Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy podpowiedzcie proszę jaki wybrać sprzęt w przypadku podpisywania nowej umowy. Pakiet będę miał większy, więc chodzi mi o dobry dekoder z dyskiem i modem internetowy. 

 

+ kolejne pytanie:

Czy modem daje radę na 5GHz ogarnąć te prędkości, które oferują rzędu 600Mbits (oczywiście moja karta bezprzewodowa teoretycznie ogarnia te ponad 800mbits)

Czy jeśli modem jest "średni" to czy może pracować w trybie bridge.

 

 

Który obecnie sprzęt vectry jest najlepszy? - chodzi mi o to jaki brać dekoder z dyskiem i modem / modemo-router.

Edytowane przez Kirk
Przeniesione do odpowiedniego wątku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, krajes napisał:

Ja płacę i ja wymagam.

Dobre :)Wymagać możesz jeśli pójdziesz do sklepu i za to zapłacisz. W kablówce kupujesz usługę i tego możesz wymagać. Zejdź na ziemię!

Dostaniesz to co technik ma na magazynie i wpisane w zleceniu na wykonanie. On nie ma możliwości wyboru sprzętu, sam wybór dokonujesz u Pani konsultant w salonie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz Cię informuję, że technik zostanie przeze mnie odprawiony z kwitkiem i nic mu nie podpiszę. Odnoszę wrażenie, że w jakiejś mentalnej komunie żyjecie, że trzeba brać co dają, bo zaraz i tego nie będzie ?

 

Wróćmy do meritum - jakie modele sprzętu obecnie w Vectrze są najlepsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba tobie zmiana ustroju klepki poprzestawiała :)

Vectra to nie magazyn z elektroniką, tylko kupują hurtem dany zestaw dekoderów, modemów o określonych parametrach i to dają klientom. 

I naprawdę, nie podpiszesz umowy to nikt z tego powodu płakać nie będzie.

Ja dostałem w zeszłym tygodniu modem Ubee, mam net 150mb i tyle na 5GHz wyciągam. W umowie jest zapis ile minimalnie może być, tak żeby klient nie sapał że płaci i wymaga 600mb a wyciaga 550mb  ;)

Edytowane przez Micho
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj - punkty sprzedaży CP, NC+ i UPC to też nie magazyn z elektroniką ale jak coś wymagasz to Ci to dają albo nie podpisujesz umowy. Wy możecie brać najgorszy [beep] ja wezmę to co mi będzie odpowiadało albo skorzystam z usług innego operatora, który będzie ze mną rozmawiał jak z kimś od kogo inkasuje pieniądze. Mam ich do wyboru w moim miejscu zamieszkania przynajmniej 7. Bez łaski.

 

Kończymy ten offtop. 

 

Kto odpowie mi na pytanie, który sprzęt jest obecnie w Vectrze najlepszy? Modem + dekoder z dyskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Internauta napisał:

up

 

Co nie zmienia faktu ze dalej sieje niepotrzebnie wifi.

 

ja mam swój router; ten z Vectry w trybie bridge a wi-fi w Vectrowym wyłączyłem przyciskiem na modemie; jedyny problem że po wyłaczeniu/włączeniu modemu (np przerwa w dostawie energi) musze ponownie wyłączyć bo nie zapamietuje że ma być off

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do abonentów Canal +. Też macie wrażenie, że obraz C+ w Vectrze jest po prostu kiepskiej jakości? Jakby był jakoś miernie kompresowany, szczególnie widać to w meczach PL. Takie Eleveny wyglądają kapitalnie, obraz żyleta, C+ w porównaniu do nich wygląda mizernie. Mając porównanie z UPC, różnica ogromna. 

Edytowane przez Xentic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Xentic napisał:

Pytanie do abonentów Canal +. Też macie wrażenie, że obraz C+ w Vectrze jest po prostu kiepskiej jakości? Jakby był jakoś miernie kompresowany, szczególnie widać to w meczach PL. Takie Eleveny wyglądają kapitalnie, obraz żyleta, C+ w porównaniu do nich wygląda mizernie. Mając porównanie z UPC, różnica ogromna. 

Jest tak gdy dany mecz nie tylko naszej kopanej jest również transmitowany w 4K.  Wtedy  jakość HD leci na łeb. To nie wina Vectry raczej NC+ który obcina nam pasmo kosztem 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, yogut napisał:

Czy jest jakaś awaria EPG? 

 

Coś rzeczywiście jest nie tak. Chcąc ustawić np. nagrania na poniedziałek 11 lutego i chcesz wejść na ten dzień to automatycznie przerzuca na sobotę nie wiadomo dlaczego a potem na niedziele. W opcjach pojawiła się nowa opcja "oglądaj w vod" więc coś mieszali...no i spier..li...

Edytowane przez KENZO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Madekp napisał:

Jest tak gdy dany mecz nie tylko naszej kopanej jest również transmitowany w 4K.  Wtedy  jakość HD leci na łeb. To nie wina Vectry raczej NC+ który obcina nam pasmo kosztem 4K.

Faktycznie mecze transmitowane również w 4k, w HD wyglądają jeszcze gorzej. Ale u mnie ogólnie jakość kanałów C+ jest niezadowalająca, również tych filmowych. Odczucie coś jakby słaby bitrate + kompresja.

Edytowane przez Xentic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...