Jump to content

krajes

Users
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralna

About krajes

 • Rank
  Niedoświadczony

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa
 • Hobby
  Instalacje RTV SAT - www.serwistvsat.pl

Equipment

 • Dish
  90cm corab
 • LNB
  dCSS
 • Multifeed
  Brak
 • Receiver
  Wiele
 • Pay TV Operator
  CP, NC+, UPC, VECTRA

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. krajes

  Vectra

  Słuchaj - punkty sprzedaży CP, NC+ i UPC to też nie magazyn z elektroniką ale jak coś wymagasz to Ci to dają albo nie podpisujesz umowy. Wy możecie brać najgorszy [beep] ja wezmę to co mi będzie odpowiadało albo skorzystam z usług innego operatora, który będzie ze mną rozmawiał jak z kimś od kogo inkasuje pieniądze. Mam ich do wyboru w moim miejscu zamieszkania przynajmniej 7. Bez łaski. Kończymy ten offtop. Kto odpowie mi na pytanie, który sprzęt jest obecnie w Vectrze najlepszy? Modem + dekoder z dyskiem.
 2. krajes

  TVP INFO

  Ja też nie jestem ich zwolennikiem ale jak się w kółko będziemy patrzeć co inni o nas powiedzą to będziemy mieć [beep] a nie Państwo.
 3. krajes

  Vectra

  To jeszcze raz Cię informuję, że technik zostanie przeze mnie odprawiony z kwitkiem i nic mu nie podpiszę. Odnoszę wrażenie, że w jakiejś mentalnej komunie żyjecie, że trzeba brać co dają, bo zaraz i tego nie będzie 😂 Wróćmy do meritum - jakie modele sprzętu obecnie w Vectrze są najlepsze?
 4. krajes

  Vectra

  No właśnie pytam o jaki mogę prosić. Jak technik przyjdzie z innym to mu po prostu podziękuję. Ja płacę i ja wymagam.
 5. krajes

  Sumator kablówki z sygnałem SAT i DVB-T

  Mam miernik. Kablówka lata na tym samym zakresie co naziemna. Będę kombinował z oddzielnym kablem.
 6. I tu macie przykład jak na dłoni, żeby nie kupować takiego szmelcu jaki kupujecie i anten typu turbo-śmigło. DPM - najgorsza chińszczyzna jaką miałem w swoich rękach, no może jeszcze wyprzedza MITON z Eltroxa - sprzętu z tego brandu to nawet nie chce się komentować. Co to znaczy "płytka" wg pana fachowca? Aż chce się odpisać Panu, gdzie u mnie w domu "płytki leżą". Pan nie ma pojęcia co to jest symetryzator i nawet jeśli ten dodatkowy symetryzator byłby tam wstawiony to Pan nadal nie da uciąć ręki, że to co mówi i sprzedaje będzie działać. Stosujcie anteny sprawdzone na rynku, które cokolwiek sobą reprezentują i idzie za tym jakiś support. Nie mówię tu o drogim televes. Produkty Dipola czy Fracarro wystarczą.
 7. Za mało bo? Założyłem ostatnimi laty powyżej setki takich anten, dodatkowo na pewno więcej niż dziesięć u znajomych i rodziny. Ustawiana z naciskiem na 11.508V - MER w granicach 14-15dB. Żadnej reklamacji, żadne śnieżyce, deszcze, wiatry wprowadzające antenę w rezonans nie uniemożliwiają odbioru jakiegokolwiek kanału z oferty operatorów. Jeden przypadek, kiedy śnieg po prostu zasypał konwerter ale wtedy wystarcza szczotka i nawet 200cm antena nie poradzi sobie w takiej sytuacji. Jakieś argumenty obalające te fakty? Fakty a nie przypuszczenia.
 8. krajes

  TVP INFO

  To już jest gruba przesada. Policja obecnie pieści się z tymi protestującymi. Za rządów poprzedników byłyby pała i gaz na taką dzicz i takiej reakcji policji oczekuję również teraz.
 9. krajes

  4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

  To ustaw takie w dekoderze jako ustawienia własne i jazda.
 10. Dobrze ustawiona antena 80cm w zupełności wystarcza na polskie warunki.
 11. krajes

  Vectra

  Koledzy podpowiedzcie proszę jaki wybrać sprzęt w przypadku podpisywania nowej umowy. Pakiet będę miał większy, więc chodzi mi o dobry dekoder z dyskiem i modem internetowy. + kolejne pytanie: Czy modem daje radę na 5GHz ogarnąć te prędkości, które oferują rzędu 600Mbits (oczywiście moja karta bezprzewodowa teoretycznie ogarnia te ponad 800mbits) Czy jeśli modem jest "średni" to czy może pracować w trybie bridge.
 12. krajes

  Dekoder EVOBOX HD - dyskusja ogólna

  Podłącz ten dekoder innym kablem HDMI, a jeśli to nie pomoże to do innego TV. Wtedy będziesz miał pewność, że winny jest TV, a nie dekoder.
 13. krajes

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Zadziwia mnie to z jaką chęcią wydajecie pieniądze na te blokery i inne badziewie, aby za rok i tak zobaczyć na nich czarny ekran
 14. krajes

  Problemy z odbiorem i sprzętem w nc+

  Bo tak mądry autor sprzętu zdecydował
 15. krajes

  Problemy z odbiorem i sprzętem w nc+

  Jak wybrałaś opcje bez formatowania dysku to masz wszystko na nik co było nagrane. Po prostu nie możesz przejść dalej bo box nie widzi sygnału z anteny.
×