Jump to content

Arr0w

Users
 • Content Count

  261
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Arr0w

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na czas nieokreślony, czyli miesięczny okres wypowiedzenie.
 2. Podczas wczorajszej rozmowy pytałem o możliwość natychmiastowego rozwiązania umowy, kiedy karta "cameleon" zgaśnie (mam samą kartę). Podobno to niemożliwe, bo za darmo udostępniają mi wifiBOX.
 3. To normalne, że dzwonią po domach i informują, że moja karta "cameleon" zostanie wkrótce zablokowana? Zapraszają po odbiór dekodera w punkcie lub do rozwiązania umowy (na czas nieokreślony). Ja wybrałem "bramkę" nr 2.
 4. Arr0w

  nc+ – dyskusja ogólna

  @IplaSmartTV Czyli, wszystko jasne. Ja jestem na umowie na czas nieokreślony. Promocje nie dla mnie
 5. Arr0w

  nc+ – dyskusja ogólna

  A u mnie nie ma takiej opcji Mam zaznaczone "Oferta cennikowa" i nie można wybrać "Oferta promocyjna" (jest na szaro).
 6. Nie chciałem przedłużać umowy, ze względu na planowaną wymianę kart. Chyba trafiłem na uczciwego konsultanta. Zaproponował wycofanie wypowiedzenia i przejście na czas nieokreślony, za 4 PLN więcej. A umowę rozwiążę, kiedy moja karta przestanie działać.
 7. Faktycznie w "Moje płatności" jest "Prognoza płatności". Czyli po przejściu na czas nieokreślony, będzie tylko 4 PLN więcej. A jak będą chcieli mi wymienić kartę, to wypowiedzenie umowy
 8. Można jakoś sprawdzić, ile wyniesie abonament, po przejściu umowy na czas nieokreślony? Teraz płacę 49,99 PLN za Comfort+ z 8xCanal+ (umowa do końca miesiąca). Konsultant twierdzi, że po wycofaniu wypowiedzenia, będzie tylko 4 PLN więcej.
 9. Arr0w

  nc+ – dyskusja ogólna

  Na stronie "moje nc+", wyświetla się jako "+miesiąca" Opcja HBO i HBO GO w promocyjnej cenie 0 zł przez jeden miesiąc, a następnie 25 zł do końca obowiązywania Umowy, świadczona na zasadach określonych w "Warunkach Promocji HBO + HBO GO 0 zł 1 m 25 zł/m dla Abonentów".
 10. Ja oglądam TV tylko na komputerze, więc jest on zawsze włączony. W tym wypadku zakup "malinki" nie ma sensu. W ostateczności spróbuję wirtualki. Mam tylko kartę, więc mnie jeszcze problem z FEDC nie dopadł, ale trzeba być przygotowanym.
 11. Czy ktoś widział takiego OScam z FEDC pod Windows? Znalazłem ostatnią wersję 11279 z 2016 roku
×
×
 • Create New...