Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym się tylko przyczepił do tej kiepskiej pozycji na liście.[...]

Wiesz dlaczego tak jest? Odpowiem tobie i innym. Otóż ta pozycja wynika z tego, że Eleveny nie klęknęły przed CP i dołączenie kanałów postawili na swoich warunkach. To Cyfrowy Polsat w pewnym momencie zaczął mieć ciśnienie na dołączenie Elevenów (marudzenie klientów) niż Eleveny na dołączenie do CP. Polsat w warunku dołączenia do swojej platformy chciał upchać swoje reklamy (Polsat Media) i wsadzić to do pakietu Sport HD. Eleven wypięło się na to. Kamyczkiem u wagi była strata do F1. Skończyło się tym, że Eleveny weszły na swoich warunkach. A, że miejsce odległe? Dekodery CP mają coś takiego jak lista ulubionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miła niespodzianka z abonentem w cp.

Mam okres rozliczeniowy 1 dnia miesiąca.

Eleveny zamówiłem od 2 maja (jak wyłączyli).

Otrzymałem miesiąc gratis.... ale dopiero od następnego miesiąca.

Czyli cały maj mam miesiąc rozruchowy, czerwiec będzie darmowy i dopiero za lipiec będzie opłata 15zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie rozumiesz. Operator (CP, nc+) nie ma tu nic do rzeczy. Nadawca (Eleven) ma coś skopane w dosyle Eleven Sports na satelitę. Eleven z tego samego transpondera leci normalnie. Poza tym to i tak trzeba się cieszyć, że leci to z transponderów nc+. Jakby to leciało z CP to pewnie byłoby przez pół, vide Eurosporty :)

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiadomo jakie mecze Championship, La Ligi i Ligue1 Eleven pokaże w weekend:
CHAMPIONSHIP - 07.05 13:30 Middlesbrough FC - Brighton & Hove Albion FC (Eleven)
                              07.05 13:30 Charlton Athletic - Burnley FC (Eleven Sports)
LIGUE 1 -              07.05 21:00 Olympique Lyon - AS Monaco (Eleven)
LA LIGA -              08.05 17:00 FC Barcelona - Espanyol Barcelona (Eleven)
                              08.05 17:00 łączona relacja: Real Madryt - Valencia CF i Levante UD - Atletico Madryt (Eleven Sports)
Poza tym mała zmiana w ramówce mecz Jupiler League: Anderlecht Bruksela - KV Oostende od początku o 14:30 w Eleven, a mecz Serie A: ACF Fiorentina - US Palermo od ok. 20 minuty o 15:20 w Eleven Sports.

EDIT: Z tymi datami oczywiście mój błąd wiedziałem że te mecze są w niedzielę ale daty mi się pomyliły :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, że nie ma. Jest mecz Lyon - Monaco i takie starcie trzeba w całości pokazać. 
Jak to ujął Jean Michel Aulas ""Spotkanie Olympique Lyon - AS Monaco w przyszłą niedzielę to prawdziwy finał o mistrzostwo Ligue 1, bo Katar nie należy do Francji".   :cool: 
Pozamiatał tym tekstem! 
 
A reszta wyborów na plus, dobrze, że pokażą mecz walczącego o utrzymanie Palermo, choć derby Genui to też zawsze wydarzenie, ale akurat wybór się broni. 
 
No i w sobotę mecz o awans w Championship. Kolejny weekend będzie co oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiadomo jakie mecze Championship, La Ligi i Ligue1 Eleven pokaże w weekend:

CHAMPIONSHIP - 07.05 13:30 Middlesbrough FC - Brighton & Hove Albion FC (Eleven)

                              07.05 13:30 Charlton Athletic - Burnley FC (Eleven Sports)

LIGUE 1 -              07.05 21:00 Olympique Lyon - AS Monaco (Eleven)

LA LIGA -              07.05 17:00 FC Barcelona - Espanyol Barcelona (Eleven)

                              07.05 17:00 łączona relacja: Real Madryt - Valencia CF i Levante UD - Atletico Madryt (Eleven Sports)

Poza tym mała zmiana w ramówce mecz Jupiler League: Anderlecht Bruksela - KV Oostende od początku o 14:30 w Eleven, a mecz Serie A: ACF Fiorentina - US Palermo od ok. 20 minuty o 15:20 w Eleven Sports.

 

 

La Liga, mecze Barcelony, Realu i Atletico są chyba w niedziele 8 maja o 17 a nie 7 w sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robia Multifoot? Co za amatorzy ...

Przeciez ta stacja to jest parodia, od poczatku widac co tam sie dzieje ...

i bardzo dobrze! Wolę obejrzeć jeden mecz porządnie, a nie wszystko na ku.pę :) ta "multiliga", to właśnie było główne utrapienie tego całego Canal# :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, że nie ma. Jest mecz Lyon - Monaco i takie starcie trzeba w całości pokazać. 

Jak to ujął Jean Michel Aulas ""Spotkanie Olympique Lyon - AS Monaco w przyszłą niedzielę to prawdziwy finał o mistrzostwo Ligue 1, bo Katar nie należy do Francji".   :cool: 

Pozamiatał tym tekstem!

 

Chyba raczej się skompromitował. Rosja należy do Francji? Nie. Więc niech nie błaznuje i nie gada głupot, bo wyszedł na człowieka, który nie ma pojęcia kim są jego pracodawcy. Równie dobrze na uszczypliwego można powiedzieć, że Monaco również nie należy do Francji, a gra tam tylko dlatego, bo nie ma rodzimej ligi. Chłop odstawił niezłą żenadę.

Edytowane przez TimesSquare
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...