mi przez panienkę, że takich ofert nie ma, wiem na pewno, że jeszcze jeszcze dzisiaj wysyłam wypowiedzenie listowne :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego @SE-N ile płacisz jeśli można spytać za to co masz w podpisie? ja dzwoniłem dziś do DUK i pan zaoferował mi jedynie podwyższenie internetu do 100mb i nic więcej podobno nie dostanę. Chyba faktycznie trzeba złożyć wypowiedzenie, bo jak narazie zostałem zlany..

 

mam pytanko czy jest opcja nie dzierżawić od vectry pvr czy innego dekodera tylko jakoś kupić prywatnie na własność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór wszystkim. Mam pytanie do doświadczonych ze składaniem wypowiedzeń w Vectrze. Czy taki tekst przejdzie?

 

Wypowiedzenie umowy

 

W związku z moim brakiem akceptacji zmian w dokumentacji abonenckiej,

o których zostałem poinformowany drogą elektroniczną w dniu 26.06.2015 r., niniejszym wypowiadam Umowę abonencką zawartą z VECTRA S.A. na świadczenie usług telekomunikacyjnych, z zachowaniem ustalonego okresu wypowiedzenia.

 

Najbardziej zastanawia mnie czy muszę wspominać o okresie wypowiedzenia (w OWU nie znalazłem takiej informacji, ale chyba mam stare, bo obecnie wypowiedzenie powinno być pod punktem 10, a w moich papierach jest pod 20) oraz czy dobrze zatytułowałem pismo. Niby śmieszne, ale czytałem historię klientki, która musiała zapłacić 4k kary, bo Vectra dopatrzyła się rzekomych uchybień w piśmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie Vectra vs. Toya :

a) Dekoder SD (Vectra 15zł / Toya 1zł)

B) Dekoder HD (Vectra 20zł / Toya 1zł dla posiadaczy pakietu premium, 5zł dla pozostałych, 15zł z opcją 3G)

c) Dekoder PVR HD (Vectra 35zł / Toya 20zł)

 

Wynik końcowy 5-0 dla Toyi :D

 

Vectra wg mnie powinna wycofać dekodery SD, bezpłatnie wymienić każdemu abonentowi dekoder SD na HD i obniżyć opłatę za dekodery, np 10zł za HD i 20zł za PVR HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podpowiedźcie mi napisałem rezygnację i czy mogę coś ugrać, mam pakiet VIP dekoder z pvr net40 i WiFi płacę, za to 180.00 złotych czy jest szansa coś jeszcze ugrać.

 

:lol2:Jeszcze ?, na razie to jeszcze nic nie ugrałeś jak tyle płacisz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto mój uzgodniony w Netii pakiet - z konkretną Panią Konsultant w Bok:

TV - 89 programów/w tym 34 HD - pakiety wybrane przeze mnie - bez [beep]rowo-serialowych

Internet 50 mbit/s

Telefon 100 do wszystkich poza limitem 12 gr/min

Multiroom

eFaktura

Umowa przedłuża się na czas nieokreślony Z ZACHOWANIEM STAWKI PROMOCYJNEJ

CENA - 1-6 M-CY 12 ZŁ/M-C OD 7 M-CA 99,90 ZŁ

Czekam na kuriera z umową.

Obecnie w Vectrze, chaotyczna platyna, bez multiroomu, internet 30 mbit/s, telefon 300 płacę 119,20 zł

Żegnaj Vectro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Złożyłem wypowiedzenie drogą mailową, pismo podpisane, zeskanowane, w postaci pdf. Czy taka forma jest odpowiednia? Rok temu nie było problemów, teraz nie mam potwierdzenia przyjęcia pisma. Co prawda minęło dopiero kilka dni, ale na wszelki wypadek chciałbym wiedzieć jak jest.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...