Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten akurat transponder (nc+) nie jest zapchany co nadaja ,maja stale  bitrate 7.2 Mb/s a mogliby by miec lepsze 10.5 Mb/s jak stary ESP 2 HD z tr.nc+ tak jakosc obrazu byla super .Bo juz Canal+ Sport HD to juz wyzsza pulka tam bitrate to nawet  dochodzi  do 15.0Mb/s miod malina.Prosze pisac do samego Eleven i nc+ moze cos polepsza .Ja osobiscie juz napisalem i czekam co odpisza na ten temat ,a co do przekazow to najgorzej wyglada liga hszpanska i wloska bo do np.Puchar Angli czy 1 liga angielska obraz super .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten akurat transponder (nc+) nie jest zapchany co nadaja ,maja stale  bitrate 7.2 Mb/s a mogliby by miec lepsze 10.5 Mb/s jak stary ESP 2 HD z tr.nc+ tak jakosc obrazu byla super .Bo juz Canal+ Sport HD to juz wyzsza pulka tam bitrate to nawet  dochodzi  do 15.0Mb/s miod malina.Prosze pisac do samego Eleven i nc+ moze cos polepsza .Ja osobiscie juz napisalem i czekam co odpisza na ten temat ,a co do przekazow to najgorzej wyglada liga hszpanska i wloska bo do np.Puchar Angli czy 1 liga angielska obraz super .

Eleven wykupiło od nc+ 7.2 Mb/s, to tyle mają, więcej nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten akurat transponder (nc+) nie jest zapchany co nadaja ,maja stale  bitrate 7.2 Mb/s a mogliby by miec lepsze 10.5 Mb/s jak stary ESP 2 HD z tr.nc+ tak jakosc obrazu byla super .Bo juz Canal+ Sport HD to juz wyzsza pulka tam bitrate to nawet  dochodzi  do 15.0Mb/s miod malina.Prosze pisac do samego Eleven i nc+ moze cos polepsza .Ja osobiscie juz napisalem i czekam co odpisza na ten temat ,a co do przekazow to najgorzej wyglada liga hszpanska i wloska bo do np.Puchar Angli czy 1 liga angielska obraz super .

ligi tez wygladaly gorzej niż angielska jak były w C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś im komentarz urwało :D

Rozumiem, że można stracić komentarz jak jest on realizowany ze stadionu, ale oni zgubili komentarz, który był nadawany z... ich własnej siedziby :lol2: nie no sorry, ale to akurat było bardzo żałosne :lol2:

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że można stracić komentarz jak jest on realizowany ze stadionu, ale oni zgubili komentarz, który był nadawany z... ich własnej siedziby :lol2: nie no sorry, ale to akurat było bardzo żałosne :lol2:

Jeśli będzie im się to zdarzać częściej to i owszem, będzie żałosne. A raz to i ze studia może się zdarzyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przypadły mi do gustu oba kanały od ESN - śmiało mogę napisać że są to dla mnie najlepsze kanały sportowe do jakich mam dostęp, ale... u mnie nie ma nikt taryfy ulgowej i jak coś mi się nie spodoba to to krytykuję :) mam nadzieję, że moja krytyka spowoduje to, że technicy (o ile ktoś z nich to czyta np. @nemoturtles) wezmą się w garść i następnym razem postarają się żeby do takiej (i innych) usterki nie doszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A czy cokolwiek wprowadzili z tych "wielkich i przełomowych nowinek technicznych"? Nie chcę już się znęcać nad tymi ich zapowiedziami, bo ileż można, ale naprawdę powinni zapaść się pod ziemie za te wszystkie bajki jakie opowiadali. Oczywiście ich lider, naczelny bajkopisarz, Mirosławski ma się dobrze. Nie było choćby jednego zdania wyjaśnienia np. na temat jego notorycznej pracy przy największych hitach, choć, jak pamiętamy, miał nie brać przy nich udziału.

 

Jasne, nie można odmówić im ilości spotkań. Ale od kanału, który był wg Mirosławskiego w fazie realizacji od stycznia 2015 roku, wypadałoby, aby "coś" już wprowadzili z tych hucznych zapowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dokładnie nie wiadomo jakie to "huczne" rzeczy mieli wprowadzać. Zawsze pisali tylko coś w tym stylu: "Nadawca zapowiada, że na przy transmisjach mają być wykorzystywane pomysły i rozwiązania niestosowane dotąd w naszym kraju, ale szczegółów nie podaje.", za http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/eleven-i-eleven-sport-nowe-kanaly-sportowe-na-polskim-rynku-ruszaja-w-sierpniu#

 

Takich artykułów lub notek prasowych od nich było mnóstwo.

 

Przy wywiadach Mirosławski coś pobrzękiwał o nowej jakości kanałów sportowych w Polsce, że będzie najnowocześniejsza technologia niespotykana dotychczas na polski rynku. Tez coś było o wyłączaniu komentarza podczas meczu na pewno. No i ten ich największy niewypał , czyli studio, które miało być gotowe na koniec sierpnia 2015, a do dzisiaj ani widu, ani słychu. :lol2:

 

P.S. Jeśli potrzebujesz lepszych dowodów to wystarczy, że poszukasz w google wywiady z Mirosławskim albo notki prasowe od Eleven z czasu ich startu. Zresztą... nawet zwykłe artykuły z tamtych czasów wiele Ci powiedzą.

Edytowane przez TimesSquare
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...