Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Czy wiecie jak wygląda w praktyce kwestia:

 

Cytat

Zgoda na dostęp przez ITI Neovision S.A. do danych z telekomunikacyjnych
urządzeń końcowych, za pomocą których Abonent korzysta z usług, w celu
tworzenia profilu i przedstawienia oferty programowej dostosowanej do zainteresowań Abonenta, analiz oglądalności oraz rozwoju usług

=> czy tu chodzi o to, ze NC+ pobiera takie informacje jak który kanał i kiedy oglądam ?

 

a znów poniższe odnosiłoby się do serwowania reklam przez sam dekoder ? nie zauważyłem tutaj jakby to miało wyglądać ?

Cytat

Zgoda na kierowanie komunikatów marketingowych za pomocą
telekomunikacyjnych urządzeń końcowych - Dekoder

domyślam, się że zgoda na powyższe daje ten upust 5 zł/mies ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zamawiałem przez telefon, to aby otrzymać rabat 5 złotych to trzeba  zatwierdzić wszystkie zgody oprócz ostatniej. Ta ostatnia nie ma wpływu na rabat. Konsul czytał je wszystkie po kolei, nie sprawdzałem czy na stronie są w tej samej kolejności, a wybrałem zamówienie telefoniczne celem uzgodnienia od razu kiedy będzie kurier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2019 o 09:44, kentron napisał:

A to prawda że płaci się czynsz za dekoder w nc? Nie mówię o jakimś turbo mega dekoderze tylko standardowym jakimś. Rodzice mają w CP z 15lat i nigdy nie płacili za sprzęt. Teraz też nie. Jest płatny nawet ten evobox. A patrzę na stronę i pisza że 2zl miesięcznie. Szukam najtańszej oferty bo jie potrzebuje i też finansowo szkoda mi. To jeszcze każą dopłacać :) czy to tylko jakis błąd albo stara oferta na stronie.. Nie chcę mi się wierzyć że chcą hajsiwo za dzierzawe

 

Zależy jaki chcesz dekoder. Ja wziąłem najprostszy i nie płacę czynszu. Nie płaciłem też żadnej aktywacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2019 o 09:44, kentron napisał:
A to prawda że płaci się czynsz za dekoder w nc? Nie mówię o jakimś turbo mega dekoderze tylko standardowym jakimś. Rodzice mają w CP z 15lat i nigdy nie płacili za sprzęt. Teraz też nie. Jest płatny nawet ten evobox. A patrzę na stronę i pisza że 2zl miesięcznie. Szukam najtańszej oferty bo jie potrzebuje i też finansowo szkoda mi. To jeszcze każą dopłacać czy to tylko jakis błąd albo stara oferta na stronie.. Nie chcę mi się wierzyć że chcą hajsiwo za dzierzawe
 

Tak. Ja za aktywacje multiroomu zaplacilem 99zl i do tego co miesiac place za tego rzecha 10zl dzierżawy. Dekoder 2 razy wymieniany, samoczynnie zmienia rozdzielczosc na 360p. Nagrywanie to kpina, bo po wlaczeniu rec juz nie chce z niej wyjsc.. Time shift zapauzujesz to pozniej juz nie wylaczysz...
Dzwonil dzis dżolero. Że HBO na 5 mies. dorzuca, national geographic i fox play.
Stawka nadal 69.50. Chciałem by zdjeli dzierżawę za ten szmelc,nic więcej... Dzierżawy nie mogą zdjąć bo to u nich święta rzecz... Zadzwoni w czwartek....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2019 o 16:35, Pawel napisał:
Uściślając to nie jest dzierżawa tylko cena multiroomu.  Za dekoder zapłaciłeś jednorazową aktywację.

Tak jak mówisz. Za aktywacje i za opcje multiroom czyli tzw rozdzielenie sygnału.
Swoja droga,ciekawie obchodzą to aby klient nie mógł sie doczepić nawet na upartego

Zresztą. Tak jak pani z BOK nc+mi mówiła "jak nie odpowiada panu abonament to proszę zmienić operatora" chyba trzeba bd tak zrobić...
Nie dość,że na upartego z nki dzwonią to jeszcze żydzą tych programów...

Fox tv
National Geographic
.....
Mimo iż wiedzą, że wolę kanały filmowe... To już wolałbym History 2...

Hahaha cóż za opcja 2kanały a no tak i HBO na 5mies...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Saturn45 napisał:

Witam, powoli kończy mi się umowa, chciałem zapytać czy mając turboboxa jest sens wymieniać na inny, pomijając dekoder 4k. Czy wymiana cokolwiek zmieni w obsłudze itd. ?

Z informacji jakie niedawno uzyskałem nie ma możliwości wymiany na inny niż ultrabox4K. Trudno powiedzieć jak to wygląda w realu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityka nc+ w zakresie 4K jest dość niezrozumiała. Z jednej strony promuje się mocno Ultraboxa z dostępem do Canal +4K .  Z drugiej strony przedłużane są umowy dla abonentów z Cameleonami jednocześnie nie dając im szansy wymiany na moduł/dekoder 4K. Gdy umowa dobiega końca to abonent staje przed dylematem czy przedłużyć obecną umowę bez możliwości uruchomienia kanału Canal +4K - dla tych z Cameleonem- czy zakończyć umowę i wziąć nową ze sprzętem 4K .  Pachnie mi to trochę nierównym traktowaniem. Niby jedna firma a oferta jakby byly firmy dwie!

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież od początku fuzji są dwie grupy abonentów.Ci z cyfry i drudzy z n.Pierwsi mają np. multiroom za darmo a drudzy płatny. Z wymianą sprzętu zawsze były szopki. Jedni dostawali bez opłat,inni płacili,dla jednych jest oferta wymiany,dla drugich nie ma.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.04.2019 o 17:07, Saturn45 napisał:

Witam, powoli kończy mi się umowa, chciałem zapytać czy mając turboboxa jest sens wymieniać na inny, pomijając dekoder 4k. Czy wymiana cokolwiek zmieni w obsłudze itd. ?

 

Zmieni, znaczy pogorszy.

Jedyna wymiana warta rozważania, to na ultraboxa 4k.

Jak masz wymieniać na cokolwiek innego, to lepiej zostań przy turboboxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, markar napisał:

Polityka nc+ w zakresie 4K jest dość niezrozumiała. Z jednej strony promuje się mocno Ultraboxa z dostępem do Canal +4K .  Z drugiej strony przedłużane są umowy dla abonentów z Cameleonami jednocześnie nie dając im szansy wymiany na moduł/dekoder 4K. Gdy umowa dobiega końca to abonent staje przed dylematem czy przedłużyć obecną umowę bez możliwości uruchomienia kanału Canal +4K - dla tych z Cameleonem- czy zakończyć umowę i wziąć nową ze sprzętem 4K .  Pachnie mi to trochę nierównym traktowaniem. Niby jedna firma a oferta jakby byly firmy dwie!

Akurat tutaj polityka jest bardzo jasna. Chcesz mieć 4K to przechodzisz na caymana i tyle. Nie wiem co w tym niezrozumiałego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezrozumiałe jest to: abonenci na camelach i własnym sprzęcie 4k nie mogą przejść bez rozwiązania umowy na moduł z c+4k. Nawet w trakcie umowy możesz przejść  z camela na dekoder 4k ale na moduł już nie.

Jeżeli dla ciebie jest to zrozumiałe to szacun...

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...