Skocz do zawartości

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)

Mam problem od kilku dni z HBO GO na dekoderze HD5000 w MR. Mianowicie na EVOBOX aplikacja ładuje się w 5s, natomiast w HD5000 ciągle wyskakuje mi błąd 14-0302 Przekroczono limit czasu żądania. VOD CP GO działa bezproblemowo.Co poradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Co ma Internet do rzeczy, jeśli na tym dekoderze VOD CP GO działa bezproblemowo, a HBO GO zarówno na EVOBOX jak i PC normalnie śmigają?

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Najpierw standardowa procedura - ustawienia fabryczne. Potem telefon do CP. Na końcu wymiana dekodera.

Czy ustawienia fabryczne to konieczność, nie ma innego rodzaju resetow itp.? Szkoda mi mojej listy ulubionej, która jak dobrze myślę się ulotni po fabrycznych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie na dekoderze (konkretnie Evobox) film Praktykant? Na hbogo.pl jest, a u mnie na dekoderze go nie ma.

Ale o co chodzi? nie masz go na EPG w Evoboxie czy w nagraniach bo ja nie bardzo rozumiem,sprawdziłem u siebie to na EPG jutro wieczorem sie wyświetla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Czy jest możliwość włączenia HBO w dniu wykonania telefonu na infolinię? Chcę mieć hbo na święta (przedwczoraj podpisałem umowę) i bardzo mi na tym zależy. W salonie powiedziano mi że takie rzeczy na infolinii załatwię a tu okazuje się że wcale to nie jest takie proste... trzeba czekać. Nie da się tego obejść ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No! wytłumaczyłeś "jak chłop krowie na miedzy"  to zakumałem :jupi:

Potwierdzam - HBO GO na laptopie Praktykant pilnie praktykuje

Na dekoderze Evobix chyba ma wolne bo go niema    ;)

 

EDIT: Na mooltirumie też nie ma

Edytowane przez fezuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam się! :D Akurat to mi się rzuciło w oczy, a zakładam że to niejeden taki przypadek, a ja nie bardzo lubię być ograniczany dlatego trochę mnie zdenerwowało, że mogę ten film obejrzeć tylko na komputerze/urządzeniu mobilnym a nie na telewizorze z Evoboksa. Nie wiem czy na pozostałych sprzętach od CP tak jest, ale... No nie uważam, żeby to było pozytywne :P

 

Natomiast pozytywne jest to, że aplikacja na dekoder pokazuje że mam problem z łączem (niby za wolne), a filmy fruwają aż miło ;) Do tego speedtest z telefonu pokazuje niecałe 50/8 Mb/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez iCOK przysłali mi cudowną informację o dostępności filmów -,-'

 

Uprzejmie informujemy, że dostępność materiałów w serwisie HBO GO na poszczególnych platformach może być zróżnicowana bądź mogą występować rozbieżności czasowe przy ich publikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja sobie robią :?: to na EPG będzie znaczek "ODTWÓRZ W HBO GO" a jak tam wejdziesz to okazuje sie że możesz np. obejrzeć "środkowy palec" :crazy:

 

 

EDIT: podobny cyrk jest z IPLĄ - https://forum.satkurier.pl/topic/3796-wszystko-o-ipla/page-32?do=findComment&comment=1213376

Edytowane przez fezuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie takie informacje powinny być zawarte w regulaminie, bo nikt nie informował że materiały na różnych urządzeniach mogą być dostępne w różnym czasie. Skoro coś pojawia się w usłudze HBO GO to znaczy, że będzie dostępne na wszystkich możliwych platformach dystrybucji a nie najpierw w jednej, a potem w innej.

 

Zastanawiam się czy próbować w ogóle działać w temacie, bo na szybko czytając regulamin, tam w kwestii dostępności jest jedynie mowa o czasowym wymiarze, a nie różnego rodzaju urządzeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...