Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pace dokazuje. Kilka dni temu zauważyłem, że nazwa programu na wyświetlaczu jakby ściemniała.
Mniej wiecej w tym samym czasie zaczął występować problem polegający na tym, że jak chcę zaprogramować nagranie na innym niż aktualnie oglądany to wyświetla mi się komunikat coś w stylu podłącz magnetowid lub jak rezygnujesz to naciśnij A lub Pilot.
Wtedy kiedy się to dzieje nie mogę również wejść w Moje Nagrania bo wyrzuca po pół sekundzie do ogladanego programu.

Po włącz- wyłącz dekoder problem się naprawia, ale na raptem 2-3 godz i tak w kółko.

 

Ma ktoś pojęcie co to cudo wyprawia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od jakiegoś tygodnia mam problem z dekoderem, ktory wymusza aktualizację programów i nie kończy aktualizacji, i wyłącza się automatycznie. Odłączałem zasilanie oraz kabel antenowy ale nic nie pomaga.

Czy ktoś z Was miał taki problem i znalazł rozwiązanie?

Czy ewentualnie w punkcie NC+ wymienią mi ten dekoder?

Z góry dziękuję za pomoc.

Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem? Mój znajomy męczy się z tym samym co użytkownik abiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak musiałem wymienić dekoder w punkcie nc+. Ale może jest jakoś sposób na taką przypadłość tego dekodera?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jako,że jestem posiadaczem PVR Philips zaproponowano mi nowego Paca, bez odsłania starego. Zgodziłem się, otrzymałem zapakowany nówkę, niestety po podłączeni nie dał się uruchomić, zero reakcji na pilota i przyciski, cały czas pomarańczowa dioda. Zaniosłem go do punktu NC+, otrzymałem drugi też fabrycznie zapakowany. Po podłączeniu nie chce wystartować pojawia się niebieska dioda a po pewnym czasie pomarańczowa, wyświetlacz jest ciemny. I tu ciekawostka, odłączam go od sieci, odkręcam koncentryk, wyjmuje kartę, teraz włączam do sieci i tuner daje się uruchomić, wyświetlacz działa, pojawia się napis o braku sygnału, podłączam antenę i wkładam kartę, wszystko działa jak należy. Niestety tylko do momentu wyłączenia pilotem. Ponowne załączenie tylko w ten dziwny sposób. Instalacja jest OK bo Philips działa bezproblemowo. Czy to nie jest problem z zasilaczem? Próbować trzeci raz? Dodam, że konwerter jest Quatro.Jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z naszym Pace też ostatnio dziwne rzeczy się dzieją. Zaczęło się od samoistnego wyłączania. Dziś przeszedł już samego siebie:

Obraz zaczął się ścinać. Po chwili zauważyłem, że nazwa programu zniknęła z dekodera i w dodatku przestał reagować na pilota. Wyłączenie z sieci nic nie pomogło. Dopiero po wyczyszczeniu flash i eprom zaczął działać. Pytanie na jak długo...

 

A tak na przyszłość zapytam jak jest z tymi dekoderami w APSach? Trzeba będzie dzwonić po wszystkich w okolicy, czy bez problemu w każdym się taki znajdzie?

Edytowane przez Luks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Posiadam 2 szt. PVR Pace (multiroom po Cyfrze), w ICA mają też nazwę UltraBox+ :). Od jakiś 2 tygodni na obu jest ten sam problem - nie ma kolekcji Canal+ VOD. A żeby być dokładnym jest tam tylko jeden film bodajże "Carol" dostępny do 31.12. W serialach pusto. Wcześniej, przez prawie 2 lata wszystko działało na obu, przy przedłużaniu poprzedniej umowy była gadka "że tylko na głównym to działa itd itp" ale jakoś się dało taaa. Teraz uprawnienia przesłane, powrót do ustawień fabrycznych zrobiony. Pomoc techniczna kazała zrobić wszystko jeszcze raz - tym razem Oni wysłali uprawnienia... - i poczekać 48 godzin. Nic to nie dało. I teraz mam dwa pytania: czy ktoś ma/miał podobne problemy? i drugie: 31.07 kończy mi się umowa, dostaję po 2-3 telefony dziennie, czy multiroom na dwóch kartach można mieć na innych dekach? nie znam się na tym, nie wiem czy mogę np. przy przedłużaniu umowy i problemach z Pace zrobić wymianę na inne dekodery? które obsługują stare "pocyfrowe" karty? Chociaż zastanawia mnie czemu nagle nie działa to na obu, gdyby tylko na jednym to ok, coś mu się popsuło :] ale tak?

Edytowane przez Grzybu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź i info :) niby to całe VOD to taki tylko dodatek ale jednak korzystamy z tego. Tylko co z drugim dekiem?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...