Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, dawid_bydgoszcz napisał:

Jakie gratisowe pakiety są do wyboru? Oferta skierowana jest do wszystkich, czy tylko wybranych abonentów? 

HBO, Eleveny, Pakiet Erotyczny i Pakiet Ostry (SnO + Erotyka). Chociaż rozmawiałem z konsultantem, który powiedział, że można aktywować te pakiety, które się w wiadomości na dekoderze pojawiły. A jak ktoś nie dostał takiej wiadomości to co ma zrobić w takim wypadku?

Edytowane przez szyzag123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dostałem takiej wiadomości i bez problemu otrzymałem Eleveny.

39 minut temu, kingofsouth napisał:

Sprawdź sobie Vectre Online. Zobaczysz jaka tam jest dobra jakość.  :D

 

Muszę w końcu to wypróbować, skoro tak zachwalasz. :) Podczas meczu nie ma przycinek i buforowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Arkon napisał:

Ja nie dostałem takiej wiadomości i bez problemu otrzymałem Eleveny.

Muszę w końcu to wypróbować, skoro tak zachwalasz. :) Podczas meczu nie ma przycinek i buforowania?

Czyli niezależnie od tego czy była wiadomość czy nie, można dostać takie kanały? Krótko mówiąc : konsultant wprowadził mnie w błąd. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
19 minut temu, Madekp napisał:

Jakie kanały dziecięce masz w podstawie w N-ce? 

W N-ce nie ma żadnych kanałów nawet dla dorosłych. 

 

16 minut temu, Xentic napisał:

Puchar Francji ruszył pełną parą na Polsat Sport News,

 

Dzięki za informację. Sprawdzam :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, kingofsouth napisał:

Tutaj nie ma co im bić prawa. Takie kanały powinny być w pakietach podstawowych.

 

Nie ma co narzekać dają gratis już chyba od początku grudnia. Co raz tylko zmieniane kanały. W pakietach podstawowych w każdej sieci chyba mało co jest. To nie są instytucje charytatywne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
W dniu 8.02.2019 o 10:06, Madekp napisał:

 To nie są instytucje charytatywne. 

Zdaje sobie z tego sprawę, dlatego lubię mieć prawie wszystko. To też wymaga nakładu finansowego.

Nieraz pisałem, za co można pochwalić Vectrę a z czym się nie zgadzam. Ważne,że kablówka powoli wychodzi z archaizmu lat 90tych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec stycznia przedłużałem umowę na tv + net i na 2 miesiące dali mi gratis jakiś bezpieczny internet a po tych 2 miesiącach będzie płatne. W ogóle nie chce tego używać. To trzeba telefonicznie zgłosić żeby wyłączyli czy przez strefę klienta będzie można to wyłączyć (na razie nie można)?

I tak przy okazji , bo była tu mowa o jakiś gratis pakietach na 2 miesiące, to jak przedłużałem, to każdemu dawali na czas trwania umowy w gratisie SnO, Erotyka i Eleveny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów :)

 

Przez 2 lata miałem pakiet stalowy + internet 30 MBit + dekoder z nagrywarką - za wszystko płaciłem 49,90.

teraz na przedłużenie umowy zaproponowano mi pakiet złoty + dekoder z nagrywarką + internet 50 MBit + telefon stacjonarny no limit na komórki i stacjonarne w PL oraz stacjonarne w UE, USA i Kanadzie za 109 zł/ mies. Umowa na 24 miesiące.

Jak uważacie, to dobra oferta?

 

pozdrawiam,

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...