Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pace pvr 7241. Soft 157. Specjalnie czekałem do dziś żeby zrobić aktualizację softu i mam komunikat taki jak wczoraj i przedwczoraj:

BŁĄD NR 6

WYSTĄPIŁY PROBLEMY TECHNICZNE. SPRÓBUJ PONOWNIE PÓŹNIEJ.

 

Jakaś pomoc? Może mam problem z parametrami transpondera? Robiłem Ustawienia fabryczne w tym menu V+ V-. Potem ściągnąłem najnowszą listę.

Edytowane przez enkel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straciłem możliwość wejścia do menu. Przycisk MENU nie działa - przy wciskaniu nie "mruga" dioda na dekoderze.

Przy innych przyciskach wszystko dobrze z jeszcze jednym wyjątkiem - przycisk TV, też brak charakterystycznej reakcji diody.

Czy to wina pilota , czy coś z dekoderem ? Jakieś rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani pomocy.....mam problem z dekoderem Pace którego mam od 2011r spisywał się super...nagrywał, odtwarzał zatrzymywał, cofał i wszystko było dobrze ..aż do początku listopada tego roku  ..i nagle brak zatrzymania ,cofania ,stop i nagrywania ...nie ma reakcji na pilota..wylączam pilotem ,lub z sieci   i włączam , działa raz dłużej raz krótko  dalej zabawa w  to samo..wymieniłem tydzień temu na Pace w APS i dalej to samo ..co mam robić...dalej wymieniać.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem mam dwa pace pvr hd z dvb-t w jedej umowie i mam taki problem w ciągu tygodnia zepsuli mi się dwa dekodery prostu po wyłączeniu pali się dioda na niebiesko i nie można włączyć dzwoniłem do salonu żaden salon nie mam takiego dekoder co jedynie jeden ale to bez dvb-t  ma co mogę zrobić w takiej sytuacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź zasilacz. Często jego usterka jest powodem braku startu dekodera.

Sprawdź konwerter, może padać i dekoder nie startuje, bo jest zbyt duży pobór prądu na wejściu antenowym - podobny objaw daje uszkodzony zasilacz, więc kolejność sprawdzania od zasilacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, 

 

Czy warto wymieniać Pace 500 na WiFi Premium Boxa? ...dostałem właśnie informację że mogę wymienić za 0zł ale nie chciałbym się wpakować na minę.

 

Ps. Przepraszam jeśli jest już gdzieś odpowiedź na to pytanie ale poległem w przeszukiwaniu tego wątku...

 

Dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Czy warto wymieniać Pace 500 na WiFi Premium Boxa? ...dostałem właśnie informację że mogę wymienić za 0zł ale nie chciałbym się wpakować na minę.

 

Ps. Przepraszam jeśli jest już gdzieś odpowiedź na to pytanie ale poległem w przeszukiwaniu tego wątku...

 

Dzięki za pomoc!

Dopytaj czy nie ma opłaty miesięcznej.Bo 0 zł może oznaczać tylko brak opłat za aktywacje dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...