Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj wszystko znowu działa, na obu pejsach :) Co do słabości usługi to się zgadzam ale mam coś takiego jak chyba większość ;) -  "miałem, działało, płacę za to to ma być!" :] chociaż to akurat gratis jest. Tak czy siak działa, a ja na te Pace wcale nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się wziąć PACE na własność z oferty na kartę. Okazuje się jednak że ograniczyli mozliwości dekodera wycinając funkcję Time Shift co zresztą jest opisane "drobnym druczkiem" na stronie oferty. Jest jakaś szansa na samodzielne włączenie tejże funkcji? Wkurzające jest że dekoder na własność  a mam poograniczany.

 

Z dodatkowych wad które zauważyłem to brak EPG na kanałach DVB-T oraz brak mozliwości nagrywania kanałów DVB-T - nie wiem czy to ograniczenie sprzętowe tunera czy tez narzucone ograniczenie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdarzyła sie taka rzecz kuzyn rzucił sie na pace pod cameleona, a przysłano mu pace'a  pod caymana (parowanego) bez karty kontakt urwany zwrot -strata kasy jak mu moglbym pomoc w ew wykorzystaniu deka (moze jakos zdobyc karte do ponownego sparowania) ma ktos jakies pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaniesz samej karty cayman - one w umowie są wydawane ze sparowanym dekoderem który masz na kontrakcie, jeśli masz na myśli przeparowanie karty z umowy na Twojego własnego paca to nie ma takiej możliwości - dekoder fizycznie nie zostanie wpisany na Twój kontrakt więc nikt Ci tego nie sparuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co jakiś czas nie działa mi funkcja EPG. Co mogę zrobić aby zaczęła dobrze funkcjonować? Dodatkowo pojawiło się coś takiego, jak krótkie zniekształcenie obrazu pojawiające się na 5 sekund. Proszę o jakieś konkretne podpowiedzi.  

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Po każdym znaku interpunkcyjnym, przestankowym wstawiamy jeden odstęp (spację). Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.
Mam pytanie: robił ktoś ostatnio aktualizację softu? Działa?
Pytam, bo wczoraj przez przypadek kliknąłem OK zamiast A (na pytanie o aktualizację - chciałem listę, a nie soft) i niebieska dioda migała 5 minut, potem przez chwilę ciągłe niebieskie i tuner uruchomił się z pytaniem o aktualizację listy kanałów - co zrobiłem i uruchomił się ze starym softem 154.
Nie zależy mi raczej na nowym sofcie, bo swojego czasu wyłączyłem automatyczne aktualizacje by nie wgrał się właśnie nowy (bo w tym wątku ludzie pisali o różnych problemach z nowym), ale zastanawiam się co poszło nie tak i dlaczego nie wgrał się ten nowy soft? Być może kiedyś będę musiał go wgrać, jakby operator coś tam kombinował z kartami.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam taki problem posiadam nc+ dekoder PACE HDS7241 i mam taki problem że cały czas na dekoderze swieci się czerwona dioda, na pilocie nic nie da się zrobić, gdy przytrzyma się na dekoderze przycisk włączania (jakieś 5s) na chwile pali się niebieska dioda i zaraz znów czerwona. Dodam że na początku jak dekoder kupiłem wszystko było okej na dekoderze wyświetlały się programy tylko że antena jeszcze nie była podłączona, wyłączyłem go i poszedłem zamontować antenę gdy przychodzę i chcę włączyć dekoder tak wlasnie się dzieje jak wczesniej napisałem. Ma ktoś jakiś pomysł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłączyłem antenę i dekoder się włączał, a jak podłączę antenę to dekoder nie chce się włączyć.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby znaleźć przyczynę trzeba albo sprawdzić dekoder na innej instalacji albo do obecnej instalacji podpiąć inny dekoder lub miernik sygnału, ale pewnie takowego nie posiadasz. Być może uszkodzony jest konwerter, ale równie dobrze uszkodzony może być dekoder. Korzystasz z konwertera twin, czy single?

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Po każdym znaku interpunkcyjnym, przestankowym itp. wstawiamy jeden odstęp (spację). Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co to za przyczyna jest? być może zwarcie na konwerterze, kabel sprawdzałem 4 razy więc raczej nie powinien być nigdzie przetarty. Powiem jeszcze że talerz mam 4 letni był on powieszony z konwertorem ale odłączony.

 

Prosta sprawa, wezwij fachowca niech ustawi poprawnie antenę i wszystko będzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby znaleźć przyczynę trzeba albo sprawdzić dekoder na innej instalacji albo do obecnej instalacji podpiąć inny dekoder lub miernik sygnału, ale pewnie takowego nie posiadasz. Być może uszkodzony jest konwerter, ale równie dobrze uszkodzony może być dekoder. Korzystasz z konwertera twin, czy single?

 

Konwerter pojedynczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pytanie: Jak się w tym dekoderze usuwa poszczególne nagrania? Dekoder kupiony na własność z oferty nc+ na kartę.

 

Jeśli nikt Ci jeszcze nie odpowiedział na to pytanie to ja Ci odpowiem. Wchodzisz w ''moje nagrania'', najeżdżasz na to, co chcesz usunąć, wciskasz trójkę na pilocie i potwierdzasz. Wsio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...