Skocz do zawartości

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Działa Wam HBO GO? Bo u mnie na PVR HD 7000 wyświetla się błąd 22-0302 - przekroczono limit czasu połączenia.

Niestety działa wybiórczo. Łącze 30/5, na Evoboxie działa wszystko OK, a na multiroomowych HD2000 nie może się połączyć. Najpierw wyrzuca problem z siecią, łączy się przy którejś próbie, żeby w środku filmu się wywalić. W tym samym miejscu, też po WIFI, HBO GO na lapku śmiga aż miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dziś chciałem obejrzeć film na HBO GO i co - brak dostępu do pakietu :( jak to możliwe skoro mam w umowie 

Wczoraj miałem to samo, od razu napisałem o prob-le-mie przez ICOK i od rana już wszystko działa jak należy. Chciałbym zaznaczyć, że rzadko zdarza się, że ICOK udziela mi odpowiedzi poza pierwszą, że dziękują itp. Trochę to przykre bo czuję się jak by mnie zlewano :(

 

Edit: słowo problem chyba nie jest zakazane ?

Edytowane przez LWIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO GO można używać na 2 urządzeniach jednocześnie? Powiedzmy że będę oglądał sobie na laptopie i w tym czasie moja siostra też będzie oglądała na laptopie tylko że na drugim końcu Polski. Jest taka możliwość? Niby jest taki pkt w regulaminie "Z dostępu do materiałów audiowizualnych w Serwisie HBO GO mogą korzystać wyłącznie Abonenci logujący się z terytorium Rzeczpospolitej Polskiej i identyfikowani polskim IP". Czyli można max 4 urządzenia zarejestrować? Może ktoś napisze jak to wygląda w praktyce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy macie ten sam problem?-od 2 dni i dzisiaj"hbo go" przez dekoder evobox -zacinanie sie obrazu,samoczynne wyłączanie przekazu itd.w menu "sieć" dekodera wszystko o.k. tzn. parametry,przepustowość itp.korzystam z internetu-UPC -przewodowo i/lub Orange-wi-fi.totalna kicha.dotychczas wszystko 'hulało' bez problemu.czyżby CP miał jakiś problem z przekazem czy też evobox powoli umiera?

Aha,oczywiście zrobione resety dekodera,unplug itd.A także restarty modemu i routera.

 

ANDRESZ.

Edytowane przez Mr. Orbita
Łączę z wątkiem o HBO GO - proszę zapoznać się ze strukturą forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam Familijny Max HD w ramach SmartDom za 39.99 zł jako 3 usługę i pytanie, czy jak włączę HBO plus HBO Go za 30zl to wpłynie to na moje zniżki czy po prostu dołączą 30 zl do nowego rachunku?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono nieco niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dziś mija tydzień od kiedy podpisałem z CP świstki i do dnia dzisiejszego nie działa HBO GO... kilkanaście telefonów do BOK, kilka razy ponawiane uprawnienia a dalej wyskakuje abym wykupił HBO GO. Moja cierpliwośc już powoli się kończy. A na party line nabierają wody w usta i "trzeba czekać" Dekoder to Evobox pakiet to Premium Max. :) Co z tym zrobić?

Edytowane przez SatZnawca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie, jako że APS mam w bloku w którym mieszkam zaniosłem go z powrotem i zostawiłem fachowcom abym mógł oglądać HBO. Następnego dnia przyszedłem i okazało się, że dalej nie mam uprawnień. Tego samego dnia wymienili na nowy Evo i wszystko zaczęło dopiero dobrze działać. Co tak naprawdę było przyczyną tego stanu rzeczy nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...