Skocz do zawartości

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znam Twojego dekodera , sam posiadam Moduł Cam CI+ Polsatu zainstalowany w TV . W ustawieniach konfiguracja sat wybierając stan sygnału mam oprócz jakości i siły sygnału także z którego transpondera nadaje dany kanał. HBO HD odbieram bez problemów , ale HBO 2 HD mam zakodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info na stronie CP:

 

 

"Odkodowany weekend w HBO HD", "bez dodatkowych opłat w HBO HD" dotyczy okresu od 7 listopada (od godz.6:00) do 8 listopada 2015 r. i oznacza, że w tym okresie Abonenci Cyfrowego Polsatu, którzy nie mają w swoim pakiecie kanału telewizyjnego HBO HD, mogą oglądać ten kanał bez żadnych dodatkowych opłat. Promocja nie dotyczy Abonentów Pakietu Darmowego HD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak działa. Dekoder przed wydaniem z magazynu jest testowany i ma nadane na 30 dni uprawnienia testowe na pakiet Premium, a to nie jest jednoznaczne z miesięcznym gratisem pełnej oferty po podpisaniu umowy (pomijając fakt, że takiej promocji nie ma). Tyle OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Od tygodnia mam dekoder kompatybilny z internetem, gdzie właśnie jest ten serwis HBO GO... przejrzałem go od A do Z i powiem tylko tyle: REWELACJA  :!: Wszystkie odcinki kultowych seriali i pomyśleć, że gdy miałem starego ECHOSTARA i podpisałem nową umowę z CP to miałem ten HBO GO za full darmo przez ponad pół roku i nie mogłem z niego korzystać na moim TV  :doh:  :doh:  :doh:

 

To jak mieć Ferrari w garażu i nie potrafić tego garażu otworzyć  :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie mam podpisane dwie umowy na pakiet Premium w związku z tym mam pytanie czy istnieje możliwość utworzenia odrębnych kont po jednym dla każdej umowy w ICOK. Pytam dlatego że obecnie mogę oglądać HBO GO na 4 urządzeniach jednocześnie, natomiast w moim przypadku powinna być możliwość dodania do 8 urządzeń gdyż mam 2 umowy da się to jakoś rozdzielić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Coś wspaniałego to HBO GO, nie mogę się nachwalić. Programów, które mnie interesują jest tak dużo, że miałem dziś nie lada problem z wyborem. Nie wiedziałem od czego napocząć tę promocję. 

 

Ciekawe ile filmów i seriali uda mi się przez ten miesiąc obejrzeć. Sporządziłem listę, no i niestety jest dość długa  :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...