Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Zapłaciłam 30 zł aktywacji, plus niestety 10 zł comiesiecznej dzierżawy. Walczyłam przez reklamację o zniesienie tych opłat ale niestety się nie udało. Wolałam wziąć nowy dekoder, aniżeli bezpłatnie kolejnego Pace, bo nie chciałam ryzykować kolejnej awarii i kolejnej wyprawy do punktu oddalonego ode mnie o 30 km w jedną stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam (mój 1 post na forum)! :)

Wczoraj dostałem ów dekoder w ramach darmowej wymiany ze Phillipsa i mam pytanie. Dlaczego po wylaczeniu dekodera pilotem miga mi ciagle czerwona dioda i slychac jakby pracujacy dysk? Mozna to wylaczyc? Dekoder mam 3m od lozka i w nocy autentycznie to przeszkadza. Generalnie mozna w ogole cos ustawic, aby tak aby dysk w ogole nie pracowal w dekoderze? W porownaniu do bezglosnego Philiipsa przesiadka na to urzadzonko to jakas parodia pod wzgledem ciszy uzytkowania.

Edytowane przez Rork
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyłączeniu powinna palić się czerwona dioda, ale bez migania. Jeżeli cokolwiek miga to znaczy, że dysk pobiera VOD itp. Z reguły w godzinach nocnych. Nie da się tego wyłączyć. Jeżeli chodzi o ten dźwięk to ten tuner tak ma. Ja po jakimś czasie przywykłem ;) Ale z również głośnym się nie spotkałem. Znajomy kombinował z podkładaniem gąbek i niby jest lepiej.

Edytowane przez puszczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

 

Mam problem z dekoderem PVR Box + PACE.

Dekoder jest wiekowy ale do tej pory nie bylo z nim problemow.

Problem wystapil po ponownym podlaczeniu dekodera( nie uzywalem dekodera przez kilka miesiecy z powodu remontu).

Opis

Po wlaczeniu dekoder pracuje normalnie. Gdy wejde w moje nagrania (aby zaplanowac nowe lub obejrzec cos nagranego), po czasie czasem jest to 10-15 minut czasem godzina nie ma reguly dekoder sie wylacza wyswietlacz jest pusty. dioda pali sie na niebiesko i slychac tylko odglos pracujacego dysku , po wylaczeniu z sieci dekoder pracuje normalnie az do czasu gdy wejde na dysk. Jesli nie wylacze dekodera z sieci poczekam to po kilku minutach ponownie sie wlaczy tez nie ma reguli ile czasu minie.

 

 

Wchodzilem w menu serwisowe wycziscilem flash i eeprom.

 

Jakies porady dzieki

Edytowane przez marcin c
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wybaczcie prosze ale nie mam odwagi zaczynać czytać tego wątku. Dziś wymieniłem mój drugi tuner z masakrycznego sagema na tego pace'a. Powiedzcie prosze, takie "must to do" oraz tips&tricks do zrobienia na początku ? jakies upgrady, ustawienia itd. I jakie mam możliwości na jednym sygnale ? Nagrywam tylko to co oglądam czy moge oglądać co innego ale z tego samego tp ?

Edytowane przez tommiyacht
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś tygodnia mam problem z tym dekoderem a mianowicie nie działa mi dobrze funkcja nagrywania zaplanuje np .oglądanie trzech pozycji to jedna mimo,iż była zaznaczona się nie nagrywa,.Dodatkowo jest też problem z c+vod i vod+ mianowicie po zrobieniu przywróceniu do ustawień fabrycznych zniknęły pozycje filmowe z tych dwóch katalogów i  pojawił się napis undefined. Czy to oznacza,ze będę musiał go wymienić ?

Edytowane przez tektyw85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Od jakiegoś tygodnia mam problem z dekoderem, ktory wymusza aktualizację programów i nie kończy aktualizacji, i wyłącza się automatycznie. Odłączałem zasilanie oraz kabel antenowy ale nic nie pomaga.

Czy ktoś z Was miał taki problem i znalazł rozwiązanie?

Czy ewentualnie w punkcie NC+ wymienią mi ten dekoder?

Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez abiele
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...