Jump to content
vibor

nc+ – dyskusja ogólna

Recommended Posts

1 godzinę temu, roberttosat napisał:

Teraz nie ma oficjalnie (przynajmniej +miesiąca) ale np w zeszłym miesiącu były C+ dostępne za 10 zł mies przez pierwsze 2 miesiące potem do wyłączenia albo za 30 (może 40 nie pamiętam dokładnie) zł. 

Ciekawe, że jakoś nikt wcześniej nie wspomniał o tej promocji. To była cała paczka czy C+Seriale i Discovery?

Cała paczka bez C+4K. Nie wiem czy można to było traktować jako +miesiąca i czy była dostępna ta opcja dla wszystkich. Ale na pewno była.

A było gdzieś kiedyś ogłaszane, że +miesiąca będzie każdego miesiąca? Było kilka, czasami z przerwami a teraz po prosty nie ma. Nie widzę potrzeby informowania o tym, że w tym miesiącu nie ma +miesiąca.

Dokładnie. Każda promocja kiedyś się kończy ;) Przyszła pora na +Miesiąca.

• Like 1

Akcja została wstrzymana do odwołania. Takie info jest podawane przez konsultantów NC+ na infolinii. :-(

Zrobili w tym miesiącu jednodniową promocję dla tych co mają Ultrabox albo moduł NC+ CI+ i dali możliwość uruchomienia C+ 4K za 0 zł.

Nawet ci co mieli wcześniej płatny to dawali za 0 zł.

Dajcie już spokój z tym + miesiąca.

Kto wam obiecał, że będzie to dożywotnia akcja?  Nie ma, to nie ma. Po co drążyć temat ;)

Edited by kingofsouth
  • Haha 1

Mnie cały czas dają Multi Man Pack za 0zł za 2 mies. a mnie w zupełności wystarczy zwykły Man Pack, który posiadam, chyba dla każdego najtaniej robią to, czego ten abonent nie potrzebuje. Ot takie prawa rynku.

W moim ICA pojawiła się oferta HBO z HBO GO do końca marca za 0 zł. Po tym okresie 25 zł lub rezygnacja. 

U mnie piszę: "po tym okresie 25 zł do końca okresu oznaczonego", nie mam tej opcji.

42 minuty temu, maks27 napisał:

U mnie piszę: "po tym okresie 25 zł do końca okresu oznaczonego", nie mam tej opcji.

Jeżeli masz opcję HBO + HBO GO 0 zł 1 m 25 zł/m dla Abonentów i w tabelce jest okres gwarantowanego korzystania 1 miesiąc po miesiącu skorzystania z promocji a później okres promocyjny za 25zł to jest właśnie opcja, którą możesz wyłączyć. Powinieneś mieć także wyjaśnienie zaraz po wejściu na opcję.

Masz wyjaśnienie w punkcie 9

"9. Zasady wyłączania usług: w trakcie Okresu gwarantowanego korzystania, ze skutkiem wyłączenia na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym przypada koniec Okresu gwarantowanego korzystania; po
Okresie gwarantowanego korzystania, ze skutkiem na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym dokonano zgłoszenia rezygnacji z Kolekcji nc+go TV HBO GO/Opcji dodatkowej HBO."

Edited by jagoda3

@jagoda3

Jest jak piszesz, bez zajrzenia do regulaminu można zrozumieć że nie ma możliwości wyłączenia. 

Dla pewności możesz wrzucić screen jak wygląda opcja po jej wybraniu w ica, zakryj tylko swój numer abonenta. U znajomego było wytłumaczenie w stylu:  po okresie promocyjnym 25zł na miesiąc lub możliwość rezygnacji ale szczegóły w regulaminie.

A u mnie nie ma takiej opcji :(

Mam zaznaczone "Oferta cennikowa" i nie można wybrać "Oferta promocyjna" (jest na szaro).

Mam podobnie. Pisałem w tej sprawie w moje nc+ do konsultanta.

Odpowiedź: Ponieważ umowa kończy mi się 31.03.2019 promocja mnie nie dotyczy.

Nie wiem tylko dlaczego z góry zakładają, że umowy nie przedłużę?

Edited by tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.

Jak przedłużysz to będziesz mógł włączyć. Z tego samego powodu np nie można włączyć Elevenów za 7,95 czy 11,90 na 12 m-cy jak umowa jest krótsza niż te 12 m-cy. 

@roberttosat to nie można włączyć do końca umowy zamiast na 12 miesięcy? U mnie przy umowie 12 miesięcznej zostało 11 miesięcy do końca i propozycja opcji C+ była na 6 miesięcy albo do końca umowy. Chyba, że z Eleven robią inaczej.

Akurat Elevenów za 7,95 do końca umowy nie można bo nie ma takiej promocji. Jak sam zauważyłeś C+ przedstawiłeś w opcji 6 m-cy więc jest to mniej niż Twoja umowa. W Twoim przypadku nie będziesz miał propozycji C+ z ofertą 12 miesięczną, jedynie krótsze albo do końca umowy.

• Like 1

Ja jak wymieniałem dekoder i dokupywałem antenę to w salonie dano mi zwykła, białą - bez logo.

Nie żeby mi zależało, ale w sumie trochę mnie to zaskoczyło.