Skocz do zawartości

4FUN TV


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyber Marian, Ola Ciupa i ktoś tam nagrali parodię piosenki ,,Calma" na kanał 4FUN TV. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to że pomylili tytuł z całkiem inną piosenką ,,Con Calma". Pewnie ktoś kto mylił tytuły na Esce przyszedł do 4Fun xD

EDIT: Poprawione już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta stacja ma duży problem z samym sobą od kilku lat. Brną w coś...po chwili się wycofują i tak w zapętleniu od 2-3 lat..może 4.

Może zamiast tego [beep]u zwanego 4FUN DANCE zrobiliby porządny kanał "premium" Bez  "4fun" w nazwie, bez reklam i z dobrą playlistą,  mądrymi prowadzącymi, którzy potrafią ciekawie opowiadać o samej muzyce...ehh marzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniknęły programy z youtuberami i lepsza oglądalność.Zauważyłem też, że dodali starsze hity do playlisty 4fun tv. 

Chyba upodabniają playlistę do RMF Maxxx, bo w końcu współpracują.

 

PS. Obserwuję często nowości w radiach na odsluchane.pl i ostatnio Eska (radio) i 4fun.tv zaczęło puszczać Gazirovka - Black czyli popularną rosyjską piosenkę z... 2017 roku. Ale pomijając to na 4fun uznają to za nowość muzyczną na stronie internetowej i puszczali to też w Hot&Fresh. A niektórzy mówili że za późno Rozovoye Vino odkryli xD Rozumiem jeszcze jakby to nie miało 180 milionów wyświetleń na YT tylko dużo mniej ale ma. Nie zdziwię się jak uznają to zaraz za nowy hit lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie jak czepiałem się jednego klipu który leciał bez cenzury? To to już jest absolutna bomba, przed chwilą leciało, oczywiście nieocenzurowane, myślę że bardziej adekwatną oceną wiekową niż 12 byłby kluczyk, no bez przesady xD jak można takie coś puszczać na stacji która leci w różnych publicznych miejscach. Jestem pewien że gdyby KRRiT się o tym dowiedziało dostaliby karę, z resztą już kiedyś dostali za teledyski 18+, ale w 2007. 4fun widać się o to nie boi

EDIT: ten teledysk leci też na 4FUN DANCE, a przypominam że na tym kanale leci też pasmo z piosenkami dla dzieci. 

https://youtu.be/I4rlE0g1lGA

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez ciastek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, np. w Na Ratunek 112 które leci przy obiedzie kilkukrotnie pokazywali drastyczne sceny typu odcięte palce. A niektóre seriale są na Ipli z 16 a w TV z 12 i lecą po południu (Gliniarze i Sekrety Rodziny). Ale na to już będę narzekał w temacie z oznaczeniami xD od kilku lat KRRiT służy jedynie do dawania koncesji nadawcom i niczego więcej.  

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ciastek napisał:

Pamiętacie jak czepiałem się jednego klipu który leciał bez cenzury? To to już jest absolutna bomba, przed chwilą leciało, oczywiście nieocenzurowane, myślę że bardziej adekwatną oceną wiekową niż 12 byłby kluczyk, no bez przesady xD jak można takie coś puszczać na stacji która leci w różnych publicznych miejscach. Jestem pewien że gdyby KRRiT się o tym dowiedziało dostaliby karę, z resztą już kiedyś dostali za teledyski 18+, ale w 2007. 4fun widać się o to nie boi emoji6.png

EDIT: ten teledysk leci też na 4FUN DANCE, a przypominam że na tym kanale leci też pasmo z piosenkami dla dzieci. 

https://youtu.be/I4rlE0g1lGA

 

 

 

 

 

 

 

Przebrnąłem przez ten teledysk z trudem bo to nie moja kategoria muzyczna i mam takie pytanie. Co tu trzeba ocenzurować ? Poświęciłem moje cenne 3 minuty ,bo może będzie masakra albo coś w tym stylu a tu się teledysk skończył.

Edytowane przez wuzel
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...