Skocz do zawartości

4FUN TV


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ciekawe kiedy na antenie pojawi się wreszcie "Fresh Mix" zapowiadany kilka lat temu na ich FB. Ponad miesiąc temu wysłałem do nich maila i wiadomość na FB w tej sprawie. Do tej pory czekam od nich na odpowiedź bo nawet się nie odezwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szkoda, że gradient zepsuli i teraz logo 4fun i T jest bardziej przezroczyste niż V, na Dance to lepiej wygląda. A Gold jak zwykle oderwany od pozostałych z większym napisem i bez gradientu od czasu rebrandingu. (no i nie przezroczysty)  Najlepsze jest to, że od kiedy Fit&Dance zmienił się w Dance w oficjalnym logo nie było gradientu, kiedy 4Fun TV zmienił kolor logo na różowy też gradient zniknął, a na logotypach ekranowych cały czas są. Oznaczenia krzywo, cały czas awarje. 

Amatorszczyzna po całości 

Edytowane przez nieczęstygość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie to 4fun app jest przestarzały, jeszcze nawet jest tam logo Gold Hits. Dział techniczny 4fun to chyba jeden z najbardziej leniwych w Polsce (nie wliczając kanałów, których nikt nie ogląda pokroju Ezo TV). O kanał z nagrodą za najlepszą stacje muzyczna powinno się dbać, a oni się skupiają tylko na oprawie graficznej, nawet nie chce im się naprawiać tych okropnych, poszarpanych oznaczeń wiekowych i oznaczeń przy reklamach.

 

 

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, LilSzogun napisał:

Od kilku dni jest szare, a nie białe logo. Jak dla mnie wygląda to źle i nie wiem co mieli na celu robiąc takie coś. 

Logo jest szare, ponieważ jest (jeszcze) z wielkanocnymi elementami - co prawda pojawia się rzadziej niż jeszcze w sobotę, ale jednak ;)

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, manieq01 napisał:

Logo jest szare, ponieważ jest (jeszcze) z wielkanocnymi elementami - co prawda pojawia się rzadziej niż jeszcze w sobotę, ale jednak ;)

Rozumiem, że to znikanie  logotypu 4Fun Dance w losowy momencie to te elementy wielkanocne? Tak? Haha

Edytowane przez nieczęstygość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle jeśli chodzi o Kultowe Kartony w Gold to one w ogóle tam są? xD bo kiedyś to było z +12 + kiedyś włączyłem może na 2, 3 przerwy i nic tam nie było

Wysłane z mojego Redmi 7 przy użyciu Tapatalka

EDIT A dobra, są xD sorry za zaśmiecanie forum

Wysłane z mojego Redmi 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo minie tydzień od kiedy nie ma belek. Przy notowaniach Hop-Bęc i Ulubionej 20 nie pojawia się też numer miejsca na którym jest dany utwór a logo w dalszym ciągu jest popsute. Czy oni zamierzają to kiedyś naprawić?

Edytowane przez pawlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się wypowiem na temat tego, co robią teraz w 4fun. Mogli większość rzeczy zostawić tak jak było w 2017, a oni kombinują z jakimiś głupotami. Zwiększyli oznaczenia i wprowadzili je poszarpane (a mniejsze wyglądają według mnie jeszcze gorzej), dalej nie usunęli gradientu na logo ekranowym, chociaż już dawno go nie ma, jakość obrazu jest niezbyt dobra + HD nie jest dostępne nigdzie, a 4fun app nie był aktualizowany chyba od 2 lat. Szkoda że taki kanał jest teraz tak tragicznie prowadzony.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...