Jump to content

Arr0w

Users
 • Content Count

  261
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Arr0w

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na czas nieokreślony, czyli miesięczny okres wypowiedzenie.
 2. Podczas wczorajszej rozmowy pytałem o możliwość natychmiastowego rozwiązania umowy, kiedy karta "cameleon" zgaśnie (mam samą kartę). Podobno to niemożliwe, bo za darmo udostępniają mi wifiBOX.
 3. To normalne, że dzwonią po domach i informują, że moja karta "cameleon" zostanie wkrótce zablokowana? Zapraszają po odbiór dekodera w punkcie lub do rozwiązania umowy (na czas nieokreślony). Ja wybrałem "bramkę" nr 2.
 4. @IplaSmartTV Czyli, wszystko jasne. Ja jestem na umowie na czas nieokreślony. Promocje nie dla mnie
 5. A u mnie nie ma takiej opcji Mam zaznaczone "Oferta cennikowa" i nie można wybrać "Oferta promocyjna" (jest na szaro).
 6. Nie chciałem przedłużać umowy, ze względu na planowaną wymianę kart. Chyba trafiłem na uczciwego konsultanta. Zaproponował wycofanie wypowiedzenia i przejście na czas nieokreślony, za 4 PLN więcej. A umowę rozwiążę, kiedy moja karta przestanie działać.
 7. Faktycznie w "Moje płatności" jest "Prognoza płatności". Czyli po przejściu na czas nieokreślony, będzie tylko 4 PLN więcej. A jak będą chcieli mi wymienić kartę, to wypowiedzenie umowy
 8. Można jakoś sprawdzić, ile wyniesie abonament, po przejściu umowy na czas nieokreślony? Teraz płacę 49,99 PLN za Comfort+ z 8xCanal+ (umowa do końca miesiąca). Konsultant twierdzi, że po wycofaniu wypowiedzenia, będzie tylko 4 PLN więcej.
×
×
 • Create New...