Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Problem jest i to fakt poprzez SAT dotyczący ELEVEN SPORTS HD zarówno na F1 jak i obecnie na La liga Espanyol - Sevilla są przecinki-klatkowanie obrazu oczywiscie ta sytułacja występuje nie równomiernie i w różnych przedziałach czasowych,niema to zwiazku z poziomem sygnału w żadnym wypadku przy antenie 120cm poziom sygnału 99% wiec wina po stronie nadawcy.

Edytowane przez franko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak pójdziesz na maturę z matematyki i będziesz miał25% i co powiesz do komisji? Sratatata to tylko 5%? Skoro są jakieś standardy to tak to będzie wyglądać. Nikt nie powiedział, że przy 40% nie będzie dobrze odbierał, ale napisałem, żeby nie przeszkadzało w oglądaniu trzeba mieć 70% jakości sygnału i tyle.

Nie ma żadnych standardów, czytaj co pisaliśmy. Nie klatkuje reklam, dżingli, ani logo tylko transmisję. Do tej pory u wszystkich było ok, dzisiaj pogoda świetna, uwierz że na forum Satkuriera (!) wszyscy maja poprawnie ustawienie anten. Więc ewidentny problem po stronie Eleven. Mój nbox jak jest za słaby sygnał wywala błąd (brak sygnału, sprawdź ustawienia anteny) a nie klatkuje kanały.     

 

Jeszcze dla potwierdzenia sprawdziłem na DOMO+ HD, oraz FOX SD i tam podobnie jak na Eleven HD wszystko jest OK :)

 

 

Bo Eleven jest ok, siada Eleven Sport. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się tak dokładnie przyjrzy to okazuje się, że obecnością w CP wyjdą jak Zabłocki na mydle:

 

- zero informacji nt. zasad sprzedazy i promocja ograniczona do minimum,

- kiepska pozycja na liście

- wchodzą do platformy w okresie, gdy zaraz zacznie się u nich sezon ogórkowy a na topie będzie EURO i IO,

- ograniczone kanały sprzedaży

- niewygodne zasady aktywacji kanałów (tylko z początkiem OR a nie od momentu zamówienia)

- niepewny model sprzedaży (cz.nieokreślony)

- dość wysoka cena (jak na standardy w CP i specyfikę klientów platformy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest i to fakt poprzez SAT dotyczący ELEVEN SPORTS HD zarówno na F1 jak i obecnie na La liga Espanyol - Sevilla są przecinki-klatkowanie obrazu oczywiscie ta sytułacja występuje nie równomiernie i w różnych przedziałach czasowych,niema to zwiazku z poziomem sygnału w żadnym wypadku przy antenie 120cm poziom sygnału 99% wiec wina po stronie nadawcy.

Potwierdzam. W trakcie przerwy PSG - Zagrzeb przełączyłem na mecz ligi hiszpańskiej z udziałem Sevilli i tam gdzie był cień na boisku widać było takie hmm... fałdy pikselozy, brunatne prostokąty jak na jakimś Photoshopie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu na żywo w Eleven:

 

PIŁKA NOŻNA

 

LA LIGA

 

02.05 20:30 ES Malaga CF - UD Levante

08.05 17:00 E   Mecz 37. kolejki

08.05 17:00 ES Mecz 37. kolejki

 

SERIE A

 

02.05 19:00 E   Genoa CFC - AS Roma

02.05 21:00 E   SSC Napoli - Atalanta Bergamo

07.05 18:00 ES Inter Mediolan - FC Empoli

07.05 20:45 ES FC Bologna - AC Milan

08.05 12:30 E   AS Roma - Chievo Werona

08.05 15:00 E   Sampdoria Genua - Genoa CFC

08.05 20:45 E   Torino FC - SSC Napoli

08.05 20:45 ES Hellas Werona - Juventus Turyn

 

LIGUE 1

 

07.05 20:50 E Mecz 37. kolejki

 

JUPILER LEAGUE

 

06.05 20:30 E   KRC Genk - Zulte Waregem

08.05 15:20 ES RSC Anderlecht - KV Oostende (od 2. połowy)

 

SCOTTISH PREMIER LEAGUE

 

06.05 20:45 ES Inverness Caledonian Thistle - Dundee United

08.05 13:30 ES Celtic Glasgow - Aberdeen

 

CHAMPIONSHIP

 

02.05 15:30 ES Brighton & Hove Albion FC - Derby County FC

02.05 17:45 ES Burnley FC - Queens Park Rangers

07.05 13:30 E   Mecz 46. kolejki

 

MECZ TOWARZYSKI

 

02.05 17:00 E Mecz legend: Anglia - Niemcy

 

ŻUŻEL - ELITE LEAGUE

 

04.05 20:30 ES Lakeside Hammers - Belle Vue Aces

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się tak dokładnie przyjrzy to okazuje się, że obecnością w CP wyjdą jak Zabłocki na mydle:

 

- zero informacji nt. zasad sprzedazy i promocja ograniczona do minimum,

- kiepska pozycja na liście

- wchodzą do platformy w okresie, gdy zaraz zacznie się u nich sezon ogórkowy a na topie będzie EURO i IO,

- ograniczone kanały sprzedaży

- niewygodne zasady aktywacji kanałów (tylko z początkiem OR a nie od momentu zamówienia)

- niepewny model sprzedaży (cz.nieokreślony)

- dość wysoka cena (jak na standardy w CP i specyfikę klientów platformy)

 

Ja bym się tylko przyczepił do tej kiepskiej pozycji na liście. Reszta to jak dla mnie dorabianie na siłę argumentów do wymyślonej teorii. Co ma CP zrobić? Dać na stronie wielkie logo Eleven? Jest informacja o dostępności, jak chcesz zamówić TVSAT online to masz wybór Elevenów, nikt niczego nie ukrywa. Nawet na fanpage CP pojawiają się informacje o transmisjach w Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że Eleven taki słaby (a taki marketing, że niby - cud, miód i orzeszki). Włączcie sobie teraz Eleven HD na mecz Go Audax - Santos FC. Trawa (a konkretnie cień trawy) wygląda jak na filmie zakodowanym bardzo starym kodekiem DivX 3.0 :)

Edytowane przez jeplum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to tak wyglądało:

 

eleven_png_300x300_q85.jpg

Mam dokładnie to samo, szczególnie często się to ujawnia w trakcie dynamicznychzmian obrazu. Np. teraz na powtórce F1 2-3 razy w ciągu minuty pokazują się te piksele.

 

E: Teraz to jest dopiero xd Ne ekranie miga zapowiedź Championship.

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...