Skocz do zawartości

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pakiet Rodzinny HD w Cyfrowym Polsacie. Do tej pory można było dokupić HBO do tego pakietu za 20 zł. Na infolinii konsultantka powiedziała, że HBO można włączyć dopiero w pakiecie za 59 zł. Razem z Rodzinnym HD mogę mieć HBO ale tylko jeśli podpiszę nowa umowę. To prawda? Czy wymysł niekompetentnej konsultantki?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do bardziej odpowiedniego działu i wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdziwsza prawda. I nie przypominam sobie, aby do Rodzinnego HD była wcześniej opcja dokupienia HBO na czas nieokreślony. Aby mieć HBO do Rodzinnego HD, to trzeba podpisać stosowną umowę z HBO przez cały okres umowy. Było to opisywane w temacie z ofertami dla obecnych abonentów CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga - ja mam ten pakiet za 59.99, nazywa się on bodajże Familijny Max HD. HBO GO świeci u mnie od lutego bieżącego roku, nic za tę usługę nie płacę, czy to więc oznacza, że CP dodał mi ją do tego pakietu za darmo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie za @swojadroga odpowiedzieć :) W lutym z okazji premiery serialu Vinyl było promo dla abo od Familijnego HD wzwyż nie mających dostępu do HBO, Polsatowi się pokićkało coś w uprawnieniach i HBO GO śmigał aż do końca kwietnia, a teraz od maja jest kolejne promo z okazji Gry o Tron, zobaczymy czy z końcem wyłączą :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie za @swojadroga odpowiedzieć :) W lutym z okazji premiery serialu Vinyl było promo dla abo od Familijnego HD wzwyż nie mających dostępu do HBO, Polsatowi się pokićkało coś w uprawnieniach i HBO GO śmigał aż do końca kwietnia, a teraz od maja jest kolejne promo z okazji Gry o Tron, zobaczymy czy z końcem wyłączą :)

Nie wyłączyli  :wink:

 

4 czerwca, a ja sobie dokańczam trzeci sezon VICE  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie/problem dotyczacy aplikacji hbogo na androida, przedluzylem umowe na PremiumMax, wszystko pieknie dziala, postanowilem na tableta zainstalowac sobie te apke, takze dziala ale mam problem z wyswietlanymi filmami i serialami, mianowicie na dole ekranu jest przezroczysty cienki paseczek, ktory wyglada... kurcze jakby tu go opisac, cos podobnego do pasow na starych vhs-ach :) Rozpikselowany, zalamuje sie na nim obraz, taki jakby nalozony blur, wielki nie jest, ogladajac nie zwraca sie uwagi na niego, ale mnie denerwuje :) Spotkal sie ktos z czyms takim? Jak to wyeliminowac?

 

Tablet LG G-Pad 8.0

Internet po wifi 30-40MB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam, ewentualnie tego nie widzę w opcjach, ale raczej nie ma.

 

Oczywiście problem dotyczy tylko aplikacji HBO GO, inne aplikacje jak YouTube, czy Cyfrowy Polsat GO, działają normalnie, i ten paseczek występuje wyłącznie w trybie pełnoekranowym gdy odtwarzam materiał w HBO GO, gdy jest obraz wraz z panelem odtwarzacza to on nie występuje, ale nie wiem czy to panel odtwarzacza go zasłania czy po prostu tryb pełnoekranowy jest skopany, czy coś robię źle w tablecie.

 

Reinstalowałem te aplikacje ale nie pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fezuj

 

Ja mam HBO GO non stop (poza jakimiś bardzo rzadkimi i minimalnymi przerwami technicznymi) już od lutego. 

 

Nie zapłaciłem za dostęp do tego cudeńka ani grosza. 

 

IMO obejrzałem już prawie wszystko co mnie interesowało i teraz właściwie tylko zerkam na premiery i ostatnią szansę (na wypadek gdybym coś jednak przeoczył  :wink: ). 

 

Świetna usługa. HBO mocno u mnie zaplusowało i jeśli kiedyś mi tę promocję nawet CP wyłączy to kto wie czy za jakiś czas jej po prostu nie aktywuję. Zrobili sobie bardzo dobrą reklamę i byłbym dla nich na tak w dalszej perspektywie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to w przeciwieństwie do Ciebie większość zawartych tam treści jest zupełnie "nie z mojej bajki" m.in. dlatego nigdy nie biorę płatnego HBO bo w promocyjnych miesiącach przekonałem się że jak z raz na miesiąc z okładem coś tam mogę wyłowić to już sukces,tak samo w GO, zassałem zaledwie kilka pozycji a świeci to u mnie od listopada (z niedawną małą przerwą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO GO wyłączone. Nie wiem tylko dokładnie czy od wczoraj czy od przedwczoraj. Dawno tam nie zaglądałem, dopiero dziś w nocy zerknąłem co tam nowego ma się pojawić i niestety pojawił się zielony napis. Dziś rano też spojrzałem i zielony napis nie znika więc pewnie wyłączyli promocję na amen. 

 

Szkoda, ale co użyliśmy to użyliśmy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nicku może i nie, ale forum posiada bazę adresów e-mail :)

Ja pochwaliłem się, że od kilkunastu miesięcy nie przekładałem karty i nagle za dwa dni dekodery dodatkowe zawołały kartę :D

Może to i teoria spiskowa, ale coś w tym jest :D

 

Sorki za off-a

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...