Skocz do zawartości

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów

 

Poczytałem parę postów i mam taki sam problem jak adi0715. Przed wigilia podpisałem nową umowę z CP na pakiet premium i dekoder Sagemcom z dyskiem 320 GB. I również mam problem z HBO i VOD. Na początku przez 1 2 do 3 dni wcale nie było był za to napis brak sygnału natomiast teraz sygnał pojawia się ale bardzo dziwnie. Wieczorami i w nocy jest wyśmienicie natomiast z rana i przed południem no i czasem po południu znowu brak sygnału bądź krzaki. Nie wiem czym jest to spowodowane. Na poprzednim dekoderze SAMSUNGA zwykłym HD bez dysku i bajerów wsio śmigało co prawda nie było VOD i HBO hd bo nie były wykupione ale wszystkie kanały HBO działały. Teraz wszystko działa wszystkie kanały HD oprócz wyżej wymienionych. Moc sygnału wyświetlana na dekoderze mam 58% góra i 58% dół i napis wysoka jakość sygnału. Od czego to może być zależne z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie wiem w co gra CP, ale nie można już podpisać porozumienia na pakiet relax mix +hbo. W chwili obecnej mam kolejny raz przedłużoną umowę na pakiet familijny + relax mix (tym razem umowa od czerwca zeszłego roku do września br. - 15 miesięcy okresu podstawowego, z okresem dodatkowym 12 miesięcy, wszystko za 57,8zł). Ostatnio chciałem aktywować od kwietnia hbo, kiedyś już to robiłem i wyglądało to tak że podpisywało się 12 miesięczne porozumienie, a teraz okazało się że nie jest to już możliwe, jak chcę odbierać hbo to wg. centrum obsługi klienta muszę rozwiązać obecną umowę i podpisać nową z kanałami HD i za wszystko płacić 99,9zł/29miesięcy (!), uważam to za skandal ponieważ nadal w cenniku dla abonentów z 9 marca br. jest pakiet relax mix + hbo za 39,90zł, a w regulaminie mojego porozumienia jest zapis że można podpisać nowe porozumienie na pakiet cenowo większy. Czy ktoś miał podobną sytuację do mojej? I co myślicie o takim traktowaniu abonenta..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to w końcu jest z tym, że niby można aktywować sobie "HBO HD" w ofercie "prepaid", tzn. w wątku o "prepaidzie" ktoś wspominał, że trzeba po prostu wpłacić kwotę za określony miesiąc na ten pakiet, odpowiednio opisując przelew i napisać maila do "CP" z prośbą o włączenie tego pakietu, czy tak jest naprawdę, bo trudno mi w to uwierzyć, tzn., że to takie proste, bo to niepodobne właśnie do "CP" :D???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Otwarte Okno w HBO i HBO HD dla wszystkich Abonentów Cyfrowego Polsatu już 18 kwietnia 2011 r.

 

Już 18 kwietnia 2011 r. o godzinie 22:00 odkodowane zostaną kanały HBO i HBO HD dla wszystkich Abonentów Cyfrowego Polsatu, którzy będą mogli obejrzeć premierowy odcinek serialu produkcji HBO "Gra o Tron".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich!

 

Od kilku dni mam problem z dźwiękiem na HBO HD. Posiadam dekoder echostar HDS 400E. Podczas opcji wyboru oryginalnej ścieżki dźwiękowej, fonia ma opóźnienie o około 2 sekundy w stosunku do obrazu. Czy macie podobny problem? Jest on istotnie irytujący na dłuższą metę...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Piszę tutaj bo sam nie wiem już co robic. Mam umowę na pakiet Familijny + HBO za 57,90 miesięcznie. Do tej pory wszystko było w najlepszym porządku ale wczoraj nagle przestały działac kanały HBO. Na wszystkich trzech kanałach (tj.HBO,HBO2 i HBO Comedy) pojawiły się komunikaty : tego kanału nie ma w Twoim abonamencie. Inne kanały działają bez problemu,opłaty wnoszę regularnie więc nie wiem o co chodzi. Czy ktoś kiedyś miał taki problem? Jak go rozwiązaliście? Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Już 16 października 2011 r. w ramach Otwartego Okna odkodowane zostaną kanały HBO i HBO HD. W niedzielę wszyscy Abonenci Cyfrowego Polsatu będą mogli obejrzeć premierę pierwszego odcinka serialu "Bez tajemnic". Dodatkowo od poniedziałku do piątku na kanale HBO i HBO HD odkodowanych zostanie kolejnych pięć odcinków, które będzie można obejrzeć całkowicie za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...