Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Granada się już podłożyła, to tylko teoretyczne szanse Realu na mistrzostwo.

Ja sobie nie wyobrażam obejrzeć Romę a potem czekać na mecz Napoli, przecież to jest bezpośrednia walka o pewny udział w LM, czyli na bieżąco śledzić należy obydwa mecze. O Juve więc nie wspominam.

Zresztą widzę że to ogólnie słaby sezon dla wszystkich transmisji łączonych w polskich stacjach sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granada się już podłożyła, to tylko teoretyczne szanse Realu na mistrzostwo.

Ja sobie nie wyobrażam obejrzeć Romę a potem czekać na mecz Napoli, przecież to jest bezpośrednia walka o pewny udział w LM, czyli na bieżąco śledzić należy obydwa mecze. O Juve więc nie wspominam.

Zresztą widzę że to ogólnie słaby sezon dla wszystkich transmisji łączonych w polskich stacjach sportowych.

 

Wreszcie przejrzeli na oczy i rezygnują z tego dziadostwa. Mnie to tylko cieszy, oglądąc mecz to oglądać mecz. Magazyny z golami sobie mogę odpalić w innych terminach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz, że tak nie będą robić? Ja np. ciesze się, że skupiają się na meczu Milanu z Romą, bo jako kibic Romy wolę się skupić na tym meczu całkowicie niż oglądać dwa mecze na raz. W dodatku szanse na to, że Napoli straci punkty są mniejsze niż 1%, więc żadnej emocjonującej walki o drugie miejsce w tabeli ja tu nie widzę.

A najbardziej śmieszy mnie narzekanie, że nie pokażą live Juventusu

 

Już i tak zepsuli, że nie dadzą meczu Juve live tylko znowu ta La Liga i to dwie anteny zajmuje pfff, dziadostwo. A tam i tak nic się nie wydarzy, nuda. Ostatnio oglądalem derby Barcelony, najgorsze "derby" jakie mogą być. Espanyol bez sztycha i mecz do jednej bramki. 

 

Sry kolego, ale to chyba najgłupsze, co ostatnio było mi dane tutaj przeczytać :mrgreen: Bezpośrednia walka o mistrza, ostatnia, decydująca kolejka, ale wuj, nuda, wodorosty. Nie to co w Turynie, tam będzie walka na całego, wszak Juventus nie gra o pietruchę! Mieli pokazać Juve live tylko po to, żeby można było zobaczyć dekorację mistrza po 90 minutach nudnej kopaniny? Obejrzysz sobie z odtworzenia jak cię to interesuje, nic nie stracisz. I nie, nie mogliby zrobić na jednym kanale multiligi z meczów Realu i Barcelony, a na drugim dać Juve live, bo najwięcej kibiców w Polsce ma właśnie Real i Barcelona i ich kibice chcieliby w spokoju obejrzeć mecz swojej drużyny, a nie latać co 5-10 minut na drugi stadion. Dla mnie super to wszystko zaplanowali, wszystkie najciekawsze mecze pokazują, jak nie na żywo to z delikatnym opóźnieniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co teraz robią ci co mówili, że 11 będą tylko w nc+ i playerze, teraz są już dosłownie w każdej dziurze

edit Dziwne kanał jest dostępny za darmo i bez logowania ale a cpgo są na szaro

 

Ciekawe jak się czują Ci co pisali tutaj głupoty w sierpniu 2015r., że Eleven miesiąc i padnie, że nie ma jej w żadnej kablówce, ani SAT (i na pewno LL i francuska trafi automatycznie do C+). Potem jak to narzekali, że tylko z nc+ i na pewno lada dzień padną. Potem jak byli już w prawie każdej kablówce, że nie ma w CP i na pewno lada dzień padną...a jak weszli do CP to zaczęło się narzekanie na słabą jakość i brak studia. Aktualnie nawet są w Ipli. A jak będzie studio to co ? Pewnie, że za dużo live pokazują. Sami ZnaFFFcy. Zasięg to oni mają 10 razy większy (nie mówiąc) o cenie niż cały C+.

