Jump to content

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy


Recommended Posts

Obecny temat o HBO poleciał do kosza, wystarczy tego Hyde Parku.

Widząc problemy i niejasności we wprowadzaniu pakietu, temat o HBO jest potrzebny. Proszę jednak umieszczać tutaj wartościowe posty, które mogą w jakiś sposób pomóc innym abonentom.

 

Wszelkie biadolenie i narzekanie, jaki to ja jestem poszkodowany przez CP = automatyczna kasacja postu.

Link to post
Share on other sites

Jak już pisałem w poprzednim temacie nalezy się uzbroić w cierpliwość i poczekać na porozumienie. Biadolenie nie ma sensu, bo to CP ustala reguły i postanowił,że pakiet programów HBO będzie dostępny po podpisaniu umowy. I nic nie pomoże! Żadne biadolenia i narzekania tego nie zmienią. Zamiast tego trzeba się zwrócić do CP aby akcja wysyłki porozumień przebiagła sprawnie i beż opóźnień.

Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem jaki jest sens wyrzucania starego tematu żeby zakładać kolejny o tym samym - ale spoko - przynajmniej nazwa dla tematu lepsza.

 

A propos pakietu HBO - nie wierzcie temu co mówią na infolinii, mówiąc o HBO na umowę mają z pewnością na myśli pakiet Super Film, HBO musi być dostępny tak jak Cinemax, czyli że musi być możliwość jego dokupowania co miesiąc bez umowy.

Link to post
Share on other sites

Witam.

W związku z pogłoskami o podpisywanie umów na pakiet kanałów HBo pytam się co z osobami posiadającymi dekodery lub moduły CI z opcją prepaid?

Przecież tam nikt nikogo nie może na siłę zmuszać do podpisywania umowy, chyba że w tej opcji prepaid kanały HBO miałyby być niedostępne tak jak zresztą Polsat Sport HD.

Link to post
Share on other sites

@piotrln a kiedy dostanę papierek do podpisania?? Jutro?? za tydzień?? czy może w połowie roku?? Skąd będą wiedzieli komu wysłać?? Wysyłać będą do 2 mln abonentów?? Logistycznie totalnie nie przygotowali się do wprowadzenia kanałów HBO!! Do lutego nie wyrobią sie za skarby...

Propozycję muszą wysłać do 2 mln abo (skoro sie taka ilością chwalą). To odliczając dni robocze daje im około 20 dni czyli dziennie powinni wysłać ok 100 tys. umów później je przyjąć i dokonać zmian u siebie w bazie danych.

Za przeproszeniem prędzej sie posrają niż obsłużą wszystkich abonentów do lutego.

Link to post
Share on other sites

Maja od jutra wysylac a ponoc juz od 20 grudnia wysylaja ztego co wiem jutro moga juz hbo wlaczyc tylko komu eh te centrum obslugi facet twierdzi ze juz jutro komus wlacza .Po raz pierwszy zemna przygrali w kulki wczesniej niemialem tego problemu nawet rmfilm wlaczyli mi przed podpisaniem umowy bo oplacilem i pan konsultant powiedzial ze mi wlaczy i po godzince juz mialem a teraz mimo oplacenia musze jeszcze umowe podpisac .A co bedzie jesli wlacza HBO nam 2 stycznia ???? NIe bedziemy narzekac?? Hmm szkoda ze tak robi Cp no ale coz fajnie jest lekcewazyc 2mln osob.

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie w związku HBO posiadam tuner thompson dsi 30 przy wyszukiwaniu kanałów cyfrowego polsatu nie znajduje mi tych kanałów choć na liście są. Czy to normalne? wszystkie inne znajduje. A pisano tutaj że epg na tych kanałach działa mnie dopiero dziś zaczęło.

Link to post
Share on other sites

Najgorsze jest to że złodzieje (piraci) mogą HBO oglądać bez przeszkód a uczciwy człowiek może sie smakiem obejść. Co gorsza jest nawet pozbawiony możliwości zapłacenia za to!! Kto w CP odpowiada z takie coś?? Przecież to sprzeczne z wszelkimi zasadami prowadzenia biznesu!!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...