Jump to content
pitter

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy

Recommended Posts

Obecny temat o HBO poleciał do kosza, wystarczy tego Hyde Parku.

Widząc problemy i niejasności we wprowadzaniu pakietu, temat o HBO jest potrzebny. Proszę jednak umieszczać tutaj wartościowe posty, które mogą w jakiś sposób pomóc innym abonentom.

Wszelkie biadolenie i narzekanie, jaki to ja jestem poszkodowany przez CP = automatyczna kasacja postu.

Jak już pisałem w poprzednim temacie nalezy się uzbroić w cierpliwość i poczekać na porozumienie. Biadolenie nie ma sensu, bo to CP ustala reguły i postanowił,że pakiet programów HBO będzie dostępny po podpisaniu umowy. I nic nie pomoże! Żadne biadolenia i narzekania tego nie zmienią. Zamiast tego trzeba się zwrócić do CP aby akcja wysyłki porozumień przebiagła sprawnie i beż opóźnień.

Nie rozumiem jaki jest sens wyrzucania starego tematu żeby zakładać kolejny o tym samym - ale spoko - przynajmniej nazwa dla tematu lepsza.

A propos pakietu HBO - nie wierzcie temu co mówią na infolinii, mówiąc o HBO na umowę mają z pewnością na myśli pakiet Super Film, HBO musi być dostępny tak jak Cinemax, czyli że musi być możliwość jego dokupowania co miesiąc bez umowy.

Z tymi umowami są niezłe jaja... odpowiedź jest jedna... wiedzą ze jak ktos poogląda z 2 miesiące popatrzy na jakość i oferte to zrezygnuje.... :)

Jak to uczciwość nie popłaca w tej naszej polskiej krainie. Ci co nielegalnie odbierają CP mają dostęp do HBO a ci uczciwi co płacą mają co mają czyli nic.

Witam.

W związku z pogłoskami o podpisywanie umów na pakiet kanałów HBo pytam się co z osobami posiadającymi dekodery lub moduły CI z opcją prepaid?

Przecież tam nikt nikogo nie może na siłę zmuszać do podpisywania umowy, chyba że w tej opcji prepaid kanały HBO miałyby być niedostępne tak jak zresztą Polsat Sport HD.

Nikt cie niezmusza do podpisania umowy na HBO ty wybierasz co ogladasz a nie CP on ci tylko wysyla umowe ktora mozesz podpisac lub nie .

I to się im opłaca. Wysyłać tyle listów. Prościej byłoby załatwić aktywację tego pakietu przez BOK :shock:

No właśnie tego też nie rozumiem...

Jeśli te listy nie będą z abonamentem tylko przyjdą oddzielnie, to przecież ze 2 mln zł na to wydadzą... :shock:

@piotrln a kiedy dostanę papierek do podpisania?? Jutro?? za tydzień?? czy może w połowie roku?? Skąd będą wiedzieli komu wysłać?? Wysyłać będą do 2 mln abonentów?? Logistycznie totalnie nie przygotowali się do wprowadzenia kanałów HBO!! Do lutego nie wyrobią sie za skarby...

Propozycję muszą wysłać do 2 mln abo (skoro sie taka ilością chwalą). To odliczając dni robocze daje im około 20 dni czyli dziennie powinni wysłać ok 100 tys. umów później je przyjąć i dokonać zmian u siebie w bazie danych.

Za przeproszeniem prędzej sie posrają niż obsłużą wszystkich abonentów do lutego.

@Jarek ładnie to ująłeś, ale możnaby jakoś bardziej poetycko :wink: Fakt faktem, że ten pomysł jest poroniony i już mnie chyba nic nie zdziwi jeśli chodzi o CP :shock:

a moze ich system zarzadzania platforma (abonentami) nie jest przygotowany do wprowadzenia kanalow premium?

Zreszta caly ten bajzel to jest w stylu CP!

Maja od jutra wysylac a ponoc juz od 20 grudnia wysylaja ztego co wiem jutro moga juz hbo wlaczyc tylko komu eh te centrum obslugi facet twierdzi ze juz jutro komus wlacza .Po raz pierwszy zemna przygrali w kulki wczesniej niemialem tego problemu nawet rmfilm wlaczyli mi przed podpisaniem umowy bo oplacilem i pan konsultant powiedzial ze mi wlaczy i po godzince juz mialem a teraz mimo oplacenia musze jeszcze umowe podpisac .A co bedzie jesli wlacza HBO nam 2 stycznia ???? NIe bedziemy narzekac?? Hmm szkoda ze tak robi Cp no ale coz fajnie jest lekcewazyc 2mln osob.

No pewnie technikom uprawnienia prześlą :P No i może do punktów sprzedażowych :lol: Dlatego się chwalą, że już jutro włączą :?

Mam pytanie w związku HBO posiadam tuner thompson dsi 30 przy wyszukiwaniu kanałów cyfrowego polsatu nie znajduje mi tych kanałów choć na liście są. Czy to normalne? wszystkie inne znajduje. A pisano tutaj że epg na tych kanałach działa mnie dopiero dziś zaczęło.

A ja myślę ze wymiękną i włączą lada dzień i do końca stycznia będzie za free.

Za dużo szumu teraz jest wokół "wtopy" PC.

Czyżby coś znowu kombinowali z HBO? Jak przełączę na te kanały to jest napis "Usługa niedostępna" (i co chwilę się "odświeża") a wcześniej było "Tego kanału nie ma w Twoim abonamencie"...

Mam dziwne wrażenie, że odkodowane HBO w CP nie miałoby takiej oglądalności jak teraz - to niesamowite ile osób sledzi te czarne ekrany :-)

Najgorsze jest to że złodzieje (piraci) mogą HBO oglądać bez przeszkód a uczciwy człowiek może sie smakiem obejść. Co gorsza jest nawet pozbawiony możliwości zapłacenia za to!! Kto w CP odpowiada z takie coś?? Przecież to sprzeczne z wszelkimi zasadami prowadzenia biznesu!!