Jump to content

Recommended Posts

1 godzinę temu, szyzag123 napisał:

Takie HBO bym sobie aktywował. Ale faktycznie to jest na miesiąc i później wyłączają? ;)

Właśnie włączyłem sobie Eleven do 31 marca i konsultant twierdził, że automatycznie zostanie wyłączony.

Wszystko pięknie, tylko kanały Eleven świecą mi na jednym dekoderze i to o dziwo tym w sypialni, który ponoć jest głównym. Powiedziano mi, że na drugim deku będą najwcześniej  jutro. Jak zmienić to, który dekoder jest tym głównym, a który multiroomem? Wystarczy przełożyć karty? Chyba nie, bo jeden dekoder to Arris, a drugi ADB. Z informacji od konsultanta- kanałów PSP nie będzie co najmniej do końca tego sezonu LM, o 4K nic nie słyszał.

Guest kingofsouth
41 minut temu, Arkon napisał:

Wszystko pięknie, tylko kanały Eleven świecą mi na jednym dekoderze i to o dziwo tym w sypialni, który ponoć jest głównym.

Sprawdź sobie Vectre Online. Zobaczysz jaka tam jest dobra jakość.  :D

Edited by kingofsouth

1 godzinę temu, dawid_bydgoszcz napisał:

Jakie gratisowe pakiety są do wyboru? Oferta skierowana jest do wszystkich, czy tylko wybranych abonentów? 

HBO, Eleveny, Pakiet Erotyczny i Pakiet Ostry (SnO + Erotyka). Chociaż rozmawiałem z konsultantem, który powiedział, że można aktywować te pakiety, które się w wiadomości na dekoderze pojawiły. A jak ktoś nie dostał takiej wiadomości to co ma zrobić w takim wypadku?

Edited by szyzag123

Ja nie dostałem takiej wiadomości i bez problemu otrzymałem Eleveny.

39 minut temu, kingofsouth napisał:

Sprawdź sobie Vectre Online. Zobaczysz jaka tam jest dobra jakość.  :D

Muszę w końcu to wypróbować, skoro tak zachwalasz. :) Podczas meczu nie ma przycinek i buforowania?

Guest kingofsouth

3 minuty temu, Arkon napisał:

Podczas meczu nie ma przycinek i buforowania?

Nie zauważyłem. 

45 minut temu, Arkon napisał:

Ja nie dostałem takiej wiadomości i bez problemu otrzymałem Eleveny.

Muszę w końcu to wypróbować, skoro tak zachwalasz. :) Podczas meczu nie ma przycinek i buforowania?

Czyli niezależnie od tego czy była wiadomość czy nie, można dostać takie kanały? Krótko mówiąc : konsultant wprowadził mnie w błąd. :)

Promocja z aktywacją dodatkowych pakietów jest dostępna dla wszystkich abonentów. Można śmiało dzwonić pod nr 601601601. Pakiety włączają się automatycznie z końcem marca. 

No to konsultant wprowadził mnie w błąd i tyle. Trzeba trafić na bardziej kumatego konsultanta. :)

Brawo dla Vectry za cykliczne odkodowanie kanałów dziecięcych. Od 4.02 do 24.02 NICK JR.  CBEEBIES, DISNEY JUNIOR i TEELETOON+ dla wszystkich w sieci Vectra.

Guest kingofsouth

Tutaj nie ma co im bić prawa. Takie kanały powinny być w pakietach podstawowych.

Puchar Francji ruszył pełną parą na Polsat Sport News, niestety Vectra nadal nic nie robi w sprawie brakujących kanałów Polsatu. Szczerze mówiąc nie spotkałem się jeszcze z kablówką, która nie ma tego kanału w swojej ofercie. 

Guest kingofsouth
19 minut temu, Madekp napisał:

Jakie kanały dziecięce masz w podstawie w N-ce? 

W N-ce nie ma żadnych kanałów nawet dla dorosłych. 

16 minut temu, Xentic napisał:

Puchar Francji ruszył pełną parą na Polsat Sport News,

Dzięki za informację. Sprawdzam :D

Edited by kingofsouth

@kingofsouth 1/8 finału zakończyła się wczoraj. Niestety następne mecze dopiero 26 lutego. Myślę, że skoro teraz większość z nich wylądowała na PS News, to z następnymi również tak będzie.

37 minut temu, kingofsouth napisał:

Tutaj nie ma co im bić prawa. Takie kanały powinny być w pakietach podstawowych.

Nie ma co narzekać dają gratis już chyba od początku grudnia. Co raz tylko zmieniane kanały. W pakietach podstawowych w każdej sieci chyba mało co jest. To nie są instytucje charytatywne. 

Guest kingofsouth
W dniu 8.02.2019 o 10:06, Madekp napisał:

To nie są instytucje charytatywne. 

Zdaje sobie z tego sprawę, dlatego lubię mieć prawie wszystko. To też wymaga nakładu finansowego.

Nieraz pisałem, za co można pochwalić Vectrę a z czym się nie zgadzam. Ważne,że kablówka powoli wychodzi z archaizmu lat 90tych. 

Gdyby nie potrzeba anteny satelitarnej mimo wszystko wrażliwej na pogodę, chętnie wróciłbym do nc+ ze względu na 4K i PSP. Nie łudzę się, że Vectra w końcu dogoni najlepszych jak choćby UPC. Nareszcie pojawiły się kanały Eleven na drugim dekoderze.

• Like 1
  • Confused 1

Pod koniec stycznia przedłużałem umowę na tv + net i na 2 miesiące dali mi gratis jakiś bezpieczny internet a po tych 2 miesiącach będzie płatne. W ogóle nie chce tego używać. To trzeba telefonicznie zgłosić żeby wyłączyli czy przez strefę klienta będzie można to wyłączyć (na razie nie można)?

I tak przy okazji , bo była tu mowa o jakiś gratis pakietach na 2 miesiące, to jak przedłużałem, to każdemu dawali na czas trwania umowy w gratisie SnO, Erotyka i Eleveny.

Ktoś z Was skorzystał już z HBO GO w tej darmowej promocji? Jeśli tak to ile czekaliście na aktywację?

Edited by titus76

Ja skorzystałem ale dosłownie przed 10 min i kobiecina powiedziała, że aktywacja do 48h.

Ja brałem wczoraj Eleven. Aktywacja kanałów w tv następuje praktycznie od ręki. W aplikacji Vectry dostęp do nowych programów mam jednak dopiero od dzisiaj. Pewnie podobnie będzie z HBO i HBO GO.