Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie i tak i tak nic na siłę :)

Czy "nowy" multiroom będzie mógł działać w2 wersjach ?? Tzn. 2 dekodery dodatkowe, w tym jeden po LAN a drugi na przekładanie kart??

Założenie, że głównym jest Evobox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda dawno tego nie widziałem, ale jeżeli nic się nie zmieniło, to jakieś 15 minut przed blokadą dekodera powinien pojawić się pasek informujący o tym.

 

Pasek na dole ekranu pojawia się na kwadrans przed zablokowaniem. W menu informacja jest na 6 godzin przed blokadą.

 

Hmm, u mnie na dekoderze HD3000 do Multiroom żaden taki pasek w ogóle się nie pojawia. :roll: Po prostu nagle wyskakuje komunikat, że dekoder Multiroom został zablokowany i "prosi" on o włożenie karty z dekodera głównego celem jego odblokowania.

Tak samo na drugim dekoderze HD3000 do Multiroom będącym na umowie od mojego ojca.

Pisałem już tutaj kiedyś o tym. Mi to jednak osobiście nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do wtajemniczonych :)

 

Teraz mam dwa dekodery do multiroom i od 10 miesięcy nie musiałem przekładać kart.

Czy jak wymienię główny dekoder to istnieje ryzyko, że system znowu będzie wymuszał bieganie z kartą?

Zastanawiam się nad wzięciem Evobox-a, a dotychczasowy główny dekoder stałby się trzecim dekoderem do multiroom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taką sytuacje kiedyś.
Wymieniłem moduł cam i częstość nadawania uprawnień do dekodera multiroom zwiększyła się do kilku tygodni.

Wymiana dekodera wiąże się ze zmianą karty głównej a to powoduje, że zmienia się konfiguracja multiroom.

Obstawiam, że już tak dobrze nie będzie działać tobie multiroom po wymianie dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i @support458 mógłbyś też napisać kiedy pojawi się Evobox HD- bez dysku i jednocześnie kiedy pojawi się coś identycznego jak multiroom premium u konkurencji ???  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku posiadania usługi Multiroom można oczywiście też wziąć moduł CAM zamiast dekodera dedykowanego. Pamiętać należy tylko, że w takim przypadku moduł CAM może być tylko jako urządzenie główne. Jako dodatkowe może być już tylko dekoder dedykowany produkcji CPT (wybrane modele serii HDx000).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...