Jump to content

krajes

Users
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Neutralna

About krajes

 • Rank
  Niedoświadczony

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa
 • Hobby
  Instalacje RTV SAT - www.serwistvsat.pl

Equipment

 • Dish
  90cm corab
 • LNB
  dCSS
 • Multifeed
  Brak
 • Receiver
  Wiele
 • Pay TV Operator
  CP, NC+, UPC, VECTRA

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Słuchaj - punkty sprzedaży CP, NC+ i UPC to też nie magazyn z elektroniką ale jak coś wymagasz to Ci to dają albo nie podpisujesz umowy. Wy możecie brać najgorszy [beep] ja wezmę to co mi będzie odpowiadało albo skorzystam z usług innego operatora, który będzie ze mną rozmawiał jak z kimś od kogo inkasuje pieniądze. Mam ich do wyboru w moim miejscu zamieszkania przynajmniej 7. Bez łaski. Kończymy ten offtop. Kto odpowie mi na pytanie, który sprzęt jest obecnie w Vectrze najlepszy? Modem + dekoder z dyskiem.
 2. krajes

  TVP INFO

  Ja też nie jestem ich zwolennikiem ale jak się w kółko będziemy patrzeć co inni o nas powiedzą to będziemy mieć [beep] a nie Państwo.
 3. To jeszcze raz Cię informuję, że technik zostanie przeze mnie odprawiony z kwitkiem i nic mu nie podpiszę. Odnoszę wrażenie, że w jakiejś mentalnej komunie żyjecie, że trzeba brać co dają, bo zaraz i tego nie będzie 😂 Wróćmy do meritum - jakie modele sprzętu obecnie w Vectrze są najlepsze?
 4. No właśnie pytam o jaki mogę prosić. Jak technik przyjdzie z innym to mu po prostu podziękuję. Ja płacę i ja wymagam.
 5. Mam miernik. Kablówka lata na tym samym zakresie co naziemna. Będę kombinował z oddzielnym kablem.
 6. I tu macie przykład jak na dłoni, żeby nie kupować takiego szmelcu jaki kupujecie i anten typu turbo-śmigło. DPM - najgorsza chińszczyzna jaką miałem w swoich rękach, no może jeszcze wyprzedza MITON z Eltroxa - sprzętu z tego brandu to nawet nie chce się komentować. Co to znaczy "płytka" wg pana fachowca? Aż chce się odpisać Panu, gdzie u mnie w domu "płytki leżą". Pan nie ma pojęcia co to jest symetryzator i nawet jeśli ten dodatkowy symetryzator byłby tam wstawiony to Pan nadal nie da uciąć ręki, że to co mówi i sprzedaje będzie działać. Stosujcie anteny sprawdzone na rynku, które cokolwiek sobą reprezentują i idzie za tym jakiś support. Nie mówię tu o drogim televes. Produkty Dipola czy Fracarro wystarczą.
 7. Za mało bo? Założyłem ostatnimi laty powyżej setki takich anten, dodatkowo na pewno więcej niż dziesięć u znajomych i rodziny. Ustawiana z naciskiem na 11.508V - MER w granicach 14-15dB. Żadnej reklamacji, żadne śnieżyce, deszcze, wiatry wprowadzające antenę w rezonans nie uniemożliwiają odbioru jakiegokolwiek kanału z oferty operatorów. Jeden przypadek, kiedy śnieg po prostu zasypał konwerter ale wtedy wystarcza szczotka i nawet 200cm antena nie poradzi sobie w takiej sytuacji. Jakieś argumenty obalające te fakty? Fakty a nie przypuszczenia.
 8. krajes

  TVP INFO

  To już jest gruba przesada. Policja obecnie pieści się z tymi protestującymi. Za rządów poprzedników byłyby pała i gaz na taką dzicz i takiej reakcji policji oczekuję również teraz.
 9. To ustaw takie w dekoderze jako ustawienia własne i jazda.
 10. Dobrze ustawiona antena 80cm w zupełności wystarcza na polskie warunki.
 11. Koledzy podpowiedzcie proszę jaki wybrać sprzęt w przypadku podpisywania nowej umowy. Pakiet będę miał większy, więc chodzi mi o dobry dekoder z dyskiem i modem internetowy. + kolejne pytanie: Czy modem daje radę na 5GHz ogarnąć te prędkości, które oferują rzędu 600Mbits (oczywiście moja karta bezprzewodowa teoretycznie ogarnia te ponad 800mbits) Czy jeśli modem jest "średni" to czy może pracować w trybie bridge. Który obecnie sprzęt vectry jest najlepszy? - chodzi mi o to jaki brać dekoder z dyskiem i modem / modemo-router.
 12. Podłącz ten dekoder innym kablem HDMI, a jeśli to nie pomoże to do innego TV. Wtedy będziesz miał pewność, że winny jest TV, a nie dekoder.
 13. Zadziwia mnie to z jaką chęcią wydajecie pieniądze na te blokery i inne badziewie, aby za rok i tak zobaczyć na nich czarny ekran
 14. Jak wybrałaś opcje bez formatowania dysku to masz wszystko na nik co było nagrane. Po prostu nie możesz przejść dalej bo box nie widzi sygnału z anteny.
×
×
 • Create New...