Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Witam

Od kilku dni mam MR w Polsacie i 2 instalacje antenowe Jedna antena obsługuje jeden dekoder MR a druga antena 2 dekodery ,główny i MR i tu pojawia się problem tj jeżeli oba dekodery są włączone to na głównym wyłącza mi programy typu polsat tv4 itp i pojawia sie komunikat o braku sygnału Wystarczy ,że MR wyłączę z prądu i na głównym wracają wszystkie programy

Co może być nie tak? Na co zwrócić uwagę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od kilku dni mam MR w Polsacie i 2 instalacje antenowe Jedna antena obsługuje jeden dekoder MR a druga antena 2 dekodery ,główny i MR i tu pojawia się problem tj jeżeli oba dekodery są włączone to na głównym wyłącza mi programy typu polsat tv4 itp i pojawia sie komunikat o braku sygnału Wystarczy ,że MR wyłączę z prądu i na głównym wracają wszystkie programy

Co może być nie tak? Na co zwrócić uwagę ?

 

 

Pewna niespójność się tu wkradła. Masz 2 anteny i 3 dekodery czy 2 anteny i 2 dekodery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisał wyraźnie. Ma dwie anteny i trzy dekodery. Do jednej anteny ma podłączony tylko jeden dekoder dodatkowy (Multiroom), a do drugiej anteny ma podłączone dwa dekodery (główny i jeden dodatkowy). Te dwa ostatnie powinny być podłączone do konwertera co najmniej typu Twin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewna niespójność się tu wkradła. Masz 2 anteny i 3 dekodery czy 2 anteny i 2 dekodery?
Witam

Od kilku dni mam MR w Polsacie i 2 instalacje antenowe Jedna antena obsługuje jeden dekoder MR a druga antena 2 dekodery ,główny i MR i tu pojawia się problem tj jeżeli oba dekodery są włączone to na głównym wyłącza mi programy typu polsat tv4 itp i pojawia sie komunikat o braku sygnału Wystarczy ,że MR wyłączę z prądu i na głównym wracają wszystkie programy

Co może być nie tak? Na co zwrócić uwagę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry.

Chcialam zapytac o problem w zwiazku z moim Polsatem. Okolo 10 dni temu zakupiłam Polsat w pakiecie Premium HD i multiroom. Zabralam sprzet za granice i dzisiaj podłączyłam wszystko razem. Moj problem jest w tym, ze na dekoderze podstawowym nie mam niektorych kanalow HD, ktore sa dostepne w tym pakiecie, jednakze na dekoderze dodatkowym wspomniane kanaly dzialaja. Czy moglby ktos prosze powiedziec mi i poradzic, jak rozwiazac ten problem? Z gory dziekuje serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj ponowić uprawnienia na dekoderze głównym, gdyż najprawdopodobniej masz stare uprawnienia (nadawane podczas serwisowego sprawdzania dekoderów, jak pisał @swojadroga kiedyś). Bez żadnej reakcji z Twojej strony sytuacja wróci do normy po okresie od kilku do kilkunastu dni.

 

W przypadku niższych pakietów ludzie taki stan nazywają promocją z darmowym HBO :) sam na początku mojej przygody z CP z tego korzystałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Signal scrambled.

 

Nie masz całych pakietów, czy tylko niektórych kanałów z pakietów? Jeśli całych pakietów, to ponowienie uprawnień przez ICOK może pomóc lub konieczny okaże się kontakt z Infolinią w celu ponownego nadania pakietów. Jeśli zaś problem dotyczy pojedynczych kanałów z różnych pakietów, to może to być również powód słabego sygnału. Nie napisałeś niestety jakie masz dekodery. W przypadku dekoderów CPT (HD2000/3000/5000/5500s/6000 i PVR7000) na konkretnym kanale przytrzymaj przez kilka sekund czerwony przycisk (obok zielonego) i wyświetli Ci się ekran parametrów dla włączonego właśnie kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie go odblokowywać, kiedy Ci się podoba. Nie trzeba czekać na komunikat. W takiej sytuacji licznik się wyzeruje i będzie od nowa odliczał dni do ponownego zablokowania.

 

Można gdzieś podejrzeć, ile dni zostało do aktywacji, czy trzeba czekać na stosowny komunikat? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...