Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i nie ma problemu z dzieleniem dekoderów pomiędzy różne miejscowości :P

Szwagier z dekoderem wpadnie, albo Sam wyjedziesz do Szwagra z kartą, a i piwko wypić razem można, pogadać...

 

A w przypadku LANa baw się w jakieś VPNy, ehhh.

 

mspanc.

 

Kto się w takie coś bawi, ten się bawi. Ja akurat nie. Jak już wspomniałem, z "mojego" Multiroom'u korzysta mój brat w pokoju tuż obok mojego, za pomocą dekodera dodatkowego HD3000.

A żeby odwiedzić szwagra to lepiej pójść do niego z czymś innym, niż karta od dekodera. ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

HBO GO działa na dodatkowych. Nie działa VOD na kanałach 200. Co do aplikacji VOD, działać będzie tak jak dotychczas IPLA z wyjątkiem pakietów IPLA.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać: Transmitery sieciowe PLC umożliwiają rozszerzenie domowej sieci przewodowej do dowolnego pomieszczenia w obrębie budynku z użyciem istniejącej sieci elektrycznej.

 

Mogą jednak występować problemy z połączeniem/stabilnością połączenia przy użyciu transmiterów PLC na różnych fazach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na dekoderze dodatkowym do usługi multiroom będzie działać usługa HBO GO i VOD tak jak na dekoderze głównym?

 

 

Hbn go tez nie bedzie dzialal?

Kurde seriale ipli beda nieaktywne.

Lipa bo Malzonka oglada na drugim tv.

Znajac zycie dostanie mi sie po klebie

Ciekawe że u mnie to działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Was tak miał że po zmianie kart na multiroomie było brak aktywnych pakietów na każdym kanale ?...

 

Ponów uprawnienia w ICOK dla karty z multiroomu. Potem włącz kanał Polsat Sport News/Polsat Food/Dla abonentów i czekaj na uprawnienia. 

Edytowane przez wa293
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie coś już zaczyna karta czasem wariować. Gdy się ją wkłada pojawia się komunikat Problem z kartą. Aż jak ją wyciągnę lekko wyczyszczę to potem działa. Więc teraz pytanie będzie w najbliższym czasie w końcu ten nowy soft z multiroom po LAN-ie czy kartę szybciej szlak trafi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żaden Polsat Sport News i Dla Abonentów tylko wszystkie kanały z TP 12284H, więc:

 

1. Polsat Food HD,

2. CN HD,

3. TNT HD,

4. Travel Channel HD.

 

I wiele pozostałych z tego TP, których nie chce mi się wypisywać.

 

Niesamowite więc, że uprawnienia lecą też z kanałów które podałem... Magia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wczoraj na dekoderze HD3000 od mojego brata, który jest urządzeniem dodatkowym w usłudze Multiroom na mojej umowie, również ot tak nagle zniknęły uprawnienia odbioru. Na wszystkich kanałach kodowanych był komunikat "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie". :roll:

Pomogło przywrócenie uprawnień odbioru przez iCOK. Po tym uprawnienia powróciły po kilku minutach.

Dodam jeszcze, że w tym czasie dekoder ten nie był odblokowywany kartą z mojego modułu CAM, który jest jako urządzenie główne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem od paru dni z multiroomem. Kupilem ostatnio pakiet multiroom z 2 dekoderami HD 3000, po podłączeniu dekoderów na 1 pokazała mi się informacja o tym, że dekoder jest zablokowany i że mam włożyć karte z glownego dekodera. Tak zrobilem dekoder  zaskoczyl, włożylem  karte która była w nim od początku poczekalem 15 minut i miałem wszystkie programy natomiast z 2 dekoderem jest problem, po podlaczeniu wyskoczył komunikat, że tego kanalu nie ma w moim abonamencie. Czekałem dosyć długo nic się nie działo  włożylem kartę z głównego dekodera  mimo iż nie pokazala sie informacja o tym że mam wlożyć kartę z głównego ale nic się ni działo. Ponowiłem sygnał czekalem 2 dni dalej nic więc poszedłem wymienić dekoder. Pani w punkcie dała mi nowy dekoder z nową kartą i go aktywowała. Przyszedłem do domu podłączylem go, programy byly 5 minut po czym wyszkoczyla informacja ze tego kanalu nie ma w moim abonamencie ZNOWU! Nie wiem czemu ten 2 dekoder nie chce załapać multiroomu tak jak ten 1. W 1 dekoderze wchodzac w opcje jest pokazana ikonka multiroomu a w tym numer dekodera głównego a w tym 2 nic. Po włozeniu do dekodera karty z głownego wyskakuje dalej blad 04 i ze dekoder jest zablokowany. Nie wiem co mam robić już żeby ukatywnić ten multiroom na tym dekoderze. Czy ktoś ma jakieś rady? Bo już mam dość słuchania od cyforego polsatu ze mam miec wlaczony program 24 i ponowic sygnal jak to robie juz od 2 dni i nic nie daje. Jeszce dodam ze jakos sygnalu 75% a sila 100% . Jakieś rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...