Skocz do zawartości

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam problem z tym że usługa HBO GO nie działa tylko na dekoderze. Usługę mam wykupioną a mimo to dekoder informuje mnie to tym że nie mam jej wykupionej.

Dekoder to HD-6000

Dopiero po trzecim telefonie Pani na infolinii poinformowała mnie że jest problem z usługą na dekoderach ale nic więcej na ten temat nie potrafiła powiedzieć.

Pytanie do was czy też macie problem z HBO GO na dekoderze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam identyczny problem. Dekoder Evobox pvr. Pierwszy z konsultantów, z którym rozmawiałem, próbował przywracać mi upranienia do odbioru (na komputerze czy tablecie HBO GO działa normalnie). Drugi stwierdził, że problem MOŻE usuną do MIESIĄCA. A tak w ogóle to mam podłączyć komputer do tv, bo HBO GO na dekoderze nie gwarantują. Problem ma chyba jednak szerszy zasięg. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że z 12 na 13 kwietnia bieżącego roku promocja na darmowy HBO GO się skończyła, ale co użyłem to użyłem. Co się naoglądałem to się naoglądałem. Za wszystkie czasy. Teraz mój TV sobie nareszcie odpocznie. 

 

Jeśli dobrze liczę to promocja trwała prawie 11 tygodni więc można sobie tylko wyobrazić ile sezonów seriali, filmów fabularnych i dokumentalnych, programów i gal z rozdania nagród (np. Emmy, BAFTA) zaliczyłem. 

 

Wreszcie jakaś konkretna promocja dla osób z wyższymi pakietami. Oby więcej takich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że z 12 na 13 kwietnia bieżącego roku promocja na darmowy HBO GO się skończyła,

Może dla Ciebie,ale ja dziś zauważyłem że jest i obejrzałem "Snajpera" więc u mnie raczej działa :mrgreen:

przed chwilą sprawdziłem i nadal świeci :)

Edytowane przez fezuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wraz z zamknięciem otwartego okna na HBO GO pojawił się błąd systemu u operatora, wskutek którego części uprawnionych użytkowników wyłączono dostęp do usługi na dekoderach, zaś u innych otwarte okno wydłużyło się o kilka dni. W moim przypadku problem wystąpił 12 kwietnia, a więc z końcem okresu otwartego okna, zaś wczoraj po 23:00 uprawnienia do odbioru serwisu na dekoderze powróciły. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś jak często aktualizowane są treści w HBO GO na dekoderze?

Mam taką sytuację, że na kompie od dwóch dni jest dostępny 3-ci odcinek 4-go sezonu serialu Banshee a z poziomu dekodera Evobox jeszcze go nie ma.

 

Wysłane z mojego HUAWEI MT7-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko u mnie (Evobox PVR) HBO Go na TV nie daje możliwości wybrania polskich napisów? Mam opcję wyłącznie lektora...

 

Z kolei, gdy oglądam ten sam tytuł bezpośrednio z przeglądarki, to napisy są bezproblemowe.

Edytowane przez 1923
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Evoboxie w celu uaktywnienia napisów należy wybrać oryginalną scieżką dzwiękową dla oglądanego materiału. Automatycznie pojawią się wtedy polskie napisy. Inna sprawa, że niektóre materiały (np. oglądany przeze mnie niedawno serial Carnivale) po prostu nie mają ich dołożnych (a które działają i w wersji na nadroida, i w wersji przeglądarkowej serwisu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Evoboxie w celu uaktywnienia napisów należy wybrać oryginalną scieżką dzwiękową dla oglądanego materiału. Automatycznie pojawią się wtedy polskie napisy. Inna sprawa, że niektóre materiały (np. oglądany przeze mnie niedawno serial Carnivale) po prostu nie mają ich dołożnych (a które działają i w wersji na nadroida, i w wersji przeglądarkowej serwisu).

 

Dzięki.

Faktycznie napisy uaktywniają się z chwilą wyboru oryginalnej ścieżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz korzystać z HBO go na urządzeniach mobilnych to wtedy potrzebna jest rejestracja. Do oglądania tylko na dekoderze nie ma takiej potrzeby.

Aha, czyli abonenci CP jednak już mogą odbierać HBO GO na smartfonach i tabletach :) myślałem, że nie ma takiej możliwości, bo podobno kiedyś był z tym problem :)

 

Pytanko: Kto ma obecny pakiet Premium, ten ma na stałe dostęp do HBO GO? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość zależy od łącza internetowego. Mi hbo GO na smart tv czy evobox chodzi idealnie. Łącze to światłowód 100/20.

Natomiast na starym łączu 20/2 czy routerze LTE (60-70/6-10) już tak różowo nie bylo. Mimo iż parametry tych łącz były naprawdę dobre.

Edytowane przez Mr. Orbita
HBO GO ma swój wątek, przenoszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość zależy od łącza internetowego. Mi hbo GO na smart tv czy evobox chodzi idealnie. Łącze to światłowód 100/20.

 

Natomiast na starym łączu 20/2 czy routerze LTE (60-70/6-10) już tak różowo nie bylo. Mimo iż parametry tych łącz były naprawdę dobre.

Nie mogę się z tobą zgodzić. Mam łącze prawie 80mb urządzenie podpięte po lanie a często widać że HBO Go ma problem z przeskoczeniem na wyzsza jakość.

 

Napisałem skargę do HBO a w odpowiedzi dostałem:

 

"Witam,

 

dziękuję za zgłoszenie, tak, pracujemy nad poprawieniem przepustowości serwisu, przepraszamy za niedogodności."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hbo go używam od ok 1,5 roku bardzo regularnie, na rożnych urządzeniach. Od roku mam światłowód i nie doświadczyłem jakichkolwiek problemów.
Jakiego masz operatora internetu? Jaki rodzaj łącza? Uwierz mi to ma olbrzymie znaczenie. Często jest tez tak ze operatorzy blokują rożne porty bądź robią jakieś ograniczenia żeby nie zapychać łącza.
Napisz kto dostarcza Ci internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz włączyłem te dobrodziejstwa internetowe i jak zobaczyłem jakość HBO Go i tego CP to płakać się chce. No ale, jam starej daty i telewizję uważam tylko z satelity. HBO GO w aplikacji na telewizorze daje radę, więc jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ostatnio włączyłem sobie HBO GO. Wszystko mogę oglądać, a nie mam nic wykupione.

Ostatnio tak zaglądałem z pół roku temu gdy mialem jeszcze gratis za podpisanie umowy wiec proszę o wyrozumiałość jeżeli coś przegapiłem.

Czy HBO GO jest darmowe nie posiadając HBO czy jakiś chochlik się wkradł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...