 

I tak, czytałem to forum zanim się zarejestrowałem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak się czują Ci co pisali tutaj głupoty w sierpniu 2015r., że Eleven miesiąc i padnie, że nie ma jej w żadnej kablówce, ani SAT (i na pewno LL i francuska trafi automatycznie do C+). Potem jak to narzekali, że tylko z nc+ i na pewno lada dzień padną. Potem jak byli już w prawie każdej kablówce, że nie ma w CP i na pewno lada dzień padną...a jak weszli do CP to zaczęło się narzekanie na słabą jakość i brak studia. Aktualnie nawet są w Ipli. A jak będzie studio to co ? Pewnie, że za dużo live pokazują. Sami ZnaFFFcy. Zasięg to oni mają 10 razy większy (nie mówiąc) o cenie niż cały C+.

 

I tak, czytałem to forum zanim się zarejestrowałem....

 Przecież wiadome było to, że to głupoty. A to czy Eleven padnie czy utrzyma na rynku przekonamy się w ciągu 2-3 lat jak będą kończyć się im prawa. Wtedy okaże się czy faktycznie zarabiają czy nie (a jak wiadomo prawa z roku na rok są coraz droższe) bo wiadomo, że dziś biznesowo są w plecy to ale normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny praw sportowych nie spadną. O to się nie martw, piłka idzie w coraz bardziej chora kasę. Bein tak zniszczył rynek, że prędzej powstaną serwisy typu Tennis TV czy NBA League Pass itd niż ceny praw się znacznie zmniejszą. Tennis TV z której akurat korzystam jest fajną sprawą ale płacenia 500 zł za sezon już nie każdy może sobie pozwolić a patrząc ile kosztują prawa za Premier League czy Ligę Mistrzów to takie ceny za każdą wcale nie byłyby zaskoczeniem. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak się czują Ci co pisali tutaj głupoty w sierpniu 2015r., że Eleven miesiąc i padnie, że nie ma jej w żadnej kablówce, ani SAT (i na pewno LL i francuska trafi automatycznie do C+). Potem jak to narzekali, że tylko z nc+ i na pewno lada dzień padną. Potem jak byli już w prawie każdej kablówce, że nie ma w CP i na pewno lada dzień padną...a jak weszli do CP to zaczęło się narzekanie na słabą jakość i brak studia. Aktualnie nawet są w Ipli. A jak będzie studio to co ? Pewnie, że za dużo live pokazują. Sami ZnaFFFcy. Zasięg to oni mają 10 razy większy (nie mówiąc) o cenie niż cały C+.

 

I tak, czytałem to forum zanim się zarejestrowałem....

Faktycznie bo pisało te herezje pięć osób na krzyż.Z których części nie warto traktować poważnie tego co piszą.Na słabą jakość i brak studia były narzekania od samego początku ale widać masz słaba pamięć.Ewentualnie pamiętasz to co chcesz.Już był taki co w każdym poście porównywał cenę C+ i Eleven bardzo dziwne został zbanowany i  pisze o tym kolejny w kółko.

 

Siedzą cicho :D

Podobnie jak znawcy którzy twierdzili jakich to wspaniałych negocjatorów ma CP.I dlatego negocjują  tak długo bo dostaną Eleveny w pakietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny praw sportowych nie spadną. O to się nie martw, piłka idzie w coraz bardziej chora kasę. Bein tak zniszczył rynek, że prędzej powstaną serwisy typu Tennis TV czy NBA League Pass itd niż ceny praw się znacznie zmniejszą. Tennis TV z której akurat korzystam jest fajną sprawą ale płacenia 500 zł za sezon już nie każdy może sobie pozwolić a patrząc ile kosztują prawa za Premier League czy Ligę Mistrzów to takie ceny za każdą wcale nie byłyby zaskoczeniem.

NBA League Pass jest w Polsce dostępny chyba, a ostatnio nawet w "świetnej" ofercie z Eurosport Player :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zapewne. :lol2: W kablówkach płacą za te kanały nawet 19.90 zł a w CP były by w pakiecie za średnią cenę 45 zł.

No bo tak miałobyć niedowiarku :P Stąd mimo, że umowa wstępną CP z ESN podpisana była już w marcu, to dlatego dołączyły one do oferty dopiero w połowie kwietnia - do końca trwały naciski :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi? Przecież Eleveny będą po 15 zł/mc, sprawa jest już jasna. Nikt nie mówi, że mają być za darmo.

A Polsat mógł sobie chcieć je dodać do SportHD, jak widać Eleveny na to nie poszły. Sprawa zamknięta.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...