Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mozecie coś polecić z konwerterów Octo, a odnosnie podmiany konwertera pojedyńczego rozumiem że anteny nie ruszamy, a wymiana jest samego konwertera. W tej chwili jest poziom sygnału na singlu z HotBirda na poziomie 80-90 % jakości.

Wszystko działa bez zacięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich kolegów myśli o multiroom x4 czyli w sumie 5 dekoderów do swojego domu. Główny będzie PVR w sumie 5 głowic sat. Prosił oo pomoc w doborze konwertera. Myślimy o Octo czyli na 8 wyjść jesli dobrze myślę.

Możecie coś polecić, będę wdzięczny.

 

Wszystko ok, ale w CP usługa Multiroom HD jest dostępna na maksymalnie 3 dekoderach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obdzwoniłem okoliczne APS-y i wszędzie powtarzają, że nie można mieć modułu przy mutliroomie. Jak znacie APS w Warszawie, który udostępni coś takiego to dajcie znać na PW

Ja u siebie w Radomiu byłem dziś z zapytaniem i można normalnie mieć moduł tylko on musi być jako główny a drugi dekoder tylko HD bez pvr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam CP z dekoderem dwugłowicowym jako główny + HD3000 jako multiroom. Pytanie jest czy w trakcie trwania umowy jestem w stanie podmienić dekoder HD3000 na modul CL? Kupiłem telewizor z obsługą modułu + możliwością PVR więc takie rozwiązanie byłoby dla mnie korzystne + możliwość korzystania z jednego plitora do TV i CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam CP z dekoderem dwugłowicowym jako główny + HD3000 jako multiroom. Pytanie jest czy w trakcie trwania umowy jestem w stanie podmienić dekoder HD3000 na modul CL?

1. Moduł CI+

2. Tunera dodatkowego nie wymienisz na moduł. Tylko główny możesz. Wymiana raczej tylko w czasie przedłużania umowy.

Edytowane przez paskud
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończy się jak z numerem telefonu do DUK umieszczonym w podpiętym wątku "Ważne telefony i adresy". Na lenistwo nie ma rady. Łatwiej niektórym zadać pytanie, niż zerknąć kilka wpisów wcześniej, czy też użyć wyszukiwarki.

 

Może na kilka chwil wystarczy: 

 

Dekoderem głównym może być dowolny dekoder HD, PVR lub CAM. Dekoderami dodatkowymi mogą być TYLKO dekodery HD produkcji CPT. 

 

Szczególnym przypadkiem jest sytuacja posiadania dekodera PVR 7000 jako główny i skorzystanie z oferty przedłużeniowej, gdzie dekoder główny staje się dekoderem dodatkowym. W ramach tej samej oferty przedłużeniowej dobierany jest nowy dekoder główny PVR, HD lub CAM. 

Kształt ofert z Multiroomem proszę szukać w temacie: https://forum.satkurier.pl/topic/12802-promocje-oferty-dla-sta%C5%82ych-abonent%C3%B3w-cp/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale FAQ jest instrukcja.

 

Włącz jeden z kanałów:

 

Extreme Sports HD – na liście kanałów Cyfrowego Polsatu nr 18
Polsat Food HD – na liście kanałów Cyfrowego Polsatu nr 24
HBO HD – na liście kanałów Cyfrowego Polsatu nr 27 i 132
CBS Europe HD – na liście kanałów Cyfrowego Polsatu nr 42
Travel Channel HD – na liście kanałów Cyfrowego Polsatu nr 78
Disney Junior – na liście kanałów Cyfrowego Polsatu nr 88
Discovery Science HD – na liście kanałów Cyfrowego Polsatu nr 127
TNT HD – na liście kanałów Cyfrowego Polsatu nr 152
Nat Geo People HD – na liście kanałów Cyfrowego Polsatu nr 160
Cartoon Network HD – na liście kanałów Cyfrowego Polsatu nr 173

 

i ponów uprawnienia przez ICOK lub TCOK. Jeśli do 3 godzin nie odblokuje się karta, konieczna będzie interwencja w TCOK i ponowne nadanie pakietów przez konsultanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Podpisałem w piątek umowę w APSie na Premium z multiroom 1x PVR HD 7000 i 2x HD 5000, jednak dzisiaj doszedłem do wniosku, że przydałby się jeszcze jeden dekoder jak i tak za cały multiroom płacę 5 zł, bo przeniosłem się z nc+.  I teraz jest pytanie, czy da radę dokooptować jeszcze jeden dekoder do umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dokupisz już Multiroom do Twojej umowy. Rozwiązanie dla Ciebie, to skorzystanie z opcji "Trafny wybór" w Twojej umowie. Oddajesz cały sprzęt tym samym odstępując od umowy i podpisujesz nową z właściwą ilością Multiroom-ów. Możesz to zrobić za jedną wizytą w APS-ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przeczytałem wyżej, że jak się ma HD 7000 to staje on się dodatkowym dekoderem, a jako główny w tym przypadku można wziąć CAM, czy wiecie jaki koszt tego modułu? Oraz następne pytanie czy jest jakaś duża różnica między dekoderem podstawowym, a głównym poza tym, że z kartą do głównego będę musiał chodzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...