Skocz do zawartości

4FUN TV


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.07.2019 o 22:38, Patjyk napisał:

Leciał Adam Lampert z 2010 i przed klipem poleciała jakaś dziwna plansza ''Ten klip jest z nami już 9 lat, gramy go od 2010 roku'' :D 

Przed chwilą przed "Lean On" od Major Lazer też wrzucili tą planszę, lektor powiedział "Ten klip powstał w 2015 roku, jest z nami już 4 lata."

Wyglądało to tak, że napis "4 LATA" był na środku ekranu i ciągle się powiększał i zmniejszał (jak chyba każdy napis w identach tej stacji). Wyglądało to tak:1R5d2og.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na WP Pilot żeby zrobić ss na porównanie mojej wersji grafiki ekranowej z obecną (która jest w tym temacie: https://forum.satkurier.pl/topic/9816-propozycje-grafik-ekranowych-dla-stacji-tv-nasze-prace/) i zauważyłem że napis Ogłoszenie Nadawcy nachodzi na oznaczenie wiekowe. Pełen profesjonalizm xD

 

a32e51f4d84c7531fa4b397acfb9dbba.jpg

EDIT: za duzo [beep]ół napisałem w poprzedniej wersji posta więc powiem w skrócie - mają coś co naśladuje jakieś Warsaw Shore albo Big Brothera, tylko z jakimiś homo influencerami i z tego pochodzi ten screen XDD na kanale yt 4funa jest ta reklama i odcinek 1 i 2, nie wiem z jakiego powodu ale stacje muzyczne ostatnio mocno przechodzą proces "mtvzacji" czyli dodawania jakichś programów do ramówki (eska robi podobnie, tylko bierze programy z innych kanałów). 3 odcinek będzie w niedzielę jak coś o 22:00.

 

 edit: tylko sobie przypomnialem że musiałem mu ocenzurowac sutki bo tapatalk bloknął XD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Może próbują usunąć oznaczenie wiekowe z reklam lub zrobić je normalne żeby nie były za ciemne i poszarpane (chodzi mi o to że tworzą się takie linie wokół niego i ogólnie całej oprawy ekranowej) i naprawić to co zepsuli 2-3 lata temu chociaż wszystko w oprawie ekranowej zes.ali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...