Skocz do zawartości

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno nie dekoder po raz pierwszy od kilku miesięcy został podłączony dzisiaj do internetu w celu testowego odpalenia HBO GO którego nie mam nawet w abonamencie a tak to wcale nie korzystam z ipli ani HBO GO bo nie jest mi to do szczęścia potrzebne.

HBO GO było kiedyś tam dawno temu jak była podobna promocja włączane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem co powiedzieć bo dzwoniłem na infolinię i powiedzieli mi ze 10000 miejsc już rozdanych.

 

Edit.

Dobra połączyłem się z kumatą konsultantką i juz wiem co jest grane.

Tylko abonenci z pakietem Family i Family Max.

Ci co mają wyżej i niżej niestety nie są objęci promocją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie śmiga HBO GO. :)

 

PS. Na stronie www jest wyraźne info:

"W prezencie" promocja dla pierwszych 50 tys. Abonentów Cyfrowego Polsatu, korzystających z pakietu Familijnego HD lub Familijnego Max HD, nieposiadających w swoim abonamencie HBO GO, którzy uruchomią aplikację HBO GO na dekoderze PVR HD 7000, HD 6000, HD5500s, HD 5000, HD 3000, MINI HD 2000; dostępna w okresie 1.09- 30.09.2015 r. i oznacza, że Abonenci Cyfrowego Polsatu, spełniający powyższe warunki mogą oglądać treści dostępne w serwisie bez opłat. Opłata za transmisję danych zgodna z taryfą Państwa operatora usługi Internet.

W komunikacie prasowym brakuje tylko informacji o ograniczonej puli do 50 tys. pierwszych abonentów CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy u Was HBO GO również tak klatkuje? Nic się nie da oglądać - czkawka nie na moje nerwy. Łącze spoko LTE leci ponad 30MB. Z "alternatywnymi" strimingami nie ma problemów - normalnie można oglądać a to legalne hbo to jakaś porażka jest:(

Nie wspomnę, że na telefonie po włączeniu filmu mogę poczytać o zastrzeżeniach HBO a potem już czarny ekran. 

Jeszcze muszę na smart TV sprawdzić ale myślę, że będzie tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

https://satkurier.pl/news/120762/otwarte-okno-hbo-w-zwiazku-z-premiera-8222paktu8221.html

 

Jak myślicie, CP nam odkoduje HBO w te dwa dni? 

 

Pamiętam, że kiedyś dzięki takiej promocji miałem przyjemność obejrzeć "Dystrykt 9" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie Wam podoba jakosc obrazu na kanalach HBO HD ,HBO 2 HD ,HBO Comedy HD bo ja mysle ze dawniej nadawali lepiej te kanaly pomijajac oczywiscie HBO HD z tr CP bo on nigdy nie posiadal dobrych parametrow bitrate a zarazem super jakosci obrazu  .A teraz to i HBO 2 HD i Comedy z tr.NC+ nadaja podobnie no i oczywiscie bez dobrej  foni oryg DD PL bo po co dla kogo trzreba oszczedzac ,poprostu brak slow kanaly Premium 

Edytowane przez pavel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...