Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nikt Ci jeszcze nie odpowiedział na to pytanie to ja Ci odpowiem. Wchodzisz w ''moje nagrania'', najeżdżasz na to, co chcesz usunąć, wciskasz trójkę na pilocie i potwierdzasz. Wsio.

Studiowałem wszystkie podpowiedzi na ekranie i nigdzie nie bylo "usuń" aż w końcu wszedłem w właściwości nagrania i tam było pisemne "USUŃ" Ale skrót "3" się przyda bardziej - dzięki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam nie wiem czy piszę w dobrym temacie ,ale mam dekoder Pace 500 GB,jeszcze od czasów Cyfry+ . Ostatnio zauważyłem że, wykasowały mi się wszystkie nagrania  jakie miałem na dysku. Miałem 10 filmów ,a teraz ani jednego.Ogólnie od jakiegoś czasu są problemy z nagrywaniem ,raz nagrywa ,raz nie .Może ktoś pomóc.

Edytowane przez sylwek73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jaką macie wersję softu na Pace? Mam takiego, co utknął na 159i (i nie aktualizuje się w żadne dni tygodnia), ale jednocześnie widzę, że nowe wydawane z Caymanami mają 163 (są np. kosmetyczne różnice w OSD). Nie wiem, czy 163 poszedł dla wszystkich, czy np. może dostają go tylko Caymanowcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co  ciekawe na sofcie 163 cameleon działa w 50% na kanałach FTA - tzn jeżeli karta jest nieaktywna (stare uprawnienia), ale jak karta "łyknie bierzące nieaktywne uprawnienia" przestaje działać

Edytowane przez john
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest jakaś metoda na wgranie na dekoder z softem pod Caymana softu pod Cameleona? Pytam, bo nie tak dawno widziałem na portalu Aukcyjnym dekodery z oferty nc+ Telewizja na Kartę, które miały działać z Cameleonem i była przy nich adnotacja, że nie działają z kartą z zestawu (Cayman). Zresztą nadal ta aukcja wisi, cena dużo wyższa, niż 179 zł.

Edytowane przez Vsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam w domu 2x pace i bezprzewodowy splitter Green Eight System, wszystko pięknie śmiga od baaaardzo dawna. Niestety, jeden z Pace'ów najwyraźniej dokonał żywota bo po włożeniu oryginalnej karty nc+ pokazuje "karta uszkodzona lub włożona nieprawidłowo", z kartą-klonem pojawia się belka z programem ale ekran czarny. Drugi Pace tylko co jakiś czas przerywa... 

Czy można kupić gdzieś pace'y w rozsądnej cenie? Albo czy ktos może podpowiedzieć przyzwoity dekoder z dyskiem? Jedyne kryterium: niech działa ze splitterem :)

W sieci znalazłam oferty nc+ na kartę z dekoderem pace za 180zł. Czy gdzieś tkwi haczyk? Poza tym, że sprzęt jest odnawiany. 

Edytowane przez kurrubi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...