Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)

Pewnie do tej pory czytnik karty w EVO wysiądzie, bo już teraz przy delikatnym dotknięciu karty jest komunikat o braku karty.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku multiroom z 3 dekoderami klienckimi sprzedawca powinien doradzić zakup zestawu antenowego z wolnego rynku z konwerterem Unicable SCR z trzema wyjściami legacy.

Proponuje odstąpić od umowy na skutek sprzedaży zestawu antenowego, który nie umożliwia korzystania z zakupnych usług. Brak moźliwości podłączenia 3 dekoderów multiroom.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy w ogóle mają zamiar to wyjmowanie kart zmienić  albo dodać lanowe  i zostawić jak ktoś chce bieganie z kartami, jak np. ktoś ma Moduł CAM CI+ i przykręcony telewizor do ściany na stałe jak ja to życzę powodzenia

Edytowane przez pusio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem co idzie:) idzie plik bardzo mały okresowo.z głownego dekodera coś jest zczytywane przez soft dodatkowych.Mniej więcej.Tyle można powiedzieć.ALe dla mnie najlepsza opcyja to LAN / Latanie gdyby zostalo jak obecnie i byl wybór byłbym bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie trzyma w tym NC jak na razie najbardziej multiroom premium. Przyzwyczaiłem się do oglądania nagrań w dwóch miejscach. Gdyby tylko CP dał ten multiroom premium- przecież mają soft ADB. Nie wiemy tylko czy ich dekodery made by CP by się do tego nadały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAN, WIFI, Transmitery sieciowe wg mnie też są wygodniejsze.

 

Mi z kolei to nie bardzo się podoba. Zdecydowanie wolę opcję z przekładaniem kart. Tym bardziej, że nie robi się tego codziennie, a nawet nie co drugi, czy trzeci dzień. Nie jest to wcale takie uciążliwe. A jeśli zechcemy za pomocą dekodera dodatkowego obejrzeć coś ważnego i obawiamy się, że w tym czasie dekoder ten nagle nam się zablokuje to "przekładkę" kart można zrobić też wcześniej, bez czekania na blokadę dekodera dodatkowego.

 

Poza tym, Multiroom za pomocą LAN, czy Wi-Fi, jakby nie było, wymaga podpięcia dekoderów pod router. A co, jeśli nie mamy w nim wolnych gniazd LAN? A na to trzeba min. 2 takie gniazda! To co? Mamy sobie dokupywać switch'a? Można też przez sieć Wi-Fi, ale mi nie uśmiecha się dodatkowo obciążać sieci dekoderami. A jeśli ktoś w domu w ogóle nie ma routera i sieci Wi-Fi to co wtedy? Ma specjalnie po to kupować router? Można też oczywiście zastosować adaptery PLC w gniazdkach elektrycznych, ale takie zestawy też tanie nie są. Ich koszt to mniej więcej koszt nowego routera. Jakby nie było to w takiej sytuacji chcąc korzystać z usługi Multiroom jesteśmy zmuszani do ponoszenia dodatkowych kosztów zakupu routera lub zestawu PLC i do tego kabli sieciowych.

 

Przyznam szczerze, że Multiroom w Cyfrowym Polsacie na obecnych zasadach, czyli z przekładaniem kart to była też jedna z przyczyn, z której zdecydowałem się przejść do tej platformy. Ja tam jestem z tego zadowolony i mój brat również, który w swoim pokoju korzysta z dekodera dodatkowego będącego na mojej umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...