Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie właśnie dzisiaj na jednym z dekoderów poprosiło o kartę. Po 2 tygodniach i 2 dniach. Drugi dekoder jeszcze się nie zablokował, ale profilaktycznie odblokowałem go, coby nie biegać za 2 dni z kartą znowu.

 

Jeśli będzie się blokował w takiej częstotliwości, to nie jest to aż tak uciążliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

U mnie tunery dodatkowe blokują się co 14 dni. Ale był czas, że następowało to w odstępach czterodniowych.

 

 

Najczęściej jest tak na początku umowy - potem dekodery się "uspokajają" - jeżeli są "karmione" wkrótce po zablokowaniu.


@volcan

Tutaj, na forum publicznym, nie uzyskasz odpowiedzi na to pytanie. :read:

 

A proszę kogoś o odpowiedź na forum publicznym?


Szukać u wujka google ,który Wam wszystko powie.

Co do multiroomu operatora po to jest te zabezpieczenie aby tunery były w obrębie jednego domu :>

Ale Polak potrafi :mrgreen:

 

Wiadomo o co chodzi z MR - ja (jeżeli metoda jest bezinwazyjna) chętnie bym w domu MR "spacyfikował" - czasem jest konflikt tego typu, że Młody przybiega z kartą "bo mi się MR zablokował" a ja np. w tym czasie coś innego oglądam lub coś się nagrywa... Wiadomo - można karty podmieniać w "spokojnym" czasie, ale taka żonglerka nie robi zbyt dobrze samym kartom, jak i czytnikom w dekoderach - nie chcę tracić swojego ESI, bo mam tam fajną bibliotekę nagrań z MŚ w Polsce a wiadomo, że dysk z jednego dekodera nie będzie działał (tj. nagrania nie zostaną odczytane) w drugim...

Edytowane przez volcan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@volcan

Tutaj, na forum publicznym, nie uzyskasz odpowiedzi na to pytanie. :read:

 

A proszę kogoś o odpowiedź na forum publicznym?

 

 

A owszem. Trochę wyżej:

 

A jakie forum "obsługuje" takie zapytania? ;)

 

 

Niniejszy wątek, jak i pozostałe wątki na niniejszym forum to jak najbardziej jest to forum publiczne. :)

 

Koniec off-topic. :read:

 

A wracając do tematu wątku to wszelkie działania mające na celu złamanie zabezpieczeń usługi Multiroom (Cyfrowego Polsatu w tym przypadku) są działaniami nielegalnymi i prawnie jest to zabronione!

Edytowane przez Barti
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A wracając do tematu wątku to wszelkie działania mające na celu złamanie zabezpieczeń usługi Multiroom (Cyfrowego Polsatu w tym przypadku) są działaniami nielegalnymi i prawnie jest to zabronione!

No co ty serio :mrgreen: . Spoko taki żarcik :wink:

Co do informacji o odpaleniu karty CP w innym tunerku  to tu nikt nic nie napisze i nie oczekujcie tego :censored: .

 

Szukać u wujka google ,który Wam wszystko powie.

Co do multiroomu operatora po to jest te zabezpieczenie aby tunery były w obrębie jednego domu :>

Ale Polak potrafi

Wszystko jest napisane w cytacie i wcale głęboko nie trzeba szukać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukać u wujka google ,który Wam wszystko powie.

Taa ...to mi ten wujek google to się jakiś chol*erny niemowa trafił  :(

 

Na pewno z tego korzystać nie muszę i nie będę,ale z czystej ciekawości zerknął bym jak zdolni rodacy z tym sobie radzą ;)

Edytowane przez fezuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardo prosto sobie radzą, a google spokojnie Ci powie co i jak  .Pytanie ,czy chcesz , czy nie .

Osobiście multiroom CP uważam za bardziej udany dla laika niż od NC+ ,który nie ma pojęcia o konfiguracji kompa (o routerze nie mówię :mrgreen: )

Edytowane przez maly1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jak na chwile obecną działa zabezpieczenie multiroomu w CP?

 

Nadal trzeba biegać co 3 do 7 dni z kartą ?? czy może ten okres został wydłużony ?

 

Jest możliwość odblokowywania na zapas tzn. np. samemu raz w tygodniu bez komunikatu o blokadzie czy tylko wtedy gdy wyskakuje komunikat o blokadzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal trzeba biegać co 3 do 7 dni z kartą ?? czy może ten okres został wydłużony ?

Kilka postów wyżej masz odpowiedź.

 

 

Jest możliwość odblokowywania na zapas tzn. np. samemu raz w tygodniu bez komunikatu o blokadzie czy tylko wtedy gdy wyskakuje komunikat o blokadzie ?

Jest taka możliwość.

Edytowane przez Pytacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a komunikat o przymusie odblokowania pojawia się nagle ( zasłania cały ekran ) ?

Zapada cisza i pojawia się na ekranie plansza z komunikatem.

 

jest może jakieś odliczanie kiedy to nastąpi czy coś w tym stylu ?

W menu na 6 godzin przed zablokowaniem. W czasie oglądania, kwadrans przed zablokowaniem pojawia się pasek z informacją na dole ekranu.

Edytowane przez Pytacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Mam umowe z polsatem do czerwca z jednym dekoderem multiroom (pakiet familijny max hd + hbo + cinemax + 1 multiroom za 70zl) Po remoncie sypialni postanowilem wstawic maly tv z dekoderem polsatu. Czy mozna bez przedluzania umowy dobrac drugi multiroom? Bylem w punkcie sprzedazy polsatu i babka powiedziala mi ze mam dwie opcje, albo przedluze umowe o 15 miesiecy ale tylko jesli wezme najwyzszy pakiet za 99zl albo moge zostac przy tym co jestem teraz z umowa na 29 miesiecy!

 

Czy nie mozna dobrac dodatkowy multiroom do trwajacej umowy? Nie chce teraz przedluzac umowy bo licze na jakas promocje przy przedluzaniu. Czy inaczej nie da sie dobrac multiroomu drugiego jak tylko przedluzajac umowe czy poprostu babka chciala na mnie zarobic wiecej? (oficjalnie powiedziala tylko ze system nie przepuszcza zmian bez podniesienia/przedluzenia umowy)

 

Pzd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam umowe z polsatem do czerwca .....

 

Poczekaj jeszcze ze 2-3 tygodnie wyślij wypowiedzenie "z końcem okresu podstawowego" na 6 miesięcy przed końcem już jakaś oferta powinna być,jak zadzwoni DUK to się na pewno  z kolejnym dekoderem dogadasz a i może pozostałe miechy odpuszczą i jeszcze na kilka darmowych się załapiesz bo podpiszesz nową umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Planuje zmienić Vectrę na CP i mam pytanie czy biorąc multiroom mogę dostać moduł CAM i dekoder HD?

 

Na stronie jeśli zaznaczam moduł to już nie mogę wybrać multi. Czy komuś się udało w punkcie takie coś ugrać?

 

Na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu oferta typu moduł CAM + usługa Multiroom faktycznie nie jest już dostępna. Ale powinna być nadal dostępna w APS-ach Cyfrowego Polsatu.

Udaj się więc do takiego APS-u i tam popytaj. Ewentualnie spróbuj też jeszcze na infolinii Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich kolegów myśli o multiroom x4 czyli w sumie 5 dekoderów do swojego domu. Główny będzie PVR w sumie 5 głowic sat. Prosił oo pomoc w doborze konwertera. Myślimy o Octo czyli na 8 wyjść jesli dobrze myślę.

Możecie coś polecić, będę wdzięczny.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...