Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aha czyli 370g zostaje jako gł a dostaje dodatkowy i to w nim sie odbywa pierwsza aktywacja? czy karte z nowego trzeba na początku dać do 370g? a w przypadku pakietu premium ile mi doliczą na miesiąc za to? 

Jeszcze jedno czy deko dodatkowe mr można wykupić na własność czy nie ma możliwości? 

Czyli rozumiem że aktualnie mając umowe 15/5 skończyło sie 5 free i idać po mr trzeba podpisać nową umowe i pewnie na 29m? czy na 15 już bez miesiąców free?

 

Ewentualne dostępne oferty znajdziesz w wątku o ofertach dla obecnych abonentów: https://forum.satkurier.pl/topic/3664-promocje-oferty-dla-sta%C5%82ych-abonent%C3%B3w-cp/page-338

 

Znajdziesz tam też coś takiego:

 

Przedłużając umowę możesz dobrać kolejne dekodery MR. Koszt usługi:

 

-> Przy abonamencie w minimalnym zobowiązaniu 39,90zł-59,90zł Multiroom SD/HD będzie kosztował 10zł za jeden MR, 15zł za dwa MR i 20zł za 3 MR.

-> Przy abonamencie w minimalnym zobowiązaniu 69,90zł Multiroom SD/HD będzie kosztował 5zł za jeden MR, 10zł za dwa MR i 15zł za 3 MR.

-> Jeśli dotychczas usługa Multiroom SD/HD była bezpłatna, to nadal pozostanie bezpłatna dla jednego MR, za dwa opłata wyniesie 5zł, a za trzy 10zł.

 

W obecnych ofertach Ipla Mix po okresie promocyjnym jest płatna.

 

 

Dekodery jak już Ci napisano są na udostępnienie i aktywuje się je kartą z dekodera głównego co jakiś czas. Z reguły kilka razy w miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Posiadam MR od niecałego miesiąca. Karty w drugim dekoderze nie musiałem jeszcze przekładać. Czym objawia się konieczność takiej przekładki? Domyślam się, że kanały przestaną odbierać, ale czy na ekranie będzie jakaś stosowna informacja?

 

Pytanie dlatego, że po tej całej aktualizacji kanałów na dodatkowym dekoderze nie działało kilka kanałów. Zgodnie z instrukcjami dokonałem przywrócenia ustawień fabrycznych i po tej operacji "zniknął" sygnał z anteny, jest całkowity brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodery są na osobnych konwerterach. Jednak sytuacja wyglądała tak, że sygnał był, dekoder odbierał tylko nie wszystkie kanały, więc wykonałem przywrócenie ustawień fabrycznych i wtedy sygnał zniknął i nie mogłem już wyszukać od nowa kanałów. 

Myślę jednak, że nie ma co zgadywać, tylko muszę jeszcze sprawdzić po kolei wszystko, żeby wykluczyć co tylko się da. Wieczorem będę wiedział więcej i wtedy zobaczymy.

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w ustawieniach jakość oraz siła sygnału jest na "0".

Spokojnie-po tej polsatowskiej rewolucji mój tez pokazuje "0" a wyłapał wszystkie kanały i jest OK.:)

Przeskanuj satkę powinny być wszystkie kanały,no chyba że masz ja niezbyt precyzyjnie ustawiona to mogą być problemy np, TVNami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@artur_k - skoro działy nie wszystkie kanały, zrobiłeś ustawienia fabryczne i teraz nie chce się oprogramować, to niestety musisz ustawić prawidłowo antenę. Jestem przekonany (a byłem na wielu takich reklamacjach i umawiałem się z klientami, że jeśli się mylę to mój przyjazd i usługa jest gratis - nigdy nie była gratis), że winna jest tylko i wyłącznie Twoja instalacja antenowa. Ustaw prawidłowo antenę i wszystko będzie śmigało jak należy. 

Konieczność przekładania karty z głównego dekodera objawia się stosownym komunikatem na ekranie TV oraz zakładką Multiroom w MENU dekodera dodatkowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jak sprawdzić u siebie bo jestem daleko od domku , ale czy poprzywróceniu ustawień fabrycznych nie trzeba ponownie wybrać konfigurację satelity?

To będziesz miał  lipę jak tuner wyświetli Ci stosowny komunikat. Jest na to sposób ,ale jest też szkopuł ,który Ci mogę podać .Jak jesteś zainteresowany to zapraszam na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam
mam pytania dotyczące multiroom-u.
1) Z tego jak ja to rozumuje to jak sie pojawi informacja na dodatkowym dekoderze "włóż kartę z dekodera głównego o numeze xxxxxxxxxxxxx"  to musimy włożyć kartę z głównego dekodera ? - czy da sie to jakoś ominąć
2) z tego co pamietam w polsacie karty sa parowane z czytnikami czy tak jest ?? czy da sie np. dorobić jakoś karte główną o numerze dekodera głównego ?? tak żeby np. do sąsiada nie nosic głownej karty co miesiąc ?

prosze o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytania dotyczące multiroom-u.

1) Z tego jak ja to rozumuje to jak sie pojawi informacja na dodatkowym dekoderze "włóż kartę z dekodera głównego o numeze xxxxxxxxxxxxx"  to musimy włożyć kartę z głównego dekodera ? - czy da sie to jakoś ominąć

Nie da się.

 

2) z tego co pamietam w polsacie karty sa parowane z czytnikami czy tak jest ?? czy da sie np. dorobić jakoś karte główną o numerze dekodera głównego ?? tak żeby np. do sąsiada nie nosic głownej karty co miesiąc ?

 

prosze o info.

Zapomnij. Chodzenie co ok. 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie znam takiego polaka za granicą, który ma zasięg z Hotbirda, aby nie miał dekodera/modułu z polskiej platformy cyfrowej ;)

Miałem na myśli, że wskazane by było, aby dekoder główny i dodatkowy były w miarę blisko siebie, żeby co 7-14 dni nie gonić z kartą przez całe miasto ;)

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...