Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem jasno, najlepiej działa z 1.0, twój przypadek niczego nie potwierdza. Problem bierze głównie z tego, że kupienie DISEqC 1.0 graniczy z cudem. Teoretyczna zgodność wsteczna jest problemem dla niektórych producentów przełączników. Dlatego trzeba sprawdzać w specyfikacji technicznej, czy dany sprzęt wspiera wstecznie 1.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnego problemu, ty masz problem z przyjęciem mojej informacji o zgodność dekoderów CPT HD z DiseqC 1.0 i wynikającymi z tego utrudnieniami. Odsyłam do specyfikacji dekoderów CPT HD 'Zasilanie konwertera 13 V / 18 V, maks. 0,5 A, DiSEqC 1.0, 22 kHz '.Z mojej strony EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wygląda tak:

 

Miesiąc temu podpisałem umowę (12/5) na Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + MR + czynsz za ESI-88. 

 

Teraz zachciało mi się dodatkowy Multiroom, czyli miałbym dwa. Jest taka możliwość, żeby w trakcie trwania umowy wziąć dodatkowy MR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi właśnie, żeby coś wymyślić teraz, bo chcę kupić tv, a nie miał jak oglądać na nim. Istnieje jakiś sposób, żeby oglądać chociażby podstawowe kanały? Z tego co się orientuje do naziemnej nie da rady podłączyć satelitki, co nie? 

 

Skoro mają to być podstawowe kanały to może wystarczyłaby ci na tym nowym TV np. oferta Smart HD+? :roll: Przynajmniej do czasu kolejnego przedłużenia umowy z Cyfrowym Polsatem, gdzie wówczas będziesz mógł dobrać kolejny dekoder w ramach usługi Multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli 370g zostaje jako gł a dostaje dodatkowy i to w nim sie odbywa pierwsza aktywacja? czy karte z nowego trzeba na początku dać do 370g? a w przypadku pakietu premium ile mi doliczą na miesiąc za to? 

Jeszcze jedno czy deko dodatkowe mr można wykupić na własność czy nie ma możliwości? 

Czyli rozumiem że aktualnie mając umowe 15/5 skończyło sie 5 free i idać po mr trzeba podpisać nową umowe i pewnie na 29m? czy na 15 już bez miesiąców free?

Edytowane przez radik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...