Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Dla pilotów od dekoderów nc+ w najmie, bezpłatna wymiana przysługuje w przypadkach zdiagnozowania wady funkcjonalnej (np. brak komunikacji z dekoderem lub wada poszczególnych klawiszy). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, w tym również wytartych napisów na klawiszach w pilocie, dopuszczalna jest wyłącznie płatna wymiana.

Jak pilot wytarty, zużyty - już płacisz, zmieniło się ;) jeśli pilot nowy, bądź niezużyty, a klawisze nie funkcjonują, wtedy darmowa wymiana.

 

Co do pilota z Pace, w instrukcji masz napisane z jakimi telewizorami współpracuje - nie z każdym. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja miałem taki problem.

Ale wcześniej pojawił się komunikat na ekranie że drugi kabel jest nieaktywny albo coś w ten deseń. To było po dużej śnieżycy.

Pierwsze co to zamieniłem kable miejscami w dekoderze, potem wyłączyłem z prądu sprzęt, po włączaniu sprawdziłem czy w ustawieniach jest TWIN.

Na koniec zrobiłem test ,nagrywałem coś i skakałem po kanałach żeby sprawdzić czy teraz jest ok. Teraz wszystko śmiga po staremu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do userów - Pace mamy działa coś niecoś dziwnie - cały czas buczy (chyba jakiś wiatrak) i ciągłym światłem dioda świeci się na niebiesko. Nic się nie nagrywa, VOD raczej też nie pobiera (bo wtedy dioda miga czerwonym światłem). Macie coś takiego? Dekoder się już zepsuł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze NC+ nie mysli i nie ujednolici oferty VOD na dekoderach Pace 500 GB HD tak jak jest na reszcie dekoderów nc+ z dyskiem produkcji ADB a mianowicie chodzi mi o nastepujące usługi VOD z dysku:

- Canal+ Seriale Extra (dawniej Seriale+ / nScreen)

- FunVOD (Zest TV VOD 18+)

- Prapremiery TVP

 

Niestety Abonenci Pace maja jedynie dostęp do:

- Prapremiery VOD

- CANAL + VOD

oraz - Seriale HBO (dawniej HBO OD / HBO Digital) , ale niestety nie jest dostępny dla abonentów nc+ posiadających HBO a szkoda...

Ma do niego dostęp jeszcze garstka osob co nie zmigrowala do nc+ tylko sa jeszcze na umowie na czas nieokreślony po Cyfrze+.

 

Szkoda, ze nc+ nie udostępnia tej opcji HBO Seriale , często ja zamawiałem jak była jeszcze Cyfra+ najbardziej szkoda mi tej usługi VOD po Cyfrze+ i kanału XXL i AB Motors (pakiet RELAXXX)

Edytowane przez michall1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do userów - Pace mamy działa coś niecoś dziwnie - cały czas buczy (chyba jakiś wiatrak) i ciągłym światłem dioda świeci się na niebiesko. Nic się nie nagrywa, VOD raczej też nie pobiera (bo wtedy dioda miga czerwonym światłem). Macie coś takiego? Dekoder się już zepsuł?

Przerabiałem to jakiś czas temu. Niestety - pozostała Ci tylko wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mam pytanie, czy ktoś z szanownego grona odbiera telewizję naziemną przez ten dekoder i programuje mu się MUX-8 ? Dzwoniąc na infolinię oczywiście nikt nic nie wie a przecież to od Operatora zależy czy umożliwi programowanie się kanałów w tunerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PWojciechowska01

Witam. Od dwóch dni mam problem z tym dekoderem. Po wyłączeniu i ponownym uruchomieniu nie mam żadnego kanału. Wyświetla się epg ale żaden kanał nie działa. Jest czarny ekran. Pomaga tylko przywrócenie ustawień fabrycznych. Czy ktoś spotkał się z takim problemem? Co zrobić w tej sytuacji?

Edytowane przez Mr. Orbita
Proszę używać konta głównego na forum - multikonta są zabronione - regulamin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania.

 

1. W święta chcę nagrać kilka filmów, ale wolę z napisami. Gdy nagrywam teraz (np. z Canal+), to mogę odtworzyć tylko z lektorem albo w oryginalnej ścieżce, ale bez napisów. Da się coś z tym zrobić?

 

2. Przestała działać mi funkcja ulubionych kanałów. Czy to odgórna akcja nc+, czy mam problem z dekoderem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Mam problem z tym dekoderem. Coraz częściej pojawia mi się usterka, że po włączeniu z czuwania nie mam żadnego kanału. EPG działa i wszystko jest ok z ustawieniem anteny. Pomaga przywrócenie ustawień fabrycznych lub powtórne wyłączenie i włączenie dekodera. Co ciekawe problem pojawił się po zakupienia nowego telewizora. Problem jest tylko przy odbiorze przez HDMI. Po euro na starym kineskopowym telewizorze wszystko jest wyświetlane poprawnie. Co zrobić w takiej sytuacji? Czy to wina dekodera, czy TV? Planowałam wymianę w punkcie nc plus na inny dekoder. Myślałam o Wifi Premium Boxie. Ale czy to ma sens? I czy pomoże taka wymiana? Proszę o pomoc.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam. Dziękuję za odpowiedź. W tv w chwili obecnej nie ma włączone tej funkcji. Przewróciła ustawienia fabryczne w tv. Tv niestety ma tylko dwa wyjścia HDMI. Też już przepielam na drugie wejście. No nie uśmiecha mi się podłączanie dekodera po euro, bo to jak cofanie się do Biskupina, zwłaszcza że tv ma 49 cali. Dziwi mnie to, że grafika ekranowa się wyświetla, a nie ma odbioru żadnego kanału. Wiem, że kiedyś w dawnych dekoderach platformy N był ten problem z tą zgodnoscia, ale był też i komunikat na ekranie. Co robić jak nic nie pomoże? Ryzykować wymianę na inny dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...