Skocz do zawartości

4FUN TV


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

 

 

[mention=34272]Patjyk[/mention] Stawiają na youtuberów, których nikt nie zna.

 

Ten program chyba polega na promowaniu youtuberów. Ale promują też Rudego Człowieka, który ma prawie 400k subskrypcji.

 

 

[mention=34272]Patjyk[/mention] Patrząc tak  na przykład w 2016 rok to ta ramówka była 100 razy lepsza.Było dużo pasm, list przebojów.

 

To prawda, ta stacja przeszła ogromny regres. Wystarczy porównać jak 4fun wyglądał w 2014-16 i jak wygląda teraz. Było minimalistyczne i ładnie, oznaczenia nie miały dziwnie przyciemnionych kolorów, nie były poszarpane i nie było ich bezsensownie na reklamach. Tej oprawy która była w 2016 nawet nie trzeba było zmieniać. Jak dla mnie mogłaby funkcjonować do dziś. Obecna oprawa też mi się bardzo podoba, ale problemem jest grafika ekranowa, którą zepsuli po całości.

EDIT: Sorry że się powtarzam, już kiedyś napisałem coś podobnego xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak puszczanie tego im się nie opłaca bo raczej niewiele ludzi to ogląda. Ale mogliby wprowadzić coś interaktywnego. 

 

EDIT: Wiem że to już leci ponad pół roku, ale nie wiem jak można było to dopuścić do polskiej telewizji bez cenzury z oznaczeniem 12. Na MTV i Trace Urban była cenzura, na Esce jej również tak jak na 4FUN nie było, może dlatego ten klip już nie leci. Wiem że są gorsze rzeczy, w niektórych restauracjach, barach itd. jest włączony 4fun lub Eska, i tam są też dzieci.

 

 https://youtu.be/A9hcJgtnm6Q

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale na 4FUN DANCE i 4FUN GOLD logo zmienia się w piłkę nożną z okazji rocznicy wydania klipu Sióstr Godlewskich pt. ,,Biało-Czerwone" a tak serio to nie wiem czemu xD pewnie kolejny błąd

EDIT: już nie wiem jaka jest animacja, przed chwilą była ta piłka teraz patrzę na DANCE i jest normalnie słońce a na Gold była ta sama animacja co była tylko bez lagów

 EDIT: piłka już chyba zniknęła, ale poprzednia animacja odlagowana i słońce chyba są na zmianę na obydwóch kanałach, już nie chce mi się tego dokładnie sprawdzać

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...