Jump to content

Arerox

Users
 • Content Count

  340
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Arerox

 • Rank
  Rozpisany

Informacje o profilu

 • Location
  Gdańsk/Sopot
 1. @stan69 Dzieki za info. 12/3 + VOD na 3 miesiace i HBO + PSP na miesiac. Pakiet standard, ktory mialem.
 2. Zadzwonilem dzis sam i wzialem to co dawali. Naprawde ten PSP kosztuje 10 zl przy umowie 24/6? Nie ma juz za darmo?
 3. Dziś drugi telefon z DUK. Propozycja 24/6. Jak powiedziałem, że nie jestem w ogóle zainteresowany przedłużaniem to padła propozycja 12/3 + anulowanie 5 miesięcy obecnej umowy. PSP + HBO promocyjnie na 1 miesiąc. To co jeszcze usłyszałem, to że niestety przy umowie na 15 miesięcy jest tylko 1 darmowy miesiąc (zamiast 3). Dodatkowo przy umowie 24/6 PSP płatne 10 PLN. Ktoś potwierdzi te powyższe informacje?
 4. A czy Familjny Max HD + Sport + Film + Eleven + MR moge jeszcze negocjowac? Obecnie 15/1 i 80 zl.
 5. A takie pytanie jeszcze. Jak dzwoni DUK to lepiej kręcić, że ta rezygnacja jest prawdziwa i w sumie nie chcę przedłużać umowy i dać się przekonywać czy od razu powiedzieć co się chce i nie tracić czasu?
 6. @wuzel A czy przy umowie 12/3 wchodzi w grę PSP na cały okres promocyjny czy tylko na miesiąc?
 7. Wypowiedzenie wysłane i dziś pierwszy telefon z DUK. Od razu propozycja 12/3. Pakiety: Familijny Max HD + Film HD, Cinemax HD, Sport HD, Katalog treści online, Eleven Sports HD + Usługa Multiroom HD. Łącznie 80 PLN/msc. Na razie podziękowałem, ale chyba nic więcej nie ugram, prawda?
 8. Obecnie: Pakiety: Familijny Max HD + Film HD, Cinemax HD, Sport HD, Katalog treści online, Eleven Sports HD + Usługa Multiroom HD. Łącznie 80 PLN/msc. Umowa 15/3. Teraz będę chciał 12/3. Czy da rade na trzy miesiące ugrać PSP?
 9. A gdybym chciał zostać przy tym co mam i umowie 12/3?
 10. Obecnie mam umowę 15+1, bo wymieniałem dekodery. Pakiety: Familijny Max HD + Film HD, Cinemax HD, Sport HD, Katalog treści online, Eleven Sports HD + Usługa Multiroom HD. Łącznie 80 PLN/msc. Wypowiedzenie wysłane. Czy jedyne na co mogę liczyć to 12/3 zostawiając te same pakiety? Jak dzisiaj wygląda kwestia Polsat Sport Premium? Na jakich warunkach?
×
×
 • Create New...