Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Z tym przekładaniem kart to jednak słabe rozwiązanie. Ja mam multi jakieś 9 miesięcy i od pewnego czasu trzeba wkładać kilka razy żeby załapało mimo że odblokowanie jest co 16-17 dni. Jeśli ty będziesz miał co kilkanaście godzin przekładanie to po jakiś 2 miesiącach albo i wcześniej będą ci te karty łapać dopiero za którymś razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam multi jakieś 9 miesięcy i od pewnego czasu trzeba wkładać kilka razy żeby załapało mimo że odblokowanie jest co 16-17 dni.

Jaki masz tuner? Od pewnego czasu mam taki problem z HD5000. W końcu przestałem wkładać po kilka razy. Po prostu dłużej czekam.

Edytowane przez paskud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główny hd5000 a dodatkowy 2000. Ostatnio było tak że wkładam kartę i wyskakuję błąd 01. Potem karta się aktywowała i po jakiś paru minutach wyskoczył jakiś błąd karty. Znowu wyciągnąłem i potem grało.

 

Ja przy podobnym tandemie mam tak samo (już wspominałem o tym na forum), Błąd 01, ewentualnie błąd 08 czy 09, nie pamiętam teraz dokładnie. Wygląda na problem z kartą, pewnie jak będzie się notorycznie pojawiał, to HD3000 poleci do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy mając multiroom w ICOKu macie 2 pozycje abonamentu w sekcji USŁUGI ?

Bo ja brałem MR z evoboxem przez telefon i zostawiłem sobie dekoder do multi tego co miałem czyli HD7000.

Żeby nie okazało się że będę płacił 2 abonamenty...

I co z kartą ?

Doślą mi drugą i obecna stanie się nieaktywna czy jak ?

Skoro dekodery są sparowane z kartą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym Ty się martwisz :?: "co konia obchodzi jak się wóz obala" Ty masz abo za Evoboksa,jeśli masz płatny multi to będziesz płacił a co służy za ten dekoder to nie istotne, HD7000 stała się dodatkowym i to jemu będziesz wkładał kartę z głównego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy mając multiroom w ICOKu macie 2 pozycje abonamentu w sekcji USŁUGI ?

Bo ja brałem MR z evoboxem przez telefon i zostawiłem sobie dekoder do multi tego co miałem czyli HD7000.

Żeby nie okazało się że będę płacił 2 abonamenty...

I co z kartą ?

Doślą mi drugą i obecna stanie się nieaktywna czy jak ?

Skoro dekodery są sparowane z kartą.

Ja po 20-tym Stycznia dobrałem sobie drugi MR (przy okazji zmieniłem główny dekoder z HD7000 na Evoboxa). Już teraz nie pamiętam dokładnie ale chyba do końca miesiąca miałem w ICOKu wszystkie dekodery w usługach. Główny HD7000 i 1 MR, główny HD7000 i  dwa MR, Nowy Evo- jako główny i dwa MR. Tym się nie przejmuj. Za jakiś czas się uaktualni. Karty zostają w dekoderach. Dostaniesz nowe uprawnienia. Jak coś będzie ci chodzić nie tak, dzwoń na infolinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak  teraz wygląda multiroom w CP?  kiedyś to było takie rozwiązanie że dekoder działa kilka godzin i trzeba biegać kartą z pokoju do pokoju. Nadal tak jest? Mając  konwerter CP rozumiem że mam UNICABLE do EVOBOX i jeszcze 2 kable do 2 dekoderów? czy w opcji multiroom dostaję dekodery czy muszę mieć własne?

jak często trzeba przekładać te karty??

Edytowane przez pesymik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* jak  teraz wygląda multiroom w CP?

- przekładanie kart

 

* Mając  konwerter CP rozumiem że mam UNICABLE do EVOBOX i jeszcze 2 kable do 2 dekoderów?

- tak

 

* czy w opcji multiroom dostaję dekodery czy muszę mieć własne?

- dostajesz (wynajem), aktywacja 29PLN/sztuka

 

* jak często trzeba przekładać te karty??

- zazwyczaj co tydzień, jak poprosisz, to rzadziej.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder HD3000 używany w usłudze Multiroom przez mojego brata blokuje się średnio raz na tydzień, góra 10 dni. Podobnie taki sam dekoder w sypialnie moich rodziców, który stanowi Multiroom w połączeniu z EvoBoksem znajdującym się na dole w salonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...