Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze, dalej nie rozumiem: ich Pace, ich karty i nie działa? :( A od kilku dni dzwonią kilka razy dziennie, żeby przedłużać...

W ofercie abonamentowej pace ma inne oprogramowanie starsze i obsluguje tylko cameleony a te z oferty na karte maja nowsze oprogramowanie i caymany ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofercie abonamentowej pace ma inne oprogramowanie starsze i obsluguje tylko cameleony a te z oferty na karte maja nowsze oprogramowanie i caymany ;)

Mam pace z oferty abonamentowej (2 szt, jednego w "najmie", drugiego kiedyś sprzedali przy jakiejś promo). Jeden śmiga ze splitterem, drugi nawet z oryginalną kartą nie działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałbym Panowie do Was prośbę.Noszę się z zamiarem zakupu zestawu tnk no i pojawił się problem z doborem sprzętu. Biorę pod uwagę Pace HDS7241/91 oraz ADB2850. Dlaczego ten sprzęt -bo spełniają jeden podstawowy warunek mają dekoder DVB-t. Niestety  nie mam pojęcia który wybrać a zależy mi przede wszystkim na jakości odbioru zarówno z satelity jak i dvb-t no i oczywiście na niezawodności. 

Będę wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiony PACE niby ma DVB-T, ale nie działa. Będzie reklamacja.

 

Z ITI-2850 nigdy nie miałem problemów, ale też nigdy nie miałem używek.

 

W tej chwili jeden i drugi sprzęt to niby odnawiane używki. W to odnowienie nie bardzo wierzę, widziałem parę tych sprzętów, może (w porywach) zmienili im obudowę, z bebechami jest już gorzej, kurzu w środku jest masa (choć niektóre miały wymieniane kondensatory). Generalnie ten sprzęt dużo życia przed sobą NIE MA.

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd operator będzie wiedział jeśli delikatnie odkręcę 4 śrubki i odepnę taśmę, a następnie kiedyś za ileś tam lat podłączę? Tylko nie mówcie o naklejce plombie, bo ona po 6 czy 7 latach jest już w tak  fatalnym stanie, jak i cały panel tylny od podłączania, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie w nocy pracujący dysk - softwarowo nie da się go wyłączyć, ale czy jeśli odepnę taśmę to tuner bez HDD będzie działał normalnie, czy nie? Na nagrywaniu mi nie zależy, bo nie używam.

Kupujesz programator za kilkanaście złotych, który co noc będzie wyłączał tuner w wybranych godzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